Witamy w mieście śmierci, gdzie zdarzyć może się wszystko.
Dołącz do nas.
Jednak zanim to zrobisz zapoznaj się z Instrukcjami.
Zapraszamy!
Wzgórze Avonley'a - Page 2 2wgf3x5
Wzgórze Avonley'a - Page 2 27y1t7q
Miłej zabawy życzy Administracja.
Witamy w mieście śmierci, gdzie zdarzyć może się wszystko.
Dołącz do nas.
Jednak zanim to zrobisz zapoznaj się z Instrukcjami.
Zapraszamy!
Wzgórze Avonley'a - Page 2 2wgf3x5
Wzgórze Avonley'a - Page 2 27y1t7q
Miłej zabawy życzy Administracja.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksGalleryLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Wzgórze Avonley'a

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Wzgórze Avonley'a - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórze Avonley'a   Wzgórze Avonley'a - Page 2 I_icon_minitimeSro Wrz 03, 2008 9:10 pm

potarła swój nos i popatrzyła na rękę, potem wzięła jego dłoń w obie ręce a tam była ziemie z jej nosa - chyba ty - zaśmiała się
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wzgórze Avonley'a - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórze Avonley'a   Wzgórze Avonley'a - Page 2 I_icon_minitimeSro Wrz 03, 2008 9:17 pm

-jaa? nie, ty świnki ssałas ja tylko chcialem bys miala czystą buźke ,wiesz,ze jestem taki zatroskany o ciebie -zasmial się zerkajac na swa dlon
-spojrz jakie masz drobne dlonie , a ja jestem wielkiim ogrem xP
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wzgórze Avonley'a - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórze Avonley'a   Wzgórze Avonley'a - Page 2 I_icon_minitimeSro Wrz 03, 2008 9:18 pm

- przestań , nie jesteś ogrem, a nawet jeśli to lubię ogry - uśmiechnęła się i przymierzyła dłoń do jego dłoni - ale racja, mam małe rączki
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wzgórze Avonley'a - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórze Avonley'a   Wzgórze Avonley'a - Page 2 I_icon_minitimeSro Wrz 03, 2008 9:19 pm

-ale małe jest piekne - poruszyl cwanie brwiami zerkajac na nia
-hmm lubisz duze ogry? czuje sie zaszczycony,ze w ogole ktos za mna przepada
uniusl lewy kacik ust
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wzgórze Avonley'a - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórze Avonley'a   Wzgórze Avonley'a - Page 2 I_icon_minitimeSro Wrz 03, 2008 9:21 pm

- Oskar za Tobą nie da się nie przepadać - zaśmiała się cicho i odłożyła jego dłoń na jego dłoń na jego kolano.

[ej będę za 40 minut , będziesz? Muszę zanieść koleżance podręcznik. jeśli ma Cię nie być to zakończ to jakoś buziam pa ]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wzgórze Avonley'a - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórze Avonley'a   Wzgórze Avonley'a - Page 2 I_icon_minitimeSro Wrz 03, 2008 9:23 pm

[bede do zobaczyska ;d ]
-tak? nie no nie mozesz ty mi mowic tak pozytywnych rzeczy,bo to nie jest mozliwe Dee - pokrecil sprzecznie glowa xp
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wzgórze Avonley'a - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórze Avonley'a   Wzgórze Avonley'a - Page 2 I_icon_minitimeSro Wrz 03, 2008 10:12 pm

- możliwe głuptasie - mruknęła poważnie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wzgórze Avonley'a - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórze Avonley'a   Wzgórze Avonley'a - Page 2 I_icon_minitimeSro Wrz 03, 2008 10:18 pm

-nie,niemozliwe wierz mi, chyba na akzdym spotkaniu mnie z kims mylisz,przyznaj - draznil sie z dziewczyna przypatrujac sie jej jednoczesnie .
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wzgórze Avonley'a - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórze Avonley'a   Wzgórze Avonley'a - Page 2 I_icon_minitimeSro Wrz 03, 2008 10:19 pm

- skoro tak uważasz, ja jednak swoje wiem - zaśmiała się i założyła ręce za głowę
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wzgórze Avonley'a - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórze Avonley'a   Wzgórze Avonley'a - Page 2 I_icon_minitimeSro Wrz 03, 2008 10:21 pm

polozyl sie obok dziewczyny obserwujac niebo
-wczoraj bylo chyba wiecej gwiazd , oczywiscie dzis tez jest ich duzo ale jakos ,aa moze mi sie tylko wydaje - mruknal szeptem i obserwowal to co dzieje sie na gorze,zamyslil sie jakos na dluzsza chwile.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wzgórze Avonley'a - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórze Avonley'a   Wzgórze Avonley'a - Page 2 I_icon_minitimeSro Wrz 03, 2008 10:23 pm

- nie wiem nie pamiętam - zaśmiała się - i tak jest ślicznie - zauważyła i wlepiła spojrzenie w niebo. - ej nie zamulaj - szturchnęła go łokciem w bok
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wzgórze Avonley'a - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórze Avonley'a   Wzgórze Avonley'a - Page 2 I_icon_minitimeSro Wrz 03, 2008 10:24 pm

-bo co? dostanie mi sie za to? spytal z drwiną,przekrecil sie na bok patrzac na dziewczyne,podparl glowe lokciem -zlejesz mi tylek jak nie bede cie sluchal landryno?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wzgórze Avonley'a - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórze Avonley'a   Wzgórze Avonley'a - Page 2 I_icon_minitimeSro Wrz 03, 2008 10:26 pm

wzruszyła ramionami - zfocham się i nie będę się odzywać - stwierdziła i spojrzała na niego kątem oka.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wzgórze Avonley'a - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórze Avonley'a   Wzgórze Avonley'a - Page 2 I_icon_minitimeSro Wrz 03, 2008 10:28 pm

-taaak?a co bed emusial zrobic zeby przeprosic jak tego nei spelnie? uszczypal ja w bok
-landryna bedzie obrazoona
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wzgórze Avonley'a - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórze Avonley'a   Wzgórze Avonley'a - Page 2 I_icon_minitimeSro Wrz 03, 2008 10:28 pm

- już się nie odfocham - pisnęła cicho nie mogą zignorować napadu na jej łaskotki
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wzgórze Avonley'a - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórze Avonley'a   Wzgórze Avonley'a - Page 2 I_icon_minitimeSro Wrz 03, 2008 10:30 pm

nie mogl czasem powstrzymac sie od smiechu na pewne rakcje dziewczyny
-nie moge z Toba,zywcem mnie zakopiesz pod piachem ale ze smiechu, zaczal powoli ja laskotac zaczynajac pierw od drobnych podszczypywan xD
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wzgórze Avonley'a - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórze Avonley'a   Wzgórze Avonley'a - Page 2 I_icon_minitimeSro Wrz 03, 2008 10:32 pm

- Oskar - jęknęła, łaskotki to był chyba jej największy feler, zaczęła się zwijać na ziemi i piszczeć w niebo głosy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wzgórze Avonley'a - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórze Avonley'a   Wzgórze Avonley'a - Page 2 I_icon_minitimeSro Wrz 03, 2008 10:33 pm

chlopak w koncu darowal sobie laskotanie jej samemu zatykajac uszy, az chwile jednak sam lezal na ziemi nie mogac powstrzymac sie o d szczerego wybuchu smiechu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wzgórze Avonley'a - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórze Avonley'a   Wzgórze Avonley'a - Page 2 I_icon_minitimeSro Wrz 03, 2008 10:35 pm

wczołgała się na niego resztkami sił i oparła groźnie ręce na jego klatce piersiowej - pożałujesz tego - warknęła powstrzymując śmiech
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wzgórze Avonley'a - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórze Avonley'a   Wzgórze Avonley'a - Page 2 I_icon_minitimeSro Wrz 03, 2008 10:37 pm

-łoo patrzcie zolniez wlasnie mi grozi, polaskotal ja kiedy pochylila sie nad nim
-wole nie pytac czym zaraz dokona morduuu , ponownie ja uszczypnal smiejac sie jeszcze, mial az lzy od smiechu w oczach.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wzgórze Avonley'a - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórze Avonley'a   Wzgórze Avonley'a - Page 2 I_icon_minitimeSro Wrz 03, 2008 10:38 pm

Spadła z niego i jęknęła - Oskarr patrz co zrobiłeś - leżała nadal w bezruchu
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wzgórze Avonley'a - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórze Avonley'a   Wzgórze Avonley'a - Page 2 I_icon_minitimeSro Wrz 03, 2008 10:39 pm

Chlopakodrazu spowaznial ogladajac dziewczyne nerwowo krecac wzrokiem -co?!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wzgórze Avonley'a - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórze Avonley'a   Wzgórze Avonley'a - Page 2 I_icon_minitimeSro Wrz 03, 2008 10:42 pm

- załaskotczyłeś mnie na śmierć - jęknęła i zamknęła oczy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wzgórze Avonley'a - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórze Avonley'a   Wzgórze Avonley'a - Page 2 I_icon_minitimeSro Wrz 03, 2008 10:43 pm

-yy! niiee Julio nie umieraj! Romeo cie potrzebuje - zasmial sie cicho pod nosem jednak po chwili udal powage
-juz dzwonei na karetke,ale nie bo mnie wsadza i co ja zrobie? nie no Dee ty zyjesz nie gadaj bzdur,bo zaraz sam sie zabyyyje!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wzgórze Avonley'a - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórze Avonley'a   Wzgórze Avonley'a - Page 2 I_icon_minitimeSro Wrz 03, 2008 10:44 pm

- dobra żyję ale tylko po to żebyś żył ty - zaśmiała się otworzyła oczy i spojrzala gdzieś w dal.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wzgórze Avonley'a - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórze Avonley'a   Wzgórze Avonley'a - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wzgórze Avonley'a
Powrót do góry 
Strona 2 z 14Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Tereny policjantów :: Spis członków-
Skocz do: