Witamy w mieście śmierci, gdzie zdarzyć może się wszystko.
Dołącz do nas.
Jednak zanim to zrobisz zapoznaj się z Instrukcjami.
Zapraszamy!
Kaufland - Page 5 2wgf3x5
Kaufland - Page 5 27y1t7q
Miłej zabawy życzy Administracja.
Witamy w mieście śmierci, gdzie zdarzyć może się wszystko.
Dołącz do nas.
Jednak zanim to zrobisz zapoznaj się z Instrukcjami.
Zapraszamy!
Kaufland - Page 5 2wgf3x5
Kaufland - Page 5 27y1t7q
Miłej zabawy życzy Administracja.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksGalleryLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Kaufland

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorWiadomość
Gość
Gość




Kaufland - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland - Page 5 I_icon_minitimeWto Sty 26, 2010 9:19 pm

Ona tak szła za nim jak ta głupia po drodze jeszcze biorąc piwa. Uważnie przyglądała się ludziom, tak robiła gdy nie miała nic lepszego do roboty. - Ej to idziemy do mnie czy do Ciebie w końcu? - Zapytała stając tuż za nim.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland - Page 5 I_icon_minitimeWto Sty 26, 2010 9:22 pm

-jak wolisz Wink
odwrócił sie do niej i puścił jej oczko. Chwycił jeszcze po drodze czekolade, dwa batony i paczkę szlugów.
Zaszedł dziewczyne od tyłu i położył ręce na 'trzymance' wózka Lol Miał ja po miedzy swoimi łapami. No i tak prowadzi ja do kasy xd
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland - Page 5 I_icon_minitimeWto Sty 26, 2010 9:27 pm

-Ale zrobiłeś zakupy do siebie do domu, no to wiesz. Chyba, że zamierzasz mieszkać u mnie..- zażartowała idąc właśnie w oto ten fajny sposób do kasy. - Mam nadzieję, że jeden baton jest dla mnie. - Powiedziała iż gdyż miała wielką ochotę na batona!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland - Page 5 I_icon_minitimeWto Sty 26, 2010 9:31 pm

-no pewnie,że dla ciebie. Nie brałbym dwóch xd
Zaśmiał sie tak by jej nie ogłuszyć, ciepłe powietrze z jego buzi smyrnęło ja po uchu i szyji.
-no dobra to jedziemy do mnie. Cwaniak
Przed kasą puscił ją i wypakował wszystko. Wyjął portfel by przygotować się na zapłatę gotówką x3
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland - Page 5 I_icon_minitimeWto Sty 26, 2010 9:35 pm

-Ejj..łaskoczesz. - Szyja była jej czułym miejscem i zawsze miała ciarki i łaskotało ją trochę. Spojrzała na niego pakując wszystko do worków. Miała mówić, że ona zapłaci, ale niech będzie tym dżentelmenem. - To do Ciebie. - Uśmiechnęła się patrząc na kasjerkę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland - Page 5 I_icon_minitimeWto Sty 26, 2010 9:40 pm

Usmiechnął sie na słowa Xtiny przeliczajac kase by wyjąc podana przez kasjerke cene.
Odwrócił się i wziął worki od dziewczyny, wręczajac jej zaraz batonika
-prosze madam ^^
Ruszył w strone wyjścia
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland - Page 5 I_icon_minitimeWto Sty 26, 2010 9:43 pm

-Mmm..czekoladka. - Wyszła za chłopakiem jak dziecko gryząc już otwartego batona. Gdy Maks zapakował zakupy do samochodu dziewczyna była tuż przy nim z wyciągniętym batonem pod jego nosem. - Gryza?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland - Page 5 I_icon_minitimeWto Sty 26, 2010 9:56 pm

Pochylił sie nad batonem trzymajac jeszcze reke na ostatniej torbie z zakupami. Puscił i ugryzł dosc sporego gryza nie szczedzac sobie xd
-thanks xd -wyszczerzył zabki -to pakuj się maleńka.
Zamknął bagażnik mocnym ruchem jakby chciał sie na czyms wyżyc
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland - Page 5 I_icon_minitimeWto Sty 26, 2010 10:01 pm

-Oddajesz mi kawałek swojego batona! - Zarządziła widząc jaki ugryzł kawałek, nie żałowała mu i tak. Wsiadła do samochodu wcześniej się jeszcze zatrzymując przy drzwiach i patrząc na tych gówniarzy co chyba zakochali się w niej..nastolatkowie tak mają. Rozbawiona wsiadła do środka dokańczając słodkiego batona.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland - Page 5 I_icon_minitimeWto Sty 26, 2010 10:05 pm

Spojrzał za jej wzrokiem na małolatów otwierajac swoje drzwi. Wsiadł do furki, złapał za kierownice jedna reka, druga wsadził kluczki do dziurki i odpalił go. Cofnął gwałtownie i ruszył z piskiem opon kierujac sie na gówniarzy Lol
W ostatniej chwili oddał skręt omijając ich o włos. Skierował sie w strone chaty która nie byla aż tak daleko od Kauflandu ^^

*dom Maksa xd *
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland - Page 5 I_icon_minitimeWto Sty 26, 2010 10:08 pm

No świr przysięgam! Ile razy to dzisiaj powtórzyłam? Nie wiem, ale taka prawda. Chociaż to było śmieszne, tak postraszyć ich.

*zt*
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kaufland - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland - Page 5 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Kaufland
Powrót do góry 
Strona 5 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Tereny policjantów :: Spis członków-
Skocz do: