Witamy w mieście śmierci, gdzie zdarzyć może się wszystko.
Dołącz do nas.
Jednak zanim to zrobisz zapoznaj się z Instrukcjami.
Zapraszamy!
Sven. 2wgf3x5
Sven. 27y1t7q
Miłej zabawy życzy Administracja.
Witamy w mieście śmierci, gdzie zdarzyć może się wszystko.
Dołącz do nas.
Jednak zanim to zrobisz zapoznaj się z Instrukcjami.
Zapraszamy!
Sven. 2wgf3x5
Sven. 27y1t7q
Miłej zabawy życzy Administracja.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksGalleryLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Sven.

Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Sven. Empty
PisanieTemat: Sven.   Sven. I_icon_minitimeCzw Kwi 23, 2009 5:54 pm

Spory ładny dom. Sven mieszka jeszcze z rodzicami.

Sven. Dom-pasywny
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sven. Empty
PisanieTemat: Re: Sven.   Sven. I_icon_minitimeSob Kwi 25, 2009 12:45 pm

Wczorajszej nocy przybiegłem niemalże do domu, w którym czekała już na mnie mama. Miałem szczęście, że tata nie wrócił jeszcze z pracy. Pogadanka mnie nie ominęła tak jak kara polegająca na tym iż muszę wracać przed dwudziestą do domu. Nawet w weekendy. Umyłem się i położyłem spać. Następnego dnia, czyli dziś, gdy tylko się obudziłem, złapałem komórkę i wysłałem sms'a do Thorn'a. Nie było tak wcześnie, by go obudzić, a on w końcu mojego numeru nie miał, więc musiałem prawić, żeby miał. Do Sharin postanowiłem napisać po śniadaniu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sven. Empty
PisanieTemat: Re: Sven.   Sven. I_icon_minitimeSob Kwi 25, 2009 5:52 pm

Thorn później już nie odpisywał, więc zgramoliłem się z łóżka i powlokłem do łazienki. Wziąłem krótki prysznic i już wytarty stanąłem przed lustrem. strzeliłem kilka głupich min, wysuszyłem i ułożyłem włosy, po czym wypachniłem się...oczywiście umiarkowanie i ubrałem. Na głowę włożyłem jakąś opaskę z materiału. Była w granatowo czarną szachownicę. Nie zapomniałem oczywiście o nowym pasku. Zszedłem na dół i znalazłem się zaraz w kuchni. Zacząłem robić sobie śniadanie. Rodzice jeszcze nie wstali...tym lepiej dla mnie. W planach miałem szybko zjeść i wybyć.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sven. Empty
PisanieTemat: Re: Sven.   Sven. I_icon_minitimeSob Kwi 25, 2009 11:42 pm

[Załóżmy, że mam twój adres. xDD]

Niedawno odkryła, że jej nowy przyjaciel jest zarazem jej sąsiadem. Mieszkał zaledwie dwa domy dalej od niej. Nic zatem dziwnego, że wkrótce stanęła pod drzwiami jego domu i lekko zapukała, postanowiła złożyć mu małą wizytę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sven. Empty
PisanieTemat: Re: Sven.   Sven. I_icon_minitimeNie Kwi 26, 2009 12:38 am

Stałem już z torba przewieszoną przez ramię i komórka w dłoni. chciałem się wymknąć potajemnie z domu. Juz miałem wychodzić, gdy usłyszałem pukanie. Pospiesznie zdjąłem torbę i wrzuciłem ją do szafki. Udałem , że właśnie idę otworzyć. Mama wystawiła głowę z pokoju.
-Otworzę -powiedziałem z niewinnym uśmieszkiem i otworzyłem drzwi.
-O ... cześć Sharin-powiedziałem trochę zaskoczony jej wizytą.-To do mnie-krzyknąłem do rodziców.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sven. Empty
PisanieTemat: Re: Sven.   Sven. I_icon_minitimeNie Kwi 26, 2009 12:19 pm

- Hejka! Zauważyłam, że mieszkasz w sąsiedztwie, więc pomyślałam sobie, że na trochę do ciebie wpadnę. - powiedziała z sympatycznym uśmiechem. Dostrzegając w głębi mieszkania mamę Svena kiwnęła do niej głową na powitanie. - Dzień dobry.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sven. Empty
PisanieTemat: Re: Sven.   Sven. I_icon_minitimeNie Kwi 26, 2009 12:21 pm

Mam odkiwnęła ze znaczącym uśmiechem i schowała się w salonie. Od dawna gadała, że mógłby sobie znaleźć jakąś miłą dziewczynę. Widząc ten uśmiech, przewróciłem niezauważalnie oczami i spojrzałem na Sharin.
-Fajnie...wchodź-powiedziałem otwierając szerzej drzwi i wpuszczając ją do środka.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sven. Empty
PisanieTemat: Re: Sven.   Sven. I_icon_minitimeNie Kwi 26, 2009 12:27 pm

Weszła i rozejrzała się ciekawie.
- Bardzo ładny dom. - powiedziała i uśmiechnęła się.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sven. Empty
PisanieTemat: Re: Sven.   Sven. I_icon_minitimeNie Kwi 26, 2009 12:30 pm

Zaśmiałem się pod nosem.
-Dzięki. Przekażę rodzicom-kiwnąłem głową. -To chodźmy może do mnie-zaproponowałem i wyciągnąłem torbę z szafki. Zaprowadziłem dziewczynę na górę do mojego pokoju. Ten był spory i wygodnie urządzony. Na ścianach wisiały plakaty rockowych zespołów. Byłem jedynakiem, więc niczego tu nie brakowało.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sven. Empty
PisanieTemat: Re: Sven.   Sven. I_icon_minitimeNie Kwi 26, 2009 12:33 pm

- Dom jest ładny, ale twój pokój najfajniejszy. - uśmiechnęła się szeroko, siadając na łóżku i przyjrzała się z zainteresowaniem plakatom. - Lubisz rocka? - zapytała.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sven. Empty
PisanieTemat: Re: Sven.   Sven. I_icon_minitimeNie Kwi 26, 2009 12:43 pm

Usiadłem na obrotowym krzesełku przy biurku i okręciłem się dwa razy, zatrzymując, tak , że patrzyłem na dziewczynę.
-Jeszcze raz dzięki. Rock'a? lubię oczywiście-pokiwałem głową z lekkim uśmiechem. -Co do pokoju...to chyba bym wolał, żeby był w ciemniejszych barwach. Tylko wiesz...mama by marudziła.-westchnęłam z miną typu 'Ah Ci rodzice'.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sven. Empty
PisanieTemat: Re: Sven.   Sven. I_icon_minitimeNie Kwi 26, 2009 12:59 pm

- Też lubię rocka. I rozumiem twoją sytuację, ale przecież prędzej czy później i tak się wyprowadzisz od rodziców i będziesz miał wszystko po swojemu. - powiedziała pocieszająco.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sven. Empty
PisanieTemat: Re: Sven.   Sven. I_icon_minitimeNie Kwi 26, 2009 1:03 pm

Kiwnąłem głową.
-Możliwe. Jeszcze kilka lat jednak będę musiał tu być-powiedziałem i obróciłem się na krześle ponownie. Lubiłem to robić. Kątem oka zerknąłem na komórkę, ale zaraz wróciłem wzrokiem na Sharin.
-Wiesz co? Mam karę, za wczoraj-uśmiechnąłem się zabawnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sven. Empty
PisanieTemat: Re: Sven.   Sven. I_icon_minitimeNie Kwi 26, 2009 1:07 pm

Zrobiła zmartwioną minę i spuściła wzrok.
- To przeze mnie. Może powinieneś jednak zostawić mnie wtedy w tym szpitalu i iść do domu. A teraz masz kłopoty.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sven. Empty
PisanieTemat: Re: Sven.   Sven. I_icon_minitimeNie Kwi 26, 2009 1:11 pm

Machnąłem ręką.
-Jakie tam kłopoty. Po prostu muszę do końca tygodnia wracać przed dwudziestą. Tyle. Jakoś przeżyję. Bywało gorzej-zaśmiałem się cicho na wspomnienie wcześniejszych kar i utkwiłem wzrok w dziewczynie.
-Nie przejmuj się.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sven. Empty
PisanieTemat: Re: Sven.   Sven. I_icon_minitimeNie Kwi 26, 2009 1:17 pm

- Aha, to w porządku. Widzę, że krótko cię trzymają. - dodała, a na jej twarzy pojawił się delikatny uśmiech. - A tak ogółem to jak ci się podoba w tym mieście? - zagadnęła po chwili, rozwalając się na łóżku, by spojrzeć na sufit.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sven. Empty
PisanieTemat: Re: Sven.   Sven. I_icon_minitimeNie Kwi 26, 2009 1:25 pm

-Ni krótko. Niestety. Tata jest policjantem, a mama przewrażliwiony-powiedziałem i przez chwilę nasłuchiwałem, czy aby moja rodzicielka nie kręci się pod pokojem.
-Na razie mi się tu podoba. Wprawdzie nie byłem jeszcze we wszystkich miejscach, ale nie jest źle.-wstałem z krzesła i podszedłem do drzwi. Uchyliłem je, by sprawdzić, czy nikogo nie ma i powiesiłem tabliczkę 'Do not disturb!' na wszelki wypadek. Nie lubiłem gdy rodzice wpadali do mnie do pokoju jak miałem gości.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sven. Empty
PisanieTemat: Re: Sven.   Sven. I_icon_minitimeNie Kwi 26, 2009 1:34 pm

- A mnie się ty podobasz. - przyznała szczerze, nie odrywając spojrzenia od sufitu. Ale i tak się zaczerwieniła. Zerknęła po chwili na chłopaka. - Co robisz?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sven. Empty
PisanieTemat: Re: Sven.   Sven. I_icon_minitimeNie Kwi 26, 2009 2:00 pm

Zamknąłem drzwi i odwróciłem się trochę zażenowany pierwszą częścią wypowiedzi dziewczyny.
-Ty też nie jesteś brzydka-mruknąłem, nie bardzo wiedząc co powiedzieć. Potargałem sobie włosy zerkając na dziewczynę.
-Ja? Można powiedzieć, że odstraszam rodziców od swojego pokoju. W tym momencie zabrzęczała mi komórka i wyjąłem ja kieszeni, odczytując sms'a. zaraz odpisałem z lekkim, mimowolnym uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sven. Empty
PisanieTemat: Re: Sven.   Sven. I_icon_minitimeNie Kwi 26, 2009 5:26 pm

- Dziękuję. - uśmiechnęła się słodko, przekręcając się na bok. - Piszesz SMS? - zapytała, zerkając na komórkę chłopaka.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sven. Empty
PisanieTemat: Re: Sven.   Sven. I_icon_minitimeNie Kwi 26, 2009 5:28 pm

Schowałem komórkę i uniosłem wzrok na dziewczynę.
-A tak... Thorn wpadnie-powiadomiłem dziewczynę i uśmiechnąłem się do niej lekko, zaraz wskakując na łóżko, obok dziewczyny.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sven. Empty
PisanieTemat: Re: Sven.   Sven. I_icon_minitimeNie Kwi 26, 2009 7:24 pm

- Thorn? A tak, pamiętam. To ten brunet, co mnie niósł do szpitala. - powiedziała, odwzajemniając uśmiech. - To co teraz porobimy?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sven. Empty
PisanieTemat: Re: Sven.   Sven. I_icon_minitimeNie Kwi 26, 2009 7:42 pm

-Tak...to on-spojrzałem w sufit z uśmiechem i ułożyłem dłoń na swojej klatce piersiowej.
-Teraz?-zastanowiłem się. -Nie mam pojęcia. Może Ty mas jakieś pomysły?-spytałem, przekręcając głowę w jej stronę, by ją widzieć.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sven. Empty
PisanieTemat: Re: Sven.   Sven. I_icon_minitimeNie Kwi 26, 2009 8:35 pm

- Mam... - uśmiechnęła się wrednie, zwilżając wargi językiem i przysuwając się bliżej. Nagle chwyciła poduchę i rzuciła nią w chłopaka. - Wojna na poduchy! - zaśmiała się.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Sven. Empty
PisanieTemat: Re: Sven.   Sven. I_icon_minitimeNie Kwi 26, 2009 8:39 pm

Złapałem poduchę, gdyż refleks miałem całkiem niezły i zaraz odrzuciłem ją w stronę dziewczyny, śmiejąc się pod nosem. Już po chwili złapałem kolejną poduchę. Miałem ich całkiem sporo.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sven. Empty
PisanieTemat: Re: Sven.   Sven. I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Sven.
Powrót do góry 
Strona 1 z 18Idź do strony : 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Tereny policjantów :: Spis członków-
Skocz do: