Witamy w mieście śmierci, gdzie zdarzyć może się wszystko.
Dołącz do nas.
Jednak zanim to zrobisz zapoznaj się z Instrukcjami.
Zapraszamy!
Poprawczak 2wgf3x5
Poprawczak 27y1t7q
Miłej zabawy życzy Administracja.
Witamy w mieście śmierci, gdzie zdarzyć może się wszystko.
Dołącz do nas.
Jednak zanim to zrobisz zapoznaj się z Instrukcjami.
Zapraszamy!
Poprawczak 2wgf3x5
Poprawczak 27y1t7q
Miłej zabawy życzy Administracja.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksGalleryLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Poprawczak

Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Poprawczak Empty
PisanieTemat: Poprawczak   Poprawczak I_icon_minitimeSob Cze 14, 2008 11:31 am

Poprawczak dla młodych rozbójników.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Poprawczak Empty
PisanieTemat: Re: Poprawczak   Poprawczak I_icon_minitimeCzw Lip 10, 2008 1:27 pm

Weszła i wsadziła Trixy do jednej z 'boksów'. Zamknęła ją na klucz i popatrzyła. - Trzeba było ? - spytała. - Wyglądasz mi na inteligentną dziewczynę, więc nie nie rozkuję. - dodała. Schowała kluczyk do kieszeni po czym wyszła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Poprawczak Empty
PisanieTemat: Re: Poprawczak   Poprawczak I_icon_minitimeCzw Lip 10, 2008 1:28 pm

Podeszla do boxy Trixy i wytrzeszcz oczu o_O
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Poprawczak Empty
PisanieTemat: Re: Poprawczak   Poprawczak I_icon_minitimeCzw Lip 10, 2008 1:28 pm

Spojrzała za dziewczyną. Kiedy ją prowadziła, Trixy zabrała jej dodatkowy kluczyk. Otworzyła sobie kraty i wyszła za nią. Wink
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Poprawczak Empty
PisanieTemat: Re: Poprawczak   Poprawczak I_icon_minitimeCzw Lip 10, 2008 1:29 pm

to tez wyszla xP
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Poprawczak Empty
PisanieTemat: Re: Poprawczak   Poprawczak I_icon_minitimeSob Sie 09, 2008 9:34 pm

Wpuścił Rain do jedną z celi i zamknął.
-Bądź grzeczna. - Powiedział i wyszedł.
Powrót do góry Go down
Administrator




Female Liczba postów : 1473
Registration date : 11/06/2008

Poprawczak Empty
PisanieTemat: Re: Poprawczak   Poprawczak I_icon_minitimeSob Sie 09, 2008 9:36 pm

Spojrzałam za nim z tajemniczym błyskiem w oczach. a potem po prostu poszłam spać, o!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Poprawczak Empty
PisanieTemat: Re: Poprawczak   Poprawczak I_icon_minitimeSob Sie 09, 2008 10:44 pm

Wszedł i zabrał Rain do celi nr.5
Powrót do góry Go down
Administrator




Female Liczba postów : 1473
Registration date : 11/06/2008

Poprawczak Empty
PisanieTemat: Re: Poprawczak   Poprawczak I_icon_minitimeSob Sie 09, 2008 10:44 pm

Zabrana
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Poprawczak Empty
PisanieTemat: Re: Poprawczak   Poprawczak I_icon_minitimeSro Lut 11, 2009 11:00 pm

Przyszedł tutaj z Mel i otworzył jej jedną z izolatek, w której przetrzymywało się nieletnich przez jakiś czas, aż nie zapadnie na nich wyrok. "Ściana" zrobiona była z krat więc mógł się swobodnie kontaktować z czarnulką.
- Trzeba było słuchać - mruknął jedynie i usiadł sobie na krzesełku.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Poprawczak Empty
PisanieTemat: Re: Poprawczak   Poprawczak I_icon_minitimeSro Lut 11, 2009 11:02 pm

Dennis szybkim krokiem szła za nimi. Dogoniła ich w końcu, ale na komendzie. Rzuciła Scotty'emu spojrzenie, pełne wyrzutu. Ich ostatnia rozmowa nie była najmilsza, i chyba oboje przestali się lubić.
- Chcę wiedzieć dlaczego ją tu wsadziłeś. - powiedziała, głośnym tonem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Poprawczak Empty
PisanieTemat: Re: Poprawczak   Poprawczak I_icon_minitimeSro Lut 11, 2009 11:04 pm

On dopiero teraz zdał sobie sprawę z tego, że miał do czynienia z rodziną Dennis. Cóż, Margo na pewno z tego faktu zachwycona nie będzie.
- Nie stosowała się do poleceń. Z resztą, jej zapytaj. Sama wie najlepiej.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Poprawczak Empty
PisanieTemat: Re: Poprawczak   Poprawczak I_icon_minitimeSro Lut 11, 2009 11:05 pm

Popatrzyła na nich, z głupia miną.
- Ja nic nie zrobiłam. - powiedziała od razu do matki. Rozejrzała się po celi.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Poprawczak Empty
PisanieTemat: Re: Poprawczak   Poprawczak I_icon_minitimeSro Lut 11, 2009 11:06 pm

- No słyszysz, ona nic nie zrobiła! - mruknęła zdenerwowana. Spojrzała na córkę, a potem na Scotty'ego. - To przecież jeszcze dziecko do cholery!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Poprawczak Empty
PisanieTemat: Re: Poprawczak   Poprawczak I_icon_minitimeSro Lut 11, 2009 11:06 pm

- No, ja w to nie wątpię - odparł na słowa zamkniętej czarnulki i założył nogę na nogę, chowając sobie do kieszeni klucz od jej celi. Teraz przeniósł wzrok na rozzłoszczoną Dennis.
- Trochę szacunku, za chwilę sama też wlecisz za kratki. To chyba oczywiste, że się nie przyzna.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Poprawczak Empty
PisanieTemat: Re: Poprawczak   Poprawczak I_icon_minitimeSro Lut 11, 2009 11:08 pm

- Tak, tak. - zamrugała oczami i westchnęła cicho. Wyjęła z kieszeni listek gumy miętowej i wpakowała go do ust, żując. Nuda. Popatrzyła na Scotty'ego. - Macie tu jakieś rozrywki?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Poprawczak Empty
PisanieTemat: Re: Poprawczak   Poprawczak I_icon_minitimeSro Lut 11, 2009 11:10 pm

- No pewnie, rozejrzyj się - mruknął. W celi Mel nie było nic poza łóżkiem z.. niezbyt chyba czystą pościelą. Ogólnie poprawczak nie był zbyt cudnym miejscem, a od czasu do czasu po podłodze przebiegł szczur.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Poprawczak Empty
PisanieTemat: Re: Poprawczak   Poprawczak I_icon_minitimeSro Lut 11, 2009 11:10 pm

Uspokoiła się trochę, stabilizując oddech. Po prostu takie sytuacje cholernie ją denerwowały. Usiadła na jakimś krześle i spojrzała w górę, na chłopaka.
- Ja jej wierzę. - powiedziała cicho, nerwowo naciągając rękawy na zmarznięte dłonie. - Mogę za nią wpłacić kaucję?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Poprawczak Empty
PisanieTemat: Re: Poprawczak   Poprawczak I_icon_minitimeSro Lut 11, 2009 11:12 pm

- Domyślałem się, że będziesz chciała to zrobić, Dennis - odpowiedział tylko wymijająco i wsunął sobie do ust papierosa. Odpalił go i zaciągnął się mocno, wypuszczając ustami gęsty dym.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Poprawczak Empty
PisanieTemat: Re: Poprawczak   Poprawczak I_icon_minitimeSro Lut 11, 2009 11:12 pm

Rozejrzała się ponownie. Dopiero teraz dostrzegła nie zbyt czystą pościel, i jednym ruchem ręki zrzuciła ją na podłogę. Przecież nie będzie spać na tym syfie. Oparła się o ścianę i podkuliła nogi. Wyjęła z kieszeni telefon i włączyła sobie jakąś mało ciekawą grę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Poprawczak Empty
PisanieTemat: Re: Poprawczak   Poprawczak I_icon_minitimeSro Lut 11, 2009 11:14 pm

- A więc ile? - spytała spokojnym tonem. Zaczęła stukać palcami o swoje kolano.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Poprawczak Empty
PisanieTemat: Re: Poprawczak   Poprawczak I_icon_minitimeSro Lut 11, 2009 11:16 pm

- Nie będziesz musiała płacić - oznajmił ze stoickim spokojem i zaciągnął się kolejny raz papierosem. - Po prostu ją wychowaj. I nie chcę żeby między nami się jeszcze bardziej pogorszyło. Wypełniałem obowiązki.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Poprawczak Empty
PisanieTemat: Re: Poprawczak   Poprawczak I_icon_minitimeSro Lut 11, 2009 11:18 pm

- Wypuścisz ją? - spytała niepewnie. Założyła nogę na nogę. - Ja też nie chcę, ale po prostu wyprowadziło mnie to z równowagi.
Popatrzyła na córkę i dodała trochę ciszej.
- To co zrobiła? Mi raczej nie powie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Poprawczak Empty
PisanieTemat: Re: Poprawczak   Poprawczak I_icon_minitimeSro Lut 11, 2009 11:19 pm

Przestała ich słuchać. Pochłonięta była teraz swoją mało ciekawą grą.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Poprawczak Empty
PisanieTemat: Re: Poprawczak   Poprawczak I_icon_minitimeSro Lut 11, 2009 11:20 pm

- To co zazwyczaj robią wszyscy kiedy policja chce wprowadzić spokój. Nie posłuchała i strzelała dalej - odpowiedział jedynie, strzepując popiół ze swojego papierosa gdzieś na nieokrytą dywanem podłogę.
- Posiedzi tu 48 i wyjdzie. Takie.. upomnienie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Poprawczak Empty
PisanieTemat: Re: Poprawczak   Poprawczak I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Poprawczak
Powrót do góry 
Strona 1 z 6Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Poprawczak

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Tereny policjantów :: Spis członków-
Skocz do: