Witamy w mieście śmierci, gdzie zdarzyć może się wszystko.
Dołącz do nas.
Jednak zanim to zrobisz zapoznaj się z Instrukcjami.
Zapraszamy!
.Cmentarz. 2wgf3x5
.Cmentarz. 27y1t7q
Miłej zabawy życzy Administracja.
Witamy w mieście śmierci, gdzie zdarzyć może się wszystko.
Dołącz do nas.
Jednak zanim to zrobisz zapoznaj się z Instrukcjami.
Zapraszamy!
.Cmentarz. 2wgf3x5
.Cmentarz. 27y1t7q
Miłej zabawy życzy Administracja.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksGalleryLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 .Cmentarz.

Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next
AutorWiadomość
Administrator




Female Liczba postów : 1473
Registration date : 11/06/2008

.Cmentarz. Empty
PisanieTemat: .Cmentarz.   .Cmentarz. I_icon_minitimePią Cze 13, 2008 5:19 pm

Ponury, ciemny cmentarz pełen grobów i ich właścicieli.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




.Cmentarz. Empty
PisanieTemat: Re: .Cmentarz.   .Cmentarz. I_icon_minitimeWto Lip 01, 2008 7:34 pm

Pochowała Lav na cmentarzu, poczym zostawiła kwiaty i odeszła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




.Cmentarz. Empty
PisanieTemat: Re: .Cmentarz.   .Cmentarz. I_icon_minitimeWto Lip 01, 2008 7:42 pm

Przyniosła i pogrzebała ciało, poczym sobie poszła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




.Cmentarz. Empty
PisanieTemat: Re: .Cmentarz.   .Cmentarz. I_icon_minitimeWto Lip 08, 2008 5:48 pm

Przyszedl i pochowal Katrine. [*]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




.Cmentarz. Empty
PisanieTemat: Re: .Cmentarz.   .Cmentarz. I_icon_minitimeNie Lip 13, 2008 6:41 pm

Przyleciał sobie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




.Cmentarz. Empty
PisanieTemat: Re: .Cmentarz.   .Cmentarz. I_icon_minitimeNie Lip 13, 2008 6:42 pm

(w kaplicy pisz.)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




.Cmentarz. Empty
PisanieTemat: Re: .Cmentarz.   .Cmentarz. I_icon_minitimePon Lip 21, 2008 1:44 am

Przyszla, rozglądając sie po grobach. Szła sobie głowną alejką, czytając imiona i nazwiska osób zmarłych. Eileen pierwszy raz pojawiła się tutaj. Nie wiadomo, co ją napadło.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




.Cmentarz. Empty
PisanieTemat: Re: .Cmentarz.   .Cmentarz. I_icon_minitimePon Lip 21, 2008 1:46 am

Tak samo jak Eileen, przechadzałsie miedzy nagrobkami. Tylko że nazwiska zmarłych go nie interesowały. Ineterowało go tylko to ze to miejsce napawa go - inaczej niz innych - spokojem. Przysiadłsobie na jakimś grobie, opatuliłsie bardziej w swoją bluże i odpalił papierosa, palac go bardzo powoli. Nie zauważył Eileen, była ona w znacznym stopniu oddalona od niego.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




.Cmentarz. Empty
PisanieTemat: Re: .Cmentarz.   .Cmentarz. I_icon_minitimePon Lip 21, 2008 1:51 am

Wsadziła dłonie do kieszeni swojej bluzy i naciągnęła kaptur na głowę, bo chłodny wieczór robił swoje. Stanęła przed jakimś grobem, poprawiając znicze, wylądowane na ziemi. Zakasłała, zakrywając buzię dłonią.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




.Cmentarz. Empty
PisanieTemat: Re: .Cmentarz.   .Cmentarz. I_icon_minitimePon Lip 21, 2008 1:54 am

Troche sie wzdrygnał slyszac dzwiek podnoszonych zniczy i kaszlenia, które usłyszał w znacznej odległości od siebie. Ale nei zareagowal jak kazdy - uciekajac gdzie popadnie. Spojrzał w strone dobiegajacych odgłosów i zauwazył ludzką sylwetkę w oddali. Wstałz grobu i wolnym krokiem, z papierosem w ustach, zmierzał w strone postaci.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




.Cmentarz. Empty
PisanieTemat: Re: .Cmentarz.   .Cmentarz. I_icon_minitimePon Lip 21, 2008 1:58 am

Eileen była ubrana na czarno, więc widok jej od tyłu, mógł przypominać trochę 'człowieka śmierć'. Ułożyła znicze na grobie i dopiero teraz przeczytała, że to grób Tom'a.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




.Cmentarz. Empty
PisanieTemat: Re: .Cmentarz.   .Cmentarz. I_icon_minitimePon Lip 21, 2008 2:01 am

Gdy juz sie zblizył do postaci ubranej na czarno, chrzaknał cicho starajac sie zwrocic jej uwage.
Bezpeicznie to spacerowac w nocy po cmentarzu?
Spytał z lekką ironią w głosie. Patrząc po posturze postaci, zauważył że to jakaś dziewczyna. Był w polowie papierosa.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




.Cmentarz. Empty
PisanieTemat: Re: .Cmentarz.   .Cmentarz. I_icon_minitimePon Lip 21, 2008 2:06 am

Dziewczyna trochę wystraszyła się, dlatego nachalnie odwróciła się i spojrzała na chłopaka. - Jeśli się lubi, nie sprawia to żadnego problemu - stwierdziła i podrapała się po karku.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




.Cmentarz. Empty
PisanieTemat: Re: .Cmentarz.   .Cmentarz. I_icon_minitimePon Lip 21, 2008 2:09 am

Eileen? Heh akurat ciebie sie tu nie spodziewałem
Uśmeichnał sie
Co cie tu sprowadza? Ochota spokojnego spaceru, czy mzoe cos innego?
Wyrzucił gdzies kiepa i usiadł na pobliskim grobie, patrzac sie uwaznie na dziewczyne.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




.Cmentarz. Empty
PisanieTemat: Re: .Cmentarz.   .Cmentarz. I_icon_minitimePon Lip 21, 2008 2:13 am

Pokiwała głową i zdjęła z niej kaptur, poprawiając włosy. - Dlaczego nie spodziewałeś się mnie tutaj? - uniosła jedną brew. - Raczej i to i to - skwitowała. - Widzisz. Zaczynam was wszystkich zaskakiwać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




.Cmentarz. Empty
PisanieTemat: Re: .Cmentarz.   .Cmentarz. I_icon_minitimePon Lip 21, 2008 2:16 am

Myslalem że jestes normalna i ze nei bedziesz o tej porze łazic po cmentarzu
Nadal sie usmiechał, odpalił sobie kolejnego fajka
No zaczynasz, zaczynasz. To chyba dobrze. A tak po za tym, nie jestes wgl spiąca?
Spojrzał dziewczynie w oczy, wygladały lekko na zaspane.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




.Cmentarz. Empty
PisanieTemat: Re: .Cmentarz.   .Cmentarz. I_icon_minitimePon Lip 21, 2008 2:21 am

Zaśmiała się lekko z jego słów. - Nigdy nie byłam normalna, Vaviec - mrugnęła do niego okiem i przysiadła się, zakładając nogę na nogę. - Nienawidzę spać o tej orze, nawet jeśli mam taką potrzebę. Stawiam się własnej sobie - odpowiedziała. - A ty? - spytała i odwróciła głowę w jego kierunku.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




.Cmentarz. Empty
PisanieTemat: Re: .Cmentarz.   .Cmentarz. I_icon_minitimePon Lip 21, 2008 2:25 am

Ja ogolnie spie w dzien, wole noc wykorzystac na spacery, na rózne sprawy ogólnie. Wole gdy jest ciemno, malo ludzi wszedzie, jest spokój.
Dalej palił a oczy jednak same mu sie powoli zamykały
Wybacz ale dzis jednak dzien spedzilem nie na spaniu, wiec troche ciezko mi byc przytomnnym
Zaśmiał sie cicho.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




.Cmentarz. Empty
PisanieTemat: Re: .Cmentarz.   .Cmentarz. I_icon_minitimePon Lip 21, 2008 2:30 am

- Prawie tak jak ja - dodała i przyznała mu rację. Złapała jego podbródek w swoje palce i przysunęła lekko do siebie. - Musisz spróbować się odmulić, inaczej zaśniesz tu za 5 minut - powiedziała z wrednym uśmieszkiem na twarzy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




.Cmentarz. Empty
PisanieTemat: Re: .Cmentarz.   .Cmentarz. I_icon_minitimePon Lip 21, 2008 2:33 am

Hmm jak masz przy sobie cos co ma powyżej 40 procent to natychmiast sie obudze
Zaśmiał sie
ni no, żartuje. Wiesz, po prostu nie moglem dzis se tak po prostu zasnac w domu, musiałem sie przejsć. A jak tu zasne, to nic strsznego, najwyżej mnie szczury zjedzą.
Wysunał podbródek z jej palców i dlaej sobie palił.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




.Cmentarz. Empty
PisanieTemat: Re: .Cmentarz.   .Cmentarz. I_icon_minitimePon Lip 21, 2008 2:39 am

- Ah Vaviec - szepnęła. - Nie licz na to, że zostawię Cię tu - uśmiechnęła się, patrząc przed siebie. - Prędzej siebie bym tu zostawiła - wymruczała i spojrzała w niebo. Lubiła gwiazdy. Zdecydowanie tak.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




.Cmentarz. Empty
PisanieTemat: Re: .Cmentarz.   .Cmentarz. I_icon_minitimePon Lip 21, 2008 2:48 am

Hmmm aż tak sie o mnie martwisz? No w sumie..pare walk razem stoczylismy przeciwko tym szczurom, troche nas łączy.
Uśmeichnał sie i połozyłsie na grobie, również patrzac sie w gwiazdy. No i przymknał oczy, ale palic nadal nie przestawał.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




.Cmentarz. Empty
PisanieTemat: Re: .Cmentarz.   .Cmentarz. I_icon_minitimePon Lip 21, 2008 2:51 am

- Po prostu nie jestem żmiją, bo zostawiać ludzi z własnego ganu, na pożarcie - skwitowała i złapała go za koszulkę, ciągnąc, by usiadł. - Wstawaj, bo na prawdę niedługo będę musiała turlać Cię po ziemi - zamarudziła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




.Cmentarz. Empty
PisanieTemat: Re: .Cmentarz.   .Cmentarz. I_icon_minitimePon Lip 21, 2008 2:55 am

Ej no...to moze ja juz pójde do siebie jak nie chce mnie tu zostawic. Mi sie juz powoli chce spac. Naprawde...
Powieidzał lekko zaspany i wyrzucił niedopałek gdzies za siebie. I teraz ułozył sie na kolanach Eileen.
Hmm tu jest wygodniej
Zaśmiał sie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




.Cmentarz. Empty
PisanieTemat: Re: .Cmentarz.   .Cmentarz. I_icon_minitimePon Lip 21, 2008 3:01 am

Spojrzała na niego w dół i oparła dłonie z tyłu. - I co? Już Ci się nie chce spać? - wytknęła mu język. - Cwany jesteś - zaśmiała się i odchyliła głowę w tył.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





.Cmentarz. Empty
PisanieTemat: Re: .Cmentarz.   .Cmentarz. I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
.Cmentarz.
Powrót do góry 
Strona 1 z 16Idź do strony : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Cmentarz

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Tereny policjantów :: Spis członków-
Skocz do: