Witamy w mieście śmierci, gdzie zdarzyć może się wszystko.
Dołącz do nas.
Jednak zanim to zrobisz zapoznaj się z Instrukcjami.
Zapraszamy!
Dom Storm - Page 6 2wgf3x5
Dom Storm - Page 6 27y1t7q
Miłej zabawy życzy Administracja.
Witamy w mieście śmierci, gdzie zdarzyć może się wszystko.
Dołącz do nas.
Jednak zanim to zrobisz zapoznaj się z Instrukcjami.
Zapraszamy!
Dom Storm - Page 6 2wgf3x5
Dom Storm - Page 6 27y1t7q
Miłej zabawy życzy Administracja.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksGalleryLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Dom Storm

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Dom Storm - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Storm   Dom Storm - Page 6 I_icon_minitimePon Sty 18, 2010 11:45 am

Obudził sie i odrazu usiadł na krawedzi łóżka przecierajac twarz dłońmi. Odwrócił się patrzac chwile na słodko śpiącą Storm x3. Wstał i udał sie do łazienki pod prysznic, wrócił do pokoju rozgladajac sie za ciuchami. Taaa ma tylko wczorajsze, chyba czas podlecieć do sklepu coś kupić. Interes sie krecił toteż chłopak nie narzekał na brak funduszy Twisted Evil Złapał za kluczyki od auta i zbiegł na dół, w kuchni złapał za butelke wody. Kac meczył niesamowicie, chyba trzeba również podjechać do klubu i się podleczyć.
Wyszedł przed dom i odpalił furę. Odjechał
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Storm - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Storm   Dom Storm - Page 6 I_icon_minitimePon Sty 18, 2010 3:24 pm

Obudziła się już kiedy chłopaka nie było. Przeciągneła się leniwie w łózku zaraz wstając.
WYszła z sypialni kierując się ku łazience, wzięła ranny prysznic później wrzucając na swoje ciałko wygodne i robiące wrażenie ubranie.
Na koniec zrobiła makijaż ,poprawiła włosy, które układały się w bujne fale podkreślajac kształt jej buźki.
Kiedy tylko była gotowa zabrała się do robienia śniadania, miał je zrobić Maks co wynikało z ich umowy, widocznie nie dotrzymał słowa, zresztą było to do przewidzenia.
Spojrzała na telefon,wzięła głęboki wdech nie widząc żadnej wiadomości, westchneła cicho zaraz odkładajac go gdzieś na parapet. Kiedy tylko zrobiła sobie omleta i wysmarowała go słodko kwaśnym dżemem zabrała się do jedzenia, wszystko wyglądało tak apetycznie i rzeczywiście było pyszne.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Storm - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Storm   Dom Storm - Page 6 I_icon_minitimePon Sty 18, 2010 3:54 pm

Przyjechał slalomem, zostawił fure przed domem niezbyt pieknie zaparkowana. Wyszedł z samochodu i zataczajac sie ruszył w strone drzwi chaty. otworzył drzwi jakby wchodził do burdelu a w wejsciu sie potknął. Jego twarz miała odcień białej ściany. Spojrzał nieprzytomnie na Storm i skierował w jej strone. Wypieprzył sie na środku, nie miał siły wstać
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Storm - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Storm   Dom Storm - Page 6 I_icon_minitimePon Sty 18, 2010 7:05 pm

Dziewczyna słysząc hałas i trzask drzwi ruszyła szybkimi krokami w stronę przedpokoju. Zauważając leżacego Maksa na podłodze podbiegła szybko do niego klęcząc . Dłonie Storm wylądowały zaraz na ciele mężczyzny. - Maks, co się stało?! Maks. - szarpnęła nim lekko, musiała wiedzieć mniej więcej co sie stało, po chwili jednak poczuła od chłopaka alkohol. Wypuściła głośno powietrze kręcąc lekko głową niezadowolenie. Akurat to, teraz?świetnie..
Podniosła sie próbując pomóc mu wstać. - Dawaj...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Storm - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Storm   Dom Storm - Page 6 I_icon_minitimePon Sty 18, 2010 7:11 pm

Ocknąl się patrzac na dziewczyne
-siema ślicznotko Cwaniak
sam się dźwignął i wstal poprawiajac zaraz całkiem normalnie bluze. Przetarł dłońmi twarz
-ja juz nie pije...
mruknął niezadowolony ze swego samopoczucia. Oparł sie o ściane, unikał wzroku dziewczyny
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Storm - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Storm   Dom Storm - Page 6 I_icon_minitimePon Sty 18, 2010 7:18 pm

-No..radziłabym już nie pić, bynajmniej z umiarem. - mruknęła cicho kręcąc głową.
- Idź się lepiej połóż Maks..-szepnęła cicho krzyżując dłonie na krągłych piersiach.
Skierowała się w stronę kuchni wkłądając po sobie talerz do zlewu, nastawiła wodę na herbatę, bo akurat na nią miała ochotę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Storm - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Storm   Dom Storm - Page 6 I_icon_minitimePon Sty 18, 2010 7:20 pm

Ruszył za dziewczyna idąc całkiem prosto. Zlapał za kanapke która zrobił rano ale zapomniał wziąc. Pochłonąl ją,a gdy Storm stala tyłem objąl ją w pół
-a pójdziesz ze mną?
Pobujał ja na boki razem ze swoim ciałem
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Storm - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Storm   Dom Storm - Page 6 I_icon_minitimePon Sty 18, 2010 7:30 pm

-Ehh gdzie mam z toba iść? - Spytała odwracając lekko głowę w jego stronę. odchyliła się lekkow tył by móc lepiej go widzieć, oparła obie dłonie na jego rękach, które w danej chwili ją trzymały w objęciu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Storm - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Storm   Dom Storm - Page 6 I_icon_minitimePon Sty 18, 2010 7:53 pm

-się położyć... Cwaniak
zanucił jej do ucha nie odrywajac sie od niej. Schylił nieco głowy gdyz był wyzszy od dziewczyny i cmoknąl ją w główkę
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Storm - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Storm   Dom Storm - Page 6 I_icon_minitimePon Sty 18, 2010 8:00 pm

-Położyć? a co ? będziemy coś oglądać , czy przysypiać? - spytała z uśmiechem zaraz palcami delikatnie uderzając w bok jego szyi. Odwróciła się przodem do niego wpatrując się w jego twarz wyraźnie zaciekawiona czy ma jakieś plany, czy też może nie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Storm - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Storm   Dom Storm - Page 6 I_icon_minitimePon Sty 18, 2010 8:04 pm

Podniósł jedną brew w góre patrzac cwano na dziewczyne
-może jakis ciekawy film będzie lecial? Cwaniak
pochylil sie i cmoknał ja w usta, krótko tak by była niezbyt nasycona xd
-możesz zrobić popcorn a ja wezme prysznic
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Storm - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Storm   Dom Storm - Page 6 I_icon_minitimePon Sty 18, 2010 8:10 pm

-W porządku, idź weż prysznic, ja zrobie popcorn. Pospiesz się - uśmiechnęła się poklepując go po ramieniu.
-Gaz, gaz, gaz , zmykaj ,ale to już. - klasnęła zabawnie w dłonie zaraz odwracając się znów tyłem do mężczyzny. Wzięła głębszy wdech wpatrując się w opakowanie popcornu.
Wsadziła je do mikrofali pilnując. Oparła się o blat wygodnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Storm - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Storm   Dom Storm - Page 6 I_icon_minitimePon Sty 18, 2010 8:23 pm

Puscił ja i zdjął bluze rzucajac ja na kanape. Wszedł energicznie po schodach na góre, zaraz jednak zbiegł.
-ciuchy se kupiłem xd -krzyknął do Storm i wybiegł na krótki rękaw do samochodu, wrócił i wlazł pod prysznic. Po paru chwilach wyszedł i przebrał sie w czyste, nówki sztuki łaszki xd
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Storm - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Storm   Dom Storm - Page 6 I_icon_minitimePon Sty 18, 2010 11:50 pm

Kiedy chłopak był gotów i był ubrany dziewczyna zaśmiała się obserwując go. Zaniosła popcorn do sypialni siadając na brzegu łóżka.
-Powiem ci Maks, że jesteś niemożliwy, masz popcorn, tylko nie przesadź bo jeszcze przytyjesz - dodała z głupim uśmiechem zaraz wygodniej siadając.
-No , a co do twoich ubrań, rzeczywiście nie są złe - dodała z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Storm - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Storm   Dom Storm - Page 6 I_icon_minitimeWto Sty 19, 2010 9:27 am

Usiadł przy dziewczynie obejmując ja jednym ramieniem, w drugiej duże lapie trzymał miske.
-szybko spale kcal jak to zjem Cwaniak
pomachał cwano brwiami patrzac prosto w oczy dziewczyny.
-wiesz Storm... od zawsze wiedziałemco ma smak Twisted Evil -Wrzucił jeden popcorn (Lol) za cyckonosz dziewczyny -ups... -usmiechnał sie głupkowato zanurkował głową w dół. Pocałował ją w obojczyk, potem udajac iz nie moze znaleźć jeździł jej noskiem i ustami po piersiach.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Storm - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Storm   Dom Storm - Page 6 I_icon_minitimeWto Sty 19, 2010 9:45 am

Dziewczyna zmarszczyła nosek śmiesznie na jego słowa, po chwili jednak widząc jego głowę na swoich piersiach pokręciła głowa zaraz pukając go lekko palcami w skroń. - Oszalałeś? Nie wygłupiaj się - zaśmiała się cicho odsuwając się, po prostu sięgnęła swoją dłonią i wyciągnęła kuleczkę popcornu , która ugrzęzła między jej jędrnymi piersiami. Wyciągnęła ją i skupiła wzrok na twarzy Maksa
-wiem,że wiesz co ma tak dobry smak,więc może powiesz mi co takiego. - oznajmiła z cwanym uśmiechem unosząc lewy kącik swoich malinowych warg. Międzyczasie przyłożyła do ust dany popcorn.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Storm - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Storm   Dom Storm - Page 6 I_icon_minitimeWto Sty 19, 2010 9:48 am

-aaaaa.... to moja tajemnica ;D
Odłożył miche niedbale i pospiesznie na stolik. Złapał ją za pierś mieszczac ja w całej dłoni. Pocałował dziewczyne napierajac tak by powalic ja na lóżko, na plecy. Po dłuższym pocałunku zjechal nizej noskiem ciągle jeżdżąc bo ciele Storm, musnał ustami jej szyje
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Storm - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Storm   Dom Storm - Page 6 I_icon_minitimeWto Sty 19, 2010 9:51 am

Zachichotała na jego słowa zaraz poważniejąc. - Maaakksss..-jęknęła cicho układając rączki na jego ramionach. kiedy powalił ją na łóżko nie miała zbytnio wyjścia odwzajemniła jego pocałunek zaraz go lekko odpychając. Pokręciła lekko głową wzdychając cicho.
-Napaleniec - dodała po chwili znów cicho się śmiejąc.
Samo to ,że błądził noskiem wzdłuż jej szyi sprawiało,że chciało jej się trochę śmiać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Storm - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Storm   Dom Storm - Page 6 I_icon_minitimeWto Sty 19, 2010 9:53 am

Podniósł sie dźwigajac sie na rękach, jednak ciągle miał pod sobą Storm. Popatrzył na nią przez dłuzszą chwile, wział powietrze w policzki i wywalił jej jezyk marszczac nos z charakterystycznym chrąchnięciem Laughing
Cmoknął ja szybko, dynamicznie i bardzo niespodziewanie w usta i wstał całkiem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Storm - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Storm   Dom Storm - Page 6 I_icon_minitimeWto Sty 19, 2010 9:55 am

Przez jego minę zaczęła się śmiać nieco głośniej, rozbawił ją. W końcu kiedy za chwilkę się uspokoiła spojrzała na niego lekko marszcząc brwi.
-a Ty się dokąd wybierasz? film mi lepiej jakiś z półki podaj - skwitowała siadając ponownie wygodnie na łóżku, przeczesała palcami włosy zapatrując się w jeden z punktów na ścianie, akurat patrzyła na ten, który sobie wybrała.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Storm - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Storm   Dom Storm - Page 6 I_icon_minitimeWto Sty 19, 2010 9:58 am

-hmmm... -odwócił sie w strone półki z filmami -a na jaki pani ma ochotę?
Oparł sie dłonia o kant półki dokładnie analizujac każdy tytuł. Po jakimś czasie spojrzał na Storm z ukosa odwracajac w jej strone glowę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Storm - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Storm   Dom Storm - Page 6 I_icon_minitimeWto Sty 19, 2010 10:01 am

-Weź ten, który uważasz za odpowiedni, dobry, który spełni nasze wymagania - oznajmiła z uśmiechem zakładając nóżkę na nóżkę, podparła się dwiema dłońmi lekko z tyłu przechylając główkę w jedną stronę, powodując tym samym,że gęste włosy dziewczyny wylądowały na jednym z ramion. Obserwowała Maksa lekko przegryzając przy tym dolną wargeę, dość apetycznie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Storm - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Storm   Dom Storm - Page 6 I_icon_minitimeWto Sty 19, 2010 10:04 am

Odwrócil powoli glowe ale widzac pozycje Strom momentalnie ją odwrócil spowrotem. Ajjj jak on miał na nią ochotę oO' Wybrał coś co powinno spelnić ich wymagania i wrócil do dziewczyny, zaraz potem jak sexy skate'cik podszedł do tv i dvd, właczyl płyte i wskoczył na łóżko
-come on babe xd -rozłozyl łapki
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Storm - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Storm   Dom Storm - Page 6 I_icon_minitimeWto Sty 19, 2010 10:09 am

-Co włączyłeś? - spytała przytulając się do chłopaka łagodnie.
-mam nadzieję,że coś rozsądnego w miarę ,a nie jakiś ' martwy krzyk' - oznajmiła lekko podszczypując go w bok.
-maks, zostajesz tu na dłużej czy znikasz niebawem? - spojrzała uważnie na twarz mężczyzny widocznie zainteresowana jego odpowiedzią.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Storm - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Storm   Dom Storm - Page 6 I_icon_minitimeWto Sty 19, 2010 10:11 am

Objąl ją jednym ramieniem tym samym przyciagajac dziewczyne blizej siebie.
-jakis dramato przygodowo horror xd
wyszczerzył zabki i spojrzal na nia po pytaniu dziewczyny
-a cos sie stało?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dom Storm - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Storm   Dom Storm - Page 6 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Dom Storm
Powrót do góry 
Strona 6 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Tereny policjantów :: Spis członków-
Skocz do: