Witamy w mieście śmierci, gdzie zdarzyć może się wszystko.
Dołącz do nas.
Jednak zanim to zrobisz zapoznaj się z Instrukcjami.
Zapraszamy!
Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 12 2wgf3x5
Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 12 27y1t7q
Miłej zabawy życzy Administracja.
Witamy w mieście śmierci, gdzie zdarzyć może się wszystko.
Dołącz do nas.
Jednak zanim to zrobisz zapoznaj się z Instrukcjami.
Zapraszamy!
Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 12 2wgf3x5
Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 12 27y1t7q
Miłej zabawy życzy Administracja.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksGalleryLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Gdy coś Ci leży na sercu..

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Gdy coś Ci leży na sercu..   Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 12 I_icon_minitimeWto Maj 04, 2010 9:59 pm

Ale ja na przykład nie chciałabym kolejnej grupy tak jak powiedział Lloyd, z celami. Jak gangi. Chodzi o neutral i lepiej by było gdyby tak zostało.


No gdyby była neutralna grupa to by sobie tam mogli robić w sumie co chcą.



A co do historii to nie wiem właściwie co się z nią stało.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Gdy coś Ci leży na sercu..   Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 12 I_icon_minitimeWto Maj 04, 2010 10:01 pm

Dokładnie. Nie lekarz, sklepikarz, etc. Mieszkaniec miasta. Miejscowy. I tyle. Osoba, która zajmuje się jedynie chodzeniem po praku, lesie, nawiązywaniem kontaktów. Może mieć oczywiście koligacje z członkami gangów/policji, ale nie może dajmy na to nosić broni, wtrącać się w bójki... Zwykły człowiek innymi słowy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Gdy coś Ci leży na sercu..   Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 12 I_icon_minitimeWto Maj 04, 2010 10:02 pm

Candy napisał:
No co za trudna sprawa? Niech wykonują po prostu zwykłe zawody, takie jak, np. sprzedawca, lekarz, taksówkarz, gazeciarz...
Łącząc Twój tok myślenia z tokiem myślenia Evana :
Nie trzeba wcale robić osobnej grupy tylko zamiast jakiejś rangi dać im na dole podpis : gazeciarz, taksówkarz etc.


Ale z drugiej strony. Jeśli ktoś jest znudzony bójkami, i pilnowaniem serca postaci na wodzy, żeby nie zakochała się w postaci z innego gangu zawsze można zapisać się do Policji. W rzeczywistości policja ma niewiele do roboty.
Powrót do góry Go down
Evan
Szef gangu
Szef gangu
Evan


Male Liczba postów : 609
Age : 32
Wiek : 24
Gang : Black
Rodzina: Erine, Evie, Moris, Jacob, Paige, Lara, Seth, Markus, Spock, Kyle, Jonathan, Norine.
Ekwipunek : telefon, dwa glocki, scyzoryk, sztylet, paczka fajek, zapalniczka, portfel.
Registration date : 17/10/2009

Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Gdy coś Ci leży na sercu..   Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 12 I_icon_minitimeWto Maj 04, 2010 10:07 pm

W rzeczywistości policja nie robi kompletnie nic, bo teraz jak są bójki raz na rok to policjanci się nawet nie pchają, żeby taka bójka w ogóle wystąpiła.

Co do historii, oczywiście mogę Wam przywrócić to, co dzieje się w koszu, chociaż większość tamtejszych tematów naprawdę nie nadaje się do czytania, stąd właśnie tam są przenoszone.

Co do mieszkańców miasta, którzy mieliby być kompletnie neutralni, naprawdę nie jestem przekonany. Na forum zacznie się roić od takich użytkowników, znając życie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Gdy coś Ci leży na sercu..   Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 12 I_icon_minitimeWto Maj 04, 2010 10:09 pm

Możnaby ostatecznie wprowadzić ograniczenie do x osób. Chociaż było kiedyś coś podobnego na jakimś tam RPG o psach i wiem, że ludzie nieco buntowali się, gdyż nie mogli być samotnikami... Ta... W każdym razie jest to jakieś wyjście.
Powrót do góry Go down
Evan
Szef gangu
Szef gangu
Evan


Male Liczba postów : 609
Age : 32
Wiek : 24
Gang : Black
Rodzina: Erine, Evie, Moris, Jacob, Paige, Lara, Seth, Markus, Spock, Kyle, Jonathan, Norine.
Ekwipunek : telefon, dwa glocki, scyzoryk, sztylet, paczka fajek, zapalniczka, portfel.
Registration date : 17/10/2009

Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Gdy coś Ci leży na sercu..   Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 12 I_icon_minitimeWto Maj 04, 2010 10:14 pm

W sumie można byłoby zrobić coś takiego.
Z tym, że przeprowadzane byłoby coś w rodzaju castingu na osobę neutralną. Jeśli miałaby ona ciekawą kartę, a pomysł na postać byłby przemyślany, osoba taka dostawałaby możliwość poprowadzenia postaci w ten sposób i bez gangu.

Z jedynym haczykiem takim, że jeśli nie prowadziłaby postaci w opisany przez siebie sposób to musiałaby dołączyć do gangu lub coś w tym stylu.
Sam już nie wiem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Gdy coś Ci leży na sercu..   Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 12 I_icon_minitimeWto Maj 04, 2010 10:39 pm

No właśnie ja uważam, że osoby pałętające się byłyby zbędna, a urozmaiceniem byłoby jakby powstała nowa grupa, jakieś stowarzyszenie czy inna cholera.

Tak, tak Candy, jestem na tyle długo by wiedzieć o istnieniu kociaków, które no cóż jak dla mnie były zbędne. xp
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Gdy coś Ci leży na sercu..   Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 12 I_icon_minitimeSro Maj 05, 2010 9:19 am

Evan jeżeli w owym Koszu odszukałbyś temat z Kroniką ZU, to byłabym za jego przywróceniem. Reszta mnie specjalnie nie interesuje.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Gdy coś Ci leży na sercu..   Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 12 I_icon_minitimeSro Maj 05, 2010 3:54 pm

Gdy tylko zmrok zapada
W "Piekle" schodzą się wszystkie pokusy
Wstępują do Czerwonej Strefy
Jednakże pokus lica są Ci nieznane
A to co w "Piekle" się dzieje
W "Piekle" pozostaje


Teraz powiem po krótce o co chodzi. Nie umknął mojej uwadze fakt, że członkowie gangów (generalnie nasze postacie) rzadko kiedy mają okazję spotkać się w większej grupy. I oto wydaje się, że mam sposób by temu zaradzić. W jeden wybrany dzień tygodnia, gdy tylko niebo ciemnieje, w Klubie "Piekło" otwarta zostaje tak zwana Red Zone, czyli jak kto woli Czerwona Strefa. Jest to typowy night club. Z jednym jednakże wyjątkiem. Wszyscy mają na twarzach maski, tak, że nie mogą poznać siebie nawzajem (oczywiście są granice. Jeśli dwie osoby dobrze się znają, myślę, że byłoby bezsensownym zmuszać je do udawania obcych).
W owej strefie znajdują się także pokoje, do których udać się mogą pary (lub też większa liczba osób...), które akurat mają taki kaprys.
Jak wspomniane zostało w marnym wierszyku mojego autorstwa, wszystko, co wydarzy się w klubie objęte jest przysięgą milczenia. To, co wydarzyło się w nocy, nie ma prawa opuścić ścian "Piekła".

Amen.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Gdy coś Ci leży na sercu..   Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 12 I_icon_minitimeSro Maj 05, 2010 4:22 pm

Myślę, że to jest całkiem dobry pomysł.
Mi się w każdym razie podoba. Takim dniem mógłby być na przykład piątek, albo sobota, kiedy jest dużo użytkowników.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Gdy coś Ci leży na sercu..   Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 12 I_icon_minitimeSro Maj 05, 2010 4:51 pm

Mi ten pomysł się baaardzio podoba. Na prawdę. Ale jak już ... jeżeli o mnie chodzi, to piątek? W tygodniu nie bardzo, a soboty mam zazwyczaj zajęte.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Gdy coś Ci leży na sercu..   Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 12 I_icon_minitimeSro Maj 05, 2010 4:55 pm

Mi również ten pomysł się spodobał, myśle że nie było by problemu z jego realizacją, a zawsze mogłoby być ciekawiej.
Co do dni, to można je przecież zmieniać w każdym tygodniu byłby inny dzień, albo coś w tym stylu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Gdy coś Ci leży na sercu..   Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 12 I_icon_minitimeSro Maj 05, 2010 4:57 pm

Ja też jestem ZA. Byłoby fajnie jakby to było w piątek lub inny weekendowy dzień.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Gdy coś Ci leży na sercu..   Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 12 I_icon_minitimeSro Maj 05, 2010 5:12 pm

Lloyd, jesteś genialny, tak powiem ;D
pomysł bardzo mi się podoba. jest oryginalny, i w znacznym stopniu urozmaici fabułę - jak najbardziej ZA.
Sobota? mi pasuje ; )
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Gdy coś Ci leży na sercu..   Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 12 I_icon_minitimeSro Maj 05, 2010 5:44 pm

A czy to w jakiś sposób, zupełnie w małym stopniu nie będzie łamało regulaminu forum? Znaczy tego z wiązaniem się między gangami, w sumie taki niezobowiązujący stosunek i to zupełnie nieświadomy chyba nie byłby brany pod uwagę ;>
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Gdy coś Ci leży na sercu..   Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 12 I_icon_minitimeSro Maj 05, 2010 5:54 pm

Owszem łamało by to w pewnym stopniu regulamin, no ale było by to urozmaicenie, mogłoby być całkiem ciekawie.
A po za tym ludzie nie byli by świadomi z kim mają do czynienia, nie wiem wydaje mi się że mogło by być ciekawie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Gdy coś Ci leży na sercu..   Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 12 I_icon_minitimeSro Maj 05, 2010 8:31 pm

Byłoby cos ciekawego przynajmniej. Taka odskocznia od sztywnych reguł.

Moim zdaniem byłoby dobrze gdyby stworzyć rubrykę ubiór dzięki temu każdy by wiedział co ma druga osoba na sobie i nie powodowałoby to żadnych problemów. I urealniło by grę, bo przecież nasze postacie także muszą zmieniać odzież. x))
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Gdy coś Ci leży na sercu..   Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 12 I_icon_minitimeSro Maj 05, 2010 8:34 pm

Sigric napisał:
Moim zdaniem byłoby dobrze gdyby stworzyć rubrykę ubiór

Też już o tym myślałam. Podoba mi się ten pomysł.
Powrót do góry Go down
Evan
Szef gangu
Szef gangu
Evan


Male Liczba postów : 609
Age : 32
Wiek : 24
Gang : Black
Rodzina: Erine, Evie, Moris, Jacob, Paige, Lara, Seth, Markus, Spock, Kyle, Jonathan, Norine.
Ekwipunek : telefon, dwa glocki, scyzoryk, sztylet, paczka fajek, zapalniczka, portfel.
Registration date : 17/10/2009

Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Gdy coś Ci leży na sercu..   Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 12 I_icon_minitimeSro Maj 05, 2010 9:06 pm

W porządku, rubryka ubiór zaraz będzie dodana, ale prosiłbym o rozsądek w korzystaniu z niej. Im dłużej będziecie coś opisywać, tym bardziej będzie to rozszerzało pojedynczy post postaci, a co się z tym wiąże, będzie trochę dziwnie wyglądało.

Rubryka oczywiście nieobowiązkowa do wypełniania, jeśli ktoś po prostu nie zamierza się bawić w takie rzeczy. Nie będziemy nikogo zmuszać.

Co do tego wieczoru w "Piekle".. zasady są po to by je łamać, ale tylko w tę jedną wyznaczoną noc. Jeżeli romans z Piekła w jakiś sposób przeniesie się poza jego ściany, członkowie gangów będą na pewno sowicie ukarani za zdradę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Gdy coś Ci leży na sercu..   Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 12 I_icon_minitimeSro Maj 05, 2010 9:10 pm

Więc jeśli pomysł się przyjął <dumny>, myślę, że możnaby stworzyć subforum "Red Zone" czy jak tam będzie się podobać. Wtedy uniknęlibyśmy zamieszania.
Powrót do góry Go down
Evan
Szef gangu
Szef gangu
Evan


Male Liczba postów : 609
Age : 32
Wiek : 24
Gang : Black
Rodzina: Erine, Evie, Moris, Jacob, Paige, Lara, Seth, Markus, Spock, Kyle, Jonathan, Norine.
Ekwipunek : telefon, dwa glocki, scyzoryk, sztylet, paczka fajek, zapalniczka, portfel.
Registration date : 17/10/2009

Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Gdy coś Ci leży na sercu..   Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 12 I_icon_minitimeCzw Maj 06, 2010 11:49 pm

Pam param. Red zone zaczyna żyć od jutra. Zapraszamy i dziękujemy za pomysł, huhu!

I Laro, wybacz, ale Twój ukochany temat przepadł w czarnej dziurze forumr.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Gdy coś Ci leży na sercu..   Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 12 I_icon_minitimePią Maj 07, 2010 2:53 pm

No nic. Ja mam pomysł odnośnie broni. Podobnie jak wcześniej w przypadku domów każdy nowicjusz jest od razu świetnie zaopatrzony. Jak np. moja Lara. A przecież broń członkom gangu powinien wydawać zarządca. Proponuję, aby na terenie każdego gangu było coś takiego jak arsenał, do którego klucze mają tylko zarządcy i szef. I każdy nowy czy to uczeń czy też inna ranga, aby dostać broń powinien się z tym zwrócić do zarządcy. Wtedy zarządca otwiera arsenał i w zależności od rangi wydaje mu odpowiednią broń i w odpowiedniej ilości. Co wy na to?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Gdy coś Ci leży na sercu..   Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 12 I_icon_minitimePią Maj 07, 2010 2:55 pm

A co jeśli któryś z zarządców bądź ktoś inny oleje forum i nie będzie go baaardzo długo?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Gdy coś Ci leży na sercu..   Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 12 I_icon_minitimePią Maj 07, 2010 3:01 pm

To można zrobić i tak, że bazowo na początku gry ma się powiedzmy trzy sztylety i jednego glocka albo jakoś tak. A resztę broni wydaje już zarządca.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Gdy coś Ci leży na sercu..   Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 12 I_icon_minitimePią Maj 07, 2010 3:09 pm

Sama nie wiem, Evan zdecyduje ale jak dla mnie to trochę naciągane.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Gdy coś Ci leży na sercu..   Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 12 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Gdy coś Ci leży na sercu..
Powrót do góry 
Strona 12 z 13Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Tereny policjantów :: Spis członków-
Skocz do: