Witamy w mieście śmierci, gdzie zdarzyć może się wszystko.
Dołącz do nas.
Jednak zanim to zrobisz zapoznaj się z Instrukcjami.
Zapraszamy!
Salon - Page 2 2wgf3x5
Salon - Page 2 27y1t7q
Miłej zabawy życzy Administracja.
Witamy w mieście śmierci, gdzie zdarzyć może się wszystko.
Dołącz do nas.
Jednak zanim to zrobisz zapoznaj się z Instrukcjami.
Zapraszamy!
Salon - Page 2 2wgf3x5
Salon - Page 2 27y1t7q
Miłej zabawy życzy Administracja.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksGalleryLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Salon

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Salon - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon - Page 2 I_icon_minitimeCzw Lip 17, 2008 4:54 pm

wyciągnięta
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Salon - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon - Page 2 I_icon_minitimeCzw Sie 07, 2008 8:08 pm

Przywędrowałam. Rozejrzałam się po salonie. Tak w sumie dawno tu nie byłam. Usadowiłam sięwygodnie na jakimś fotelu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Salon - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon - Page 2 I_icon_minitimeCzw Sie 07, 2008 8:10 pm

wbiła w podskokach i look na Sokolicę - witam szanowną szefową - uśmiechnęła się
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Salon - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon - Page 2 I_icon_minitimeCzw Sie 07, 2008 8:11 pm

- Nie mów tak do mnie- jęknęłam- Czuję się staro- dodałam zakłądajac nogę na nogę- Dawno cię nie widziałam- stwierdziłam.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Salon - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon - Page 2 I_icon_minitimeCzw Sie 07, 2008 8:13 pm

- przepraszam Sokolciu - podeszła do niej i usiadła na fotelu - no dawno, ale ciesz się, przynajmniej nie musiałaś mnie znowu pocieszać - zaśmiała się cicho - zmieniłaś się, gdzie Twoje balony ?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Salon - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon - Page 2 I_icon_minitimeCzw Sie 07, 2008 8:14 pm

- Zmieniłam się- przytaknęłam- Balony poszły w chuj. Przynajmniej narazie. Teraz muszę się skupić na organizowani gangu tak, jak ja chcę. Potem wrócą balony-wzruszyłam ramionami- Z resztą. Blacka się mało jakoś zrobiło.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Salon - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon - Page 2 I_icon_minitimeCzw Sie 07, 2008 8:16 pm

- bardzo mało - przytaknęła - kto teraz jest trenerem? muszę wziąć się za swoją rangę skoro mam już dużo czasu - powiedziała cicho
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Salon - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon - Page 2 I_icon_minitimeCzw Sie 07, 2008 8:17 pm

- Trixy. Ale pewnie niedługo. Więc się postaraj, bo trenerów krytycznie potrzebujemy-podniosłam siez fotela. - Teraz muszę iść. Jak cię spotkam jutro, mam nadzieję, to pogadamy-wyszczerzyłąm się i wyszłam.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Salon - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon - Page 2 I_icon_minitimeCzw Sie 07, 2008 8:21 pm

- nie spotkasz - szepnęła i wyszła
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Salon - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon - Page 2 I_icon_minitimePią Sie 08, 2008 12:29 am

Przywędrowałam ponownie. Ponownie też zasiadłam w tym samym fotelu, co wcześniej. Dla nieświadomych, że sięstąd ruszałam mogłoby to wyglądać jakbym cały czas tu po prostu siedziała.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Salon - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon - Page 2 I_icon_minitimePią Sie 08, 2008 12:30 am

wbiegła w podskokach tak samo jak wcześniej - hej sok - usiadła na kanapie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Salon - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon - Page 2 I_icon_minitimePią Sie 08, 2008 12:32 am

- Siema, siema- wyszczerzyłam się.
Byłąm widocznei zadowolona, że tak łątwo wychodziły mi spotkania z osobami, z którymi chciałam się spotkać.
- Wracając do tematu- zaczęłam, bo nie chciałam bawić sie w żadne ceregiele polegajace na ponownym 'wprowadzaniu'- Blacka jest mało, wysokich rang jest mało. Więc sytuację mamy...hym.. niezłą- uśmiechnęłam się z przekąsem- Mówiłam też, że cię dawno nie widziałam. Dlaczego?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Salon - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon - Page 2 I_icon_minitimePią Sie 08, 2008 12:33 am

- Adam mnie pochłonął - stwierdziła - ale to już się nie powtórzy, Adam to już przeszłość - dodała
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Salon - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon - Page 2 I_icon_minitimePią Sie 08, 2008 12:37 am

- Adam- mruknęłam- A jeśli znajdziesz sobie innego chłopaka, też cię tak pochłonie?- przypatrywałam się dziewczynie uważnie.
Tak naprawdę nie przyjmowałam do świadomości, ze mogłaby paść z jej strony odpowiedź negatywna dla mnie, bo narazie w tym gangu było tak naprawdę krytycznie mało osób, którym chociaż trochę ufałam. Przygryzłam delikatnie wargę wydobywając z torebki paczkę papierosów. Wyciągnęłam jednego, odpaliłam i wsunęłam go sobie do ust zaciągając się.


Ostatnio zmieniony przez Sokolica dnia Pią Sie 08, 2008 12:38 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Salon - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon - Page 2 I_icon_minitimePią Sie 08, 2008 12:38 am

- nie - powiedziała - nigdy więcej nie popełnię tego błędu, zresztą czuję coś do kogoś kto sam nie ma wiele czasu więc będe miała dla was dużo czasu - uśmiechnęła się
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Salon - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon - Page 2 I_icon_minitimePią Sie 08, 2008 12:40 am

Kiwnęłam głową.
- Trzymam cię za słowo- oświadczyłam wypuszczając kłęby dymu z ust.- Bo potrzebuję cię mającą mnóstwo czasu dla gangu. - zamilkłam na chwilę zastanawiając się nad czymś- Znasz się coś na broni?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Salon - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon - Page 2 I_icon_minitimePią Sie 08, 2008 12:43 am

- zależy co ? - poruszyła brwiami - chodzi o broń palną czy może mam jakąś zmajstrować - zaśmiała się
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Salon - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon - Page 2 I_icon_minitimePią Sie 08, 2008 12:44 am

- Palna, biała, egzotyczna. - wzruszyłam ramionami- Jakbyś umiała coś zmajstrować, to też by było dobrze.- zaciągnęłam się znowu papierosem
Wolną rękę uniosłam do mojej czapki i nasunełam ją trochę bardziej na oczy.


Ostatnio zmieniony przez Sokolica dnia Pią Sie 08, 2008 12:48 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Salon - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon - Page 2 I_icon_minitimePią Sie 08, 2008 12:45 am

- więc się znam - powiedziała
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Salon - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon - Page 2 I_icon_minitimePią Sie 08, 2008 12:47 am

Kiwnęłąm nieznacznie głową. To była dobra odpowiedź.
- Więc dostaniesz teraz funkcję zarządcy- oświadczyłam spokojnie- Jeśli będziesz się spisywać, przewiduję awanse. Oczywiście, jeśli chcesz.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Salon - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon - Page 2 I_icon_minitimePią Sie 08, 2008 12:48 am

zamrugała oczami i uśmiechnęła się pod nosem - nie mogę Ci odmówić kochana - powiedziała i poruszyła brwiami
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Salon - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon - Page 2 I_icon_minitimePią Sie 08, 2008 12:51 am

- Wiec oficjalnie. Teraz. W tym momencie. Zostałaś mianowana zarządcą gangu Black. - zgasiłam niedokończony papieros o oparcie fotela i wyrzuciłam go za siebie. Przeleciał przez otwarte okno, na dwór.
- Aaa. Jakbyś spotkała Trixy, przekaż jej żeby się do mnie zgłosiła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Salon - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon - Page 2 I_icon_minitimePią Sie 08, 2008 12:52 am

wypięła dumnie pierś - dzięki - powiedziała - i ok, powiem jej

- a w ogóle co u Ciebie? - zapytała
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Salon - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon - Page 2 I_icon_minitimePią Sie 08, 2008 12:55 am

- Jak co, powiedz żeby się nie bała, bo narazie chodzi o rozmowę. Leci. Tak ogólnie zamknęli mnie dzisiaj dwa razy. Pieprzone gliny. Nimi też muszę się zająć-przygryzłam wargę- Nawet nie zauważyłam kiedy...hym... mój ogródek, jakim jest to miasto, został zaniedbany i zarósł. Teraz Black będzie jak zespół ogrodników. Doprowadzimy wszystko do takiego stanu, jaki chcemy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Salon - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon - Page 2 I_icon_minitimePią Sie 08, 2008 12:59 am

Uśmiechnęła się - jakieś konkretne plany już masz? - zapytała, ona też zauważyła że coś złego działo się w mieście.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Salon - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Salon
Powrót do góry 
Strona 2 z 12Idź do strony : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Salon

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Tereny policjantów :: Spis członków-
Skocz do: