Witamy w mieście śmierci, gdzie zdarzyć może się wszystko.
Dołącz do nas.
Jednak zanim to zrobisz zapoznaj się z Instrukcjami.
Zapraszamy!
Dom Storm 2wgf3x5
Dom Storm 27y1t7q
Miłej zabawy życzy Administracja.
Witamy w mieście śmierci, gdzie zdarzyć może się wszystko.
Dołącz do nas.
Jednak zanim to zrobisz zapoznaj się z Instrukcjami.
Zapraszamy!
Dom Storm 2wgf3x5
Dom Storm 27y1t7q
Miłej zabawy życzy Administracja.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksGalleryLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Dom Storm

Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Dom Storm Empty
PisanieTemat: Dom Storm   Dom Storm I_icon_minitimeNie Mar 01, 2009 10:29 pm

Dom jak dom. Po prostu. Tyle,że ten był wyjątkowy ,aż za.. : p
Dom Storm 119ukog
Dom Storm Akz8ux
niestety dziewczyna zamieszkiwała ten dom sama.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Storm Empty
PisanieTemat: Re: Dom Storm   Dom Storm I_icon_minitimeNie Mar 01, 2009 10:33 pm

Wracając ze spaceru wyjela klucze z kieszeni i otwarla sobei drzwi do domu ,nowo wybudowanego.
Kiedy znalazla sie w srodku westchnela dosc glosno
zamykajac za soba drzwi,a kiedy byla w srodku wypowiedziała tylko wow.
Wreszcie mogła tu już spać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Storm Empty
PisanieTemat: Re: Dom Storm   Dom Storm I_icon_minitimeNie Mar 01, 2009 10:37 pm

Cały dzień Czarny szukał Storm, o to i znalazł. Ale nie zaczepił jej tylko śledził, kiedy wchodziła i chciała zamknąć drzwi to zatrzymał je nogą. - Cześć, słodka.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Storm Empty
PisanieTemat: Re: Dom Storm   Dom Storm I_icon_minitimeNie Mar 01, 2009 10:39 pm

Dziewczyna zaskoczona obecnością chłopaka, tutaj, spojrzała na niego pierw wystraszona,a kiedy dotarło do niej ,
że to Fabi wypuscila cicho powietrze,a już mila krzyczec xp
-Fabii , wystraszyles mnie , zachichotala kladac dlon na jego torsie - co ty tu robisz?
uniosla zdziwiona brwi ku gorze przypatrujac mu sie,
otworzyla znow szerzej drzwi i zaproponowala by wszedl do srodka.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Storm Empty
PisanieTemat: Re: Dom Storm   Dom Storm I_icon_minitimeNie Mar 01, 2009 10:41 pm

Wszedł jedną ręką obejmując ją w pasie. - Co ja tu robię? Hm..pomyślmy. Szukam swojej uroczej i niegrzecznej dziewczynki. - Cmoknął ja w czółko zaciskając rękę na jej tyłku.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Storm Empty
PisanieTemat: Re: Dom Storm   Dom Storm I_icon_minitimeNie Mar 01, 2009 10:44 pm

Dziewczyna uśmiechnęła się mimowolnie na jego słowa ręką popychajac drzwi by się zamknęły, zaraz jednak oplotła jego szyje obiema dłonmi i cmoknela go w usta - ach tak? a co? juz sie steskniles? - spytala przejezdzajac paluszkiem wzdluz jego policzka.
Zaskoczyl ja swoja obecnoscia i to bardzo,nie spodziewala sie go tu.. Cwaniak
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Storm Empty
PisanieTemat: Re: Dom Storm   Dom Storm I_icon_minitimeNie Mar 01, 2009 10:45 pm

-Nie, po prostu przyszedłem po swoje, mała. - Powiedział rozglądając się po jej mieszkaniu i zaraz spojrzał na nią całując jej pełne usta. - Żebyś mnie nakarmiła..;>
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Storm Empty
PisanieTemat: Re: Dom Storm   Dom Storm I_icon_minitimeNie Mar 01, 2009 10:47 pm

Dziewczyna chrzaknela cichutko spogladajac na niego -hm..nakarmila,że niby czym? spytała spoglądając na niego w niklym usmiechu.
Westchnela w glab siebie przygladajac sie mu.
Podrapała go lekko paznokciami po karku.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Storm Empty
PisanieTemat: Re: Dom Storm   Dom Storm I_icon_minitimeNie Mar 01, 2009 10:51 pm

-Sobą mała. - Powiedział dziwnie i zaśmiał się. Ta, a Fabi za plecami trzymał duży bukiet czerwonych róż dla gwiazdeczki. W końcu odkleił ją od siebie i wystawił przed nią kwiaty. - Mnie też stać na miły gest. ;>
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Storm Empty
PisanieTemat: Re: Dom Storm   Dom Storm I_icon_minitimeNie Mar 01, 2009 10:55 pm

Dziewczyna z wrażenie uderzyła sie lekko dłonią w czoło.
Uwielbiała róże, cholea, teraz to zachował sie prawie tak jak Tom kiedyś..
Ugryzła się myslami w jezyk, o czym ona mysli, to bylo dobre pare lat temu.
Spojrzała na chłopaka i przywarła zaraz do jego ust uśmiechając się kącikami warg ciepło. Wsunęła miedzy jego wargi swoj sprany i wilgotny języczek rozpoczynajac pocałunek, oderwała się na chwilke wyduszajac z siebie półszeptem - dziekuje, a w drugą dłoń chwyciła za bukiet róż i zaraz zatopiła w nie swój nosek uświadamiajac sobie,ze niechetnie sie oderwala sie od pocalunku.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Storm Empty
PisanieTemat: Re: Dom Storm   Dom Storm I_icon_minitimeNie Mar 01, 2009 10:58 pm

-Wow, lubisz róże? - Zapytał uśmiechając się. - To będziesz je ode mnie dostawała, a teraz wsadź je do wody, kochanie. - Powiedział klepiąc ją w pośladek. Fabi zdał sobie sprawę, że Storm nie jest jakąś tam dziewczyną tylko dziewczyną na której mu zależy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Storm Empty
PisanieTemat: Re: Dom Storm   Dom Storm I_icon_minitimeNie Mar 01, 2009 11:02 pm

-Uwielbiam róże wykrztusiła będąc pod wrazeniem,znów musnęła silnie jego usta i zaraz sciagajac buty na stopkach popedzila do kuchni przed tym wolajac go za soba paluszkiem.
Obejrzala sie jeszcze praze razy za nim.
Zastanawiala sie skad pryszedl mu pomysl, z rozami, to bylo takie mile, rzeczywiscie lubila dostawac kwiaty, w ogole kochala kwiaty , chyba miala to dziedziczne po swojej matce.. ;p
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Storm Empty
PisanieTemat: Re: Dom Storm   Dom Storm I_icon_minitimeNie Mar 01, 2009 11:05 pm

Ściągnął buty i kurtkę idąc za nią i patrząc na jej pośladki. Uśmiechnął się głupio. - Wariatko..- oblizał wargi opierając się o framugę drzwi.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Storm Empty
PisanieTemat: Re: Dom Storm   Dom Storm I_icon_minitimeNie Mar 01, 2009 11:10 pm

Znała doskonale Fabiego i wiedziała gdzie się patrzy tak więc pogroziła mu paluszkiem odwracając się znów przodem do niego.
Nalala wody do szklanego wazonu i wsadzila zaraz do niego roze.
-Chcesz do picia? spytała opierajac się jedna dlonia o blat kuchenny.
-Oj Fabi,Fabi Cwaniak
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Storm Empty
PisanieTemat: Re: Dom Storm   Dom Storm I_icon_minitimeNie Mar 01, 2009 11:14 pm

Zaśmiał się obejmując ją sobie. - Chcesz być moją ? - Zapytał. Wooooow Fabi!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Storm Empty
PisanieTemat: Re: Dom Storm   Dom Storm I_icon_minitimeNie Mar 01, 2009 11:18 pm

[zw]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Storm Empty
PisanieTemat: Re: Dom Storm   Dom Storm I_icon_minitimeNie Mar 01, 2009 11:19 pm

Dziewczyne bardzo zdumiło pytanie chłopaka.
Kurcze on rzeczywiscie się ja o to zapytał? z niedowierzenia mrugnela kilkakrotnie oczami wpatrujac sie w chlopaka - Fabi czy Ty w ogole wiesz o co ty mnie pytasz? zasmiala sie cicho
-na pewno tego chcesz? spytała noskiem muskajac jego policzek.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Storm Empty
PisanieTemat: Re: Dom Storm   Dom Storm I_icon_minitimeNie Mar 01, 2009 11:24 pm

-Chce tego. - Powiedział kładąc dłonie na jej plecach. - To jak, gwiazdeczko? - Zapytał zagryzając wargę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Storm Empty
PisanieTemat: Re: Dom Storm   Dom Storm I_icon_minitimeNie Mar 01, 2009 11:29 pm

Że w ogolee jszcze to pytanie od kogos kiedys uslyszy? watpila,oj i to bardzo.
Nie spodziewala sie nawet,ze uslyszy te slowa od niego..
Byla naprawde zaskoczona,chyba za duzo wrazen.
Bała sie? no fakt bala. Ale zaryzykowac mogla wiec zaryzykowala.
Przytakneła glowka odpowiadajac pozytywnie.
Cmoknela go w brodke usmiechajac sie delikatnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Storm Empty
PisanieTemat: Re: Dom Storm   Dom Storm I_icon_minitimeNie Mar 01, 2009 11:31 pm

Uśmiechnął się opierając ją o ścianę, i silną ręką podtrzymując ją na plecach pocałował zachłannie. Fabi się nie bał, ale może to właśnie ta? ;D
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Storm Empty
PisanieTemat: Re: Dom Storm   Dom Storm I_icon_minitimeNie Mar 01, 2009 11:35 pm

Odwzajemniła pocałunek stópką przejeżdzajac przyjemnie po jego łydce. Wplątała dłon w jego wlosy odwzjemniajac wciaz ten zachlanny pocalunek. Języczkiem piescila jego podniebienie,a pozniej lekko przegryzla dolna jego warge.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Storm Empty
PisanieTemat: Re: Dom Storm   Dom Storm I_icon_minitimeNie Mar 01, 2009 11:37 pm

-No to..jesteś moja. - Stwierdził z głupim uśmiechem klepiąc ją po tyłeczku. - Jeszcze dzieci i pies to będzie rodzina w komplecie. - Zaśmiał się.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Storm Empty
PisanieTemat: Re: Dom Storm   Dom Storm I_icon_minitimeNie Mar 01, 2009 11:42 pm

Zaśmiała się na jego słowa - dzieci? zamierzasz miec z emna dzieci? oj wariacie, puknela go lekko paluszkiem w czolko
- i psa? hmm psa mozesz mi kupic - stwierdzila wrednie sie usmiechajac i pociagnela go za reke do salonu
-nie chcesz nic na pewno? nie chce ci sie pic? jesc? wiesz wole o ciebie zadbac mądralo ;p
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Storm Empty
PisanieTemat: Re: Dom Storm   Dom Storm I_icon_minitimeNie Mar 01, 2009 11:44 pm

Zaśmiał się. - Dzieci swoją drogą mógłbym mieć..- stwierdził idąc za nią. - Dobra kupię nam szczeniaka. ;D - Zaśmiał się. - Nie, nie chce nic do picia, a do jedzenia to tylko Ciebie mogę schrupać. - Powiedział marszcząc nos. ;D
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Storm Empty
PisanieTemat: Re: Dom Storm   Dom Storm I_icon_minitimeNie Mar 01, 2009 11:50 pm

-Ale chyab do dzieci ci sie nie spieszy? spytala dosc zaskoczona jego slowami , szczeniaczka? w porzadku a jakiej rasy? spytala usmiechajac sie figlarnie, i schrupać? mnie? tu i teraz? spytała dowcipnie sie cicho smiejac, siegnela za konce koszuli chlopaka przyciagajac go do siebie, przywarla znow subtelnie do jego ust.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dom Storm Empty
PisanieTemat: Re: Dom Storm   Dom Storm I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Dom Storm
Powrót do góry 
Strona 1 z 7Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Tereny policjantów :: Spis członków-
Skocz do: