Witamy w mieście śmierci, gdzie zdarzyć może się wszystko.
Dołącz do nas.
Jednak zanim to zrobisz zapoznaj się z Instrukcjami.
Zapraszamy!
Sven. - Page 2 2wgf3x5
Sven. - Page 2 27y1t7q
Miłej zabawy życzy Administracja.
Witamy w mieście śmierci, gdzie zdarzyć może się wszystko.
Dołącz do nas.
Jednak zanim to zrobisz zapoznaj się z Instrukcjami.
Zapraszamy!
Sven. - Page 2 2wgf3x5
Sven. - Page 2 27y1t7q
Miłej zabawy życzy Administracja.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksGalleryLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Sven.

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 18  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Sven. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sven.   Sven. - Page 2 I_icon_minitimeNie Kwi 26, 2009 10:21 pm

- Ej! - walnęła go poduchą w poduchę, śmiejąc się.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sven. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sven.   Sven. - Page 2 I_icon_minitimePon Kwi 27, 2009 4:08 pm

Zaśmiałem się cicho i odparowałem cios. Zaraz w stronę dziewczyny leciała kolejna poduszka, a ja ukląkłem na łóżku, żeby było wygodnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sven. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sven.   Sven. - Page 2 I_icon_minitimePon Kwi 27, 2009 4:48 pm

Dostała poduszką i udała, że umiera, na niby rzecz jasna. Przewróciła się na plecy i leży nieruchomo, jednak coraz zerka na niego łobuzersko spod przymkniętych powiek.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sven. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sven.   Sven. - Page 2 I_icon_minitimePon Kwi 27, 2009 4:51 pm

Przyjrzałem się dziewczynie i podszedłem do niej na kolanach z poduszką w łapkach.
-Udajesz!-powiedziałem odkrywczo i zaśmiałem się, uderzając ją lekko poducha w brzuch.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sven. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sven.   Sven. - Page 2 I_icon_minitimePon Kwi 27, 2009 5:25 pm

Przyszedł powoli i stanął pod drzwiami. Niepewny, czy Sven mieszka właśnie tu zapukał lekko i odsunął się kawałek spoglądając nieśmiało na drzwi.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sven. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sven.   Sven. - Page 2 I_icon_minitimePon Kwi 27, 2009 5:29 pm

Słysząc pukanie, niemalże przeskoczyłem dziewczynę i zleciałem z łóżka, zaraz pospiesznie się podnosząc i otrzepując.
-Otworzę-powiedziałem tylko Sharin i wypadłem z pokoju, zbiegając głośno i niezdarnie ze schodów, co z resztą było słychać. Dopadłem klamki, zanim zdążyła to zrobić zdziwiona moim zachowaniem mama. Otworzyłem drzwi, dysząc lekko i Thorn'a powitałem szerokim uśmiechem.
-Cześć. Wejdź.-powiedziałem, ignorując mamuśkę zerkającą na kolejnego gościa.
-To do mnie ... znowu-powiedziałem jej, otwierając szerzej drzwi.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sven. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sven.   Sven. - Page 2 I_icon_minitimePon Kwi 27, 2009 5:40 pm

- Hej - uśmiechnął się zadowolony, że jednak nie pomylił mieszkań. Spojrzał na matkę Svena i przywitał się z nią grzecznie. - Mogę wejść - zapytał nieco speszony jej obecnością. Zawinął sznurek z bluzy na palcu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sven. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sven.   Sven. - Page 2 I_icon_minitimePon Kwi 27, 2009 5:45 pm

Mama odpowiedziała równie grzecznym powitaniem, wyraźnie zadowolona, że już mam znajomych. Tak jak przed chwilą ja zaprosiła go do środka.
-Chodź na górę do mojego pokoju-powiedziałem ochoczo. Matka jak zwykle musiała się wciąć i nakazała mi poczęstować gości czymś do picia i jakimiś przekąskami.
-Chcesz coś do picia?-spytałem Thorn'a. Mama mnie popędziła, więc poleciłam do kuchni i ułożyłem na tacy trzy kubki, wziąłem picie i jakieś precelki. Pasek założyłem luźno, więc spodnie spadały mi z tyłka odsłaniając kolorowe bokserki. Jakoś się tym nie przejmowałem. Zaraz ruszyłem po schodkach na górę, prowadząc chłopaka.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sven. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sven.   Sven. - Page 2 I_icon_minitimePon Kwi 27, 2009 5:48 pm

Zsunął buty i ustawił je nogą przy kolekcji innych butów, zapewne jego matki. Usmiechnął się jeszcze do niej i poszedł za Svenem na górę. Zupełnie odruchowo, jednak nie przez przypadek spojrzał na jego kolorowe bokserki z lekkim uśmiechem na twarzy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sven. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sven.   Sven. - Page 2 I_icon_minitimePon Kwi 27, 2009 6:02 pm

Dotarłem na górę i nogą otworzyłem drzwi do swojego pokoju. We włosach miałem kilka białych piórek, po malej bitwie. Skinąłem do Thorn'a z uśmiechem, żeby wszedł pierwszy. Zacisnąłem palce na tacy, mając nadzieję, że mi wszystko z rąk nie wyleci.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sven. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sven.   Sven. - Page 2 I_icon_minitimePon Kwi 27, 2009 7:21 pm

Zaśmiała się, a po chwili kiwnęła głową do wychodzącego z pokoju Svena. Dostrzegając wchodzącego Thorna powitała go przyjaznym uśmiechem.
- Hej! Sven mówił, że przyłączysz się do naszej bitwy na poduszki. - powiedziała z zacieszem na mordce. Co prawda Sven tego nie powiedział, ale postanowiła sobie zażartować. Zresztą taka bitwa we trójkę byłaby jeszcze ciekawsza.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sven. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sven.   Sven. - Page 2 I_icon_minitimePon Kwi 27, 2009 7:25 pm

Wszedłem zaraz za chłopakiem, niosąc tacę. postawiłem ją na biurku.
-Ej! najpierw symulujesz, a teraz mnie wrabiasz!-zaśmiałem się patrząc na Sharin. -Tu są precelki i picie. Częstujcie się-dodałem po chwili i oparłem plecami o stolik. W sumie wspólna bitwa byłaby fajna. Poduszek miałem w brut. Można by też dołączyć miśki, których tez kilka było...jeszcze sprzed kilku lat. Chociaż mogłyby się poniszczyć.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sven. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sven.   Sven. - Page 2 I_icon_minitimePon Kwi 27, 2009 7:40 pm

Zeszła z łóżka i wzięła jednego precelka.
- Dziękuję. - cmoknęła lekko Svena w policzek i zaczęła jeść precelka. Kiedy skończyła zauważyła miśki. - Jakie fajne misie! Mogę przytulić? - zapytała Svena.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sven. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sven.   Sven. - Page 2 I_icon_minitimePon Kwi 27, 2009 7:47 pm

Na buziaka zareagowałem skinieniem głowy i speszonym mrugnięciem.
-Przytulić? Ee...jasne-stwierdziłem i wskazałem na nie dłonią, zaraz tą samą czochrając sobie z tyłu włosy. Kątem oka zerknąłem na Thorn'a.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sven. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sven.   Sven. - Page 2 I_icon_minitimePon Kwi 27, 2009 8:01 pm

Wzięła zatem jednego miśka i tulnęła go czule. Uśmiechnęła się ciepło do obu chłopaków. - W co się teraz będziemy bawić? Wracamy do naszej bitwy? - spytała.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sven. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sven.   Sven. - Page 2 I_icon_minitimePon Kwi 27, 2009 8:15 pm

Odepchnąłem się od blatu i podskoczyłam unosząc palec w górę.
-Wiem! Pobawimy się w doktorów i pacjenta!-podskoczyłem do Sharin. -Thorn będzie pacjentem, a my będziemy go operować.-powiedziałem wyraźne zadowolony ze swojego pomysłu. -Miski będę pielęgniarkami-dodałem szeptem do dziewczyny i przeniosłem wzrok na Thorn'a. -Kładź się na łóżku-poleciłem, a oczka mi zabłysły.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sven. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sven.   Sven. - Page 2 I_icon_minitimePon Kwi 27, 2009 8:19 pm

- Ej! A kim ja mam być? - spytała, udając focha. Tak naprawdę jednak to była zadowolona.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sven. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sven.   Sven. - Page 2 I_icon_minitimePon Kwi 27, 2009 8:24 pm

Spojrzałem na Sharin i westchnąłem.
-No drugim lekarzem-wyjaśniłem i przyłożyłem palec do kącika ust z uroczym uśmiechem, bujając się na boki i patrząc to na dziewczynę , to na chłopaka.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sven. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sven.   Sven. - Page 2 I_icon_minitimePon Kwi 27, 2009 8:45 pm

- Zapomniałeś o jednym. Pani doktor mdleje na widok krwi. - powiedziała i westchnęła. Co prawda była to tylko zabawa na niby, ale wyobrażanie sobie krwi i wnętrzności na wierzchu przyprawiało ją o zawrót głowy. W sumie dziewczyna była zła na siebie za swą wrażliwość, bo niby jak ma w ten sposób zostać porządną policjantką? Usiadła na łóżku i odłożyła miśka na bok.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sven. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sven.   Sven. - Page 2 I_icon_minitimePon Kwi 27, 2009 9:13 pm

Cóż...słabość na widok krwi można pokonać. Zwilżyłem wargi patrząc na Sharin.
-No to już nie wiem-stwierdziłem, zaraz siadając na łóżku i kładąc się na plecach, a ręce rozciągnąłem nad głowę. Automatycznie koszulka podsunęła mi się w górę, odkrywając kawałek brzucha i wystające ze spodni bokserki.


Ostatnio zmieniony przez Sven dnia Pon Kwi 27, 2009 9:19 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sven. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sven.   Sven. - Page 2 I_icon_minitimePon Kwi 27, 2009 9:17 pm

- Ładną masz bieliznę. - powiedziała z cwanym uśmiechem i pogilgotała go lekko palcami po odsłoniętym brzuchu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sven. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sven.   Sven. - Page 2 I_icon_minitimePon Kwi 27, 2009 9:21 pm

Wszedł w głąb pokoju i zmierzył wzrokiem Sharin. Ściślej zajmował się aktualnie określeniem jej wieku, po jej zachowaniu. Thorn łapał się czasem na oschłości więc gdy i tym razem stwierdził, że nie jest miły uśmiechnął się do Shar i machnął do niej ręką. Usiadł na krześle i sięgnął po precelka.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sven. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sven.   Sven. - Page 2 I_icon_minitimePon Kwi 27, 2009 9:26 pm

-Mama mi kupiła-wyszczerzyłem się zabawnie, a gdy dziewczyna mnie połaskotała zwinąłem się jak dzieciak i zaśmiałem wesoło. Od dziecka miałem łaskotki. Przekręciłem się szybko na brzuch i przyłożyłem policzek do pościeli, patrząc w stronę Sharin i Thorn'a.
-Thorn, ona mnie molestuje-poskarżyłem sie w żartach i zachichotałem, wzdychając.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sven. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sven.   Sven. - Page 2 I_icon_minitimePon Kwi 27, 2009 9:29 pm

- No a jakżeby inaczej? Może chciałbyś, żebym ci swoją pokazała. - zaśmiała się rozbawiona.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sven. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sven.   Sven. - Page 2 I_icon_minitimePon Kwi 27, 2009 9:32 pm

- Widzę - zaśmiał się pod nosem. Zdecydowanie nie podobały mu się figle dziewczyny z chłopakiem. Przynajmniej nie teraz. Ziewnął w rękę, tuszując to przez wciśnięcie precelka do ust. Zamachał zabawnie nogami w powietrzu i potrzepał niesforną czuprynę ręką.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sven. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sven.   Sven. - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Sven.
Powrót do góry 
Strona 2 z 18Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 18  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Tereny policjantów :: Spis członków-
Skocz do: