Witamy w mieście śmierci, gdzie zdarzyć może się wszystko.
Dołącz do nas.
Jednak zanim to zrobisz zapoznaj się z Instrukcjami.
Zapraszamy!
Gdy coś Ci leży na sercu.. 2wgf3x5
Gdy coś Ci leży na sercu.. 27y1t7q
Miłej zabawy życzy Administracja.
Witamy w mieście śmierci, gdzie zdarzyć może się wszystko.
Dołącz do nas.
Jednak zanim to zrobisz zapoznaj się z Instrukcjami.
Zapraszamy!
Gdy coś Ci leży na sercu.. 2wgf3x5
Gdy coś Ci leży na sercu.. 27y1t7q
Miłej zabawy życzy Administracja.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksGalleryLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Gdy coś Ci leży na sercu..

Go down 
3 posters
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Gdy coś Ci leży na sercu.. Empty
PisanieTemat: Gdy coś Ci leży na sercu..   Gdy coś Ci leży na sercu.. I_icon_minitimeSro Wrz 23, 2009 6:06 pm

każdy wie o co biega.

Więc...
Był pomysł żeby zrobić te umówione walki między gangami na różnych terenach. Co wy na to? chociaż na początek żeby spróbować.
Można też powymieniać się numerami gg czy coś i jak np. w klubie jest pełno Shwarza, Blacki się zmawiają i nagle BAMMMS wskakują do klubu i na czerwonych.
I jeszcze. Nowe rangi, wynagrodzenia. Np. dla `Najlepszego Torturującego sratatata` tylko jakoś tak fajnie nazwane xD
albo dla zasłużonych członków możnaby robić jakiś specjalny tatuaż a dla tego kto np. zdradził to cośtam na skórze wypalac.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gdy coś Ci leży na sercu.. Empty
PisanieTemat: Re: Gdy coś Ci leży na sercu..   Gdy coś Ci leży na sercu.. I_icon_minitimeSro Wrz 23, 2009 6:56 pm

Hmm... Umówione walki jak najbardziej. Jednak dobrze by było gdyby miał kto w nich uczestniczyć. Czyli po prostu trzeba by było ustalać je wcześniej, żeby większość chociaz mogła wejść na forum, prawda? Nowe rangi nie. Moim zdaniem jest ich wystarczająca ilość. Można ewentualnie nagradzać tytułami lub pochwałami.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gdy coś Ci leży na sercu.. Empty
PisanieTemat: Re: Gdy coś Ci leży na sercu..   Gdy coś Ci leży na sercu.. I_icon_minitimeSro Wrz 23, 2009 7:06 pm

co do walk, dokładnie. i gdzieś indziej niz w piekle, w piekle mogą byc te nieumówione. a tak to wiecie, powiedzmy nad jeziorem to można użyć wielu innych rekwizytów niż tylko butelki :3

a ja bym była za paroma, chociaż wyróżniającymi czy co : d
Noo albo te orderki i pochwały ;]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gdy coś Ci leży na sercu.. Empty
PisanieTemat: Re: Gdy coś Ci leży na sercu..   Gdy coś Ci leży na sercu.. I_icon_minitimeSro Wrz 23, 2009 11:24 pm

Ja bym była raczej za tytułami. Takimi może zabawnymi jak "Obsesyjna fanka łańcuchów" "zabójca miłości"
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gdy coś Ci leży na sercu.. Empty
PisanieTemat: Re: Gdy coś Ci leży na sercu..   Gdy coś Ci leży na sercu.. I_icon_minitimeCzw Wrz 24, 2009 11:55 am

heheh xD
czy ja wiem, czy zabawne. Takie jakieś nadawane przez gang to raczej wzbudzajace respekt, hmm Cwaniak
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gdy coś Ci leży na sercu.. Empty
PisanieTemat: Re: Gdy coś Ci leży na sercu..   Gdy coś Ci leży na sercu.. I_icon_minitimeCzw Wrz 24, 2009 1:26 pm

'zabójca miłości'? Sash! Lol Gdzie Ci to zabawne? :hahaha:
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gdy coś Ci leży na sercu.. Empty
PisanieTemat: Re: Gdy coś Ci leży na sercu..   Gdy coś Ci leży na sercu.. I_icon_minitimeCzw Wrz 24, 2009 4:28 pm

Ja wiedzę, że bynajmniej są jakieś zmiany. Drobne, bo drobne lecz coś się ruszyło. Umawiane walki? Trochę to sztuczne, ale co tu zrobić gdy nie ma innego wyjścia. Chociaż tak na początek, co by rozruszać towarzystwo. Więc za. ; p Rangi czy tam Tytuły.. Hm, hm, hm.. Można by coś pomysleć nad tym drugim, choć póki co to można by rozdawać je tylko w kategorii: " Największa dupodajka" czy też " Facet, który przeleciał najwięcej lasek". Liczę, że to się zmieni za sprawą zmiany administracji. Nie żebym miała coś do Rain. Przeciwnie - była dobrą Adminką. Ale po prostu , sami wiecie - nowa władza = nowe pomysły. Tak czy owak coś można by z tej propozycji wyciągnąć.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gdy coś Ci leży na sercu.. Empty
PisanieTemat: Re: Gdy coś Ci leży na sercu..   Gdy coś Ci leży na sercu.. I_icon_minitimeCzw Wrz 24, 2009 4:51 pm

Okej, czyli tytuły... pomyslmy jakie one mogłyby być?
Trzeba też ludzi zachęcić do torturowania, mhm, a moze jakieś ciekawe ksywy czy przezwiska? xD tak na marginesie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gdy coś Ci leży na sercu.. Empty
PisanieTemat: Re: Gdy coś Ci leży na sercu..   Gdy coś Ci leży na sercu.. I_icon_minitimeCzw Wrz 24, 2009 5:00 pm

Ale umawiane walki nie są sztuczne. Przecież jeśli ktoś się umawia 'na solo' i idzie się lać z całą ekipą no to halo xD Wiecie ja tak miałam. Jakaś dziewczyna do mnie pyskowała i dla niej solo:
"Dawajcie na solo ona jest jedna a my cztery" xD
Dobra, wykreślić.
Ale można nie tylko dla postaci tytuły ale i dla 'pisarzy' na przykład za ładne i składne posty.
To przecież też zachęca do pisania ^^
I te 'gangowe' też są fajne ale jak napisała Heather trzeba z tym poczekać.
A ksywy to prawie jak w X-menach by było x.X Ta cała Rouge itp.
Myślicie, że będzie ktoś to pamiętał? Chyba, że by się zapisało pod rangą x3
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gdy coś Ci leży na sercu.. Empty
PisanieTemat: Re: Gdy coś Ci leży na sercu..   Gdy coś Ci leży na sercu.. I_icon_minitimeCzw Wrz 24, 2009 5:18 pm

Myślę, że tytuły będą dawane na spontana. W sensie, że będzie toczyła się gra i w pewnym momencie przyjdzie komuś na myśl coś genialnego. Tytuł, ksywa czy cokolwiek no i przekaże adminom a admini rozważą i ewentualnie nadadzą komuś ten np. tytuł.

Co do umawianych walk. Można zrobić tak, że u góry forum co jakiś czas będę pisała datę, godzinę i miejsce i kto będzie mógł będzie się tam stawiał. Co wy na to?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gdy coś Ci leży na sercu.. Empty
PisanieTemat: Re: Gdy coś Ci leży na sercu..   Gdy coś Ci leży na sercu.. I_icon_minitimeCzw Wrz 24, 2009 5:21 pm

Dokładnie! Jenn mi pasuje i zapewne wielu innym też. Ogłoszenia są widoczne i ździwię się jeśli ktoś powie "A ja nie widziałem, nie wiedziałem" itp.

Tylko od razu na początku będzie trzeba ustawić kolejność i w ogóle. Bo to denerwujące jeśli napiszesz jednego posta a w tym czasie setki innych ludzi. łatwo można się pogubić ;/
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gdy coś Ci leży na sercu.. Empty
PisanieTemat: Re: Gdy coś Ci leży na sercu..   Gdy coś Ci leży na sercu.. I_icon_minitimeCzw Wrz 24, 2009 5:29 pm

Oj tam ustalanie. Znaczy... kolejność będzie taka w jakiej kto przyszedł. Rozumiecie o co chodzi?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gdy coś Ci leży na sercu.. Empty
PisanieTemat: Re: Gdy coś Ci leży na sercu..   Gdy coś Ci leży na sercu.. I_icon_minitimeCzw Wrz 24, 2009 5:31 pm

O to mi chodzi Jenn.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gdy coś Ci leży na sercu.. Empty
PisanieTemat: Re: Gdy coś Ci leży na sercu..   Gdy coś Ci leży na sercu.. I_icon_minitimeCzw Wrz 24, 2009 5:56 pm

Char, to solo mnie rozwaliło xD

łe no na początku było jak było i żyliśmy z tym x3 co do doś oryginalnego sposobu nadawania tytułów, nie mogę znaleźć żadnego przeciw. x3 no i te takie dla użytkowników nie postaci, też za. i za tym by ksywy zapisywane były pod imieniem (możliwie) albo w polu profilu hmm? x3 jesli je wprowadzicie. xd
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gdy coś Ci leży na sercu.. Empty
PisanieTemat: Re: Gdy coś Ci leży na sercu..   Gdy coś Ci leży na sercu.. I_icon_minitimeCzw Wrz 24, 2009 5:59 pm

Mnie też. Stałam tak i nie wiedziałam czy mam się śmiać czy płakać xDD


Cóż ja jestem za. Jednak tylko my się wypowiadamy. Może stworzyć ankietę?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gdy coś Ci leży na sercu.. Empty
PisanieTemat: Re: Gdy coś Ci leży na sercu..   Gdy coś Ci leży na sercu.. I_icon_minitimeCzw Wrz 24, 2009 6:03 pm

a moze napisać na górze forum zeby się wypowiadać tu? xdd
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gdy coś Ci leży na sercu.. Empty
PisanieTemat: Re: Gdy coś Ci leży na sercu..   Gdy coś Ci leży na sercu.. I_icon_minitimeCzw Wrz 24, 2009 6:03 pm

No w sumie. xD Chociaż wolałabym zaznaczyć i wysłać niż czytać nasze złote myśli xD
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gdy coś Ci leży na sercu.. Empty
PisanieTemat: Re: Gdy coś Ci leży na sercu..   Gdy coś Ci leży na sercu.. I_icon_minitimeCzw Wrz 24, 2009 6:04 pm

ale tego troszkę jest xD jak chcecie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gdy coś Ci leży na sercu.. Empty
PisanieTemat: Re: Gdy coś Ci leży na sercu..   Gdy coś Ci leży na sercu.. I_icon_minitimeCzw Wrz 24, 2009 6:05 pm

Mi to lotto. Jednak do ogłoszeń to do Jenn. Wolę nie mieszać w html`u.
Wystarczy mi zabawa z pogodą <dumna> xDD
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gdy coś Ci leży na sercu.. Empty
PisanieTemat: Re: Gdy coś Ci leży na sercu..   Gdy coś Ci leży na sercu.. I_icon_minitimeCzw Wrz 24, 2009 6:19 pm

ah. xD dżenn!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gdy coś Ci leży na sercu.. Empty
PisanieTemat: Re: Gdy coś Ci leży na sercu..   Gdy coś Ci leży na sercu.. I_icon_minitimeCzw Wrz 24, 2009 6:23 pm

To teges.. Mnie to coście ustaliły pasuje wszystko. xddd
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gdy coś Ci leży na sercu.. Empty
PisanieTemat: Re: Gdy coś Ci leży na sercu..   Gdy coś Ci leży na sercu.. I_icon_minitimeCzw Wrz 24, 2009 6:27 pm

ahaha. xD I dzi.
W sumie to wiecie co? Jeśli ktoś zechce się wypowiedzieć, ok.
Jeśli sie nie wypowie jest neutralny i potem nie może mieć pretensji do zmian jakie zaszły i w ogóle.
Koniec, do widzenia, kropka. xD
Są pytania? x.X
Nie no świruję. Po prostu tak będzie najlepiej, niż zmuszać całe forum do tego by napisali co im tam w duszy gra.
Kto chce napisać niech pisze. Jeśli nie to nie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gdy coś Ci leży na sercu.. Empty
PisanieTemat: Re: Gdy coś Ci leży na sercu..   Gdy coś Ci leży na sercu.. I_icon_minitimeCzw Wrz 24, 2009 6:40 pm

nie zagladaja to mają pecha. : ] i zeby potem nie było x3
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gdy coś Ci leży na sercu.. Empty
PisanieTemat: Re: Gdy coś Ci leży na sercu..   Gdy coś Ci leży na sercu.. I_icon_minitimeCzw Wrz 24, 2009 6:42 pm

d o k ł a d n i e !.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gdy coś Ci leży na sercu.. Empty
PisanieTemat: Re: Gdy coś Ci leży na sercu..   Gdy coś Ci leży na sercu.. I_icon_minitimeCzw Wrz 24, 2009 6:53 pm

No. właśnie. ten teges.
Kto się nie wypowiada nie ma prawa mieć pretensji i tyle. Wątek zamknięty.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gdy coś Ci leży na sercu.. Empty
PisanieTemat: Re: Gdy coś Ci leży na sercu..   Gdy coś Ci leży na sercu.. I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Gdy coś Ci leży na sercu..
Powrót do góry 
Strona 1 z 13Idź do strony : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Tereny policjantów :: Spis członków-
Skocz do: