Witamy w mieście śmierci, gdzie zdarzyć może się wszystko.
Dołącz do nas.
Jednak zanim to zrobisz zapoznaj się z Instrukcjami.
Zapraszamy!
Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 13 2wgf3x5
Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 13 27y1t7q
Miłej zabawy życzy Administracja.
Witamy w mieście śmierci, gdzie zdarzyć może się wszystko.
Dołącz do nas.
Jednak zanim to zrobisz zapoznaj się z Instrukcjami.
Zapraszamy!
Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 13 2wgf3x5
Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 13 27y1t7q
Miłej zabawy życzy Administracja.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksGalleryLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Gdy coś Ci leży na sercu..

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
AutorWiadomość
Gość
Gość




Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Gdy coś Ci leży na sercu..   Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 13 I_icon_minitimePią Maj 07, 2010 3:15 pm

Pamiętam z opisów rang, że Zarządca ma wydawać broń, a jak każdy ją od razu ma, to ta ranga staje się w sumie bezużyteczna. Chyba, że tak jak w przypadku Liny będzie tworzył różne wynalazki jako broń. A propo pamiętacie jeszcze stworzony przez Linę wózek inwalidzki Rain z miotaczami ognia i hipernapędem? :3
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Gdy coś Ci leży na sercu..   Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 13 I_icon_minitimePią Maj 07, 2010 3:16 pm

No Dee też montowała broń jako zarządca. A wózek Rain był najlepszym wynalazkiem świata. Śmiem twierdzić, że lepszym niż żarówka xd
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Gdy coś Ci leży na sercu..   Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 13 I_icon_minitimePią Maj 07, 2010 3:17 pm

Tak, dla mnie też.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Gdy coś Ci leży na sercu..   Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 13 I_icon_minitimePią Maj 07, 2010 3:18 pm

A dziękuję, miło mi to słyszeć. Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Gdy coś Ci leży na sercu..   Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 13 I_icon_minitimePią Maj 07, 2010 3:19 pm

Candy napisał:
A dziękuję, miło mi to słyszeć. Smile

Nie wiem czy dobrze zrozumiałam. Czy Ty to Lina?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Gdy coś Ci leży na sercu..   Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 13 I_icon_minitimePią Maj 07, 2010 3:33 pm

Tak. Lina, Totti, Chipette, Dalila, Chanon The Master, Melanie, Charmer, Hotaru, Nani, Katrina, Mgiełka, Arnikka, Dusia, Luksja, Hate, Satina, Shiz, Batgirl, Sarafina, Dei-gej, Dziadek Władek... xD To wszystko były moje konta i jeszcze więcej.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Gdy coś Ci leży na sercu..   Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 13 I_icon_minitimePią Maj 07, 2010 3:35 pm

Candy napisał:
Tak. Lina, Totti, Chipette, Dalila, Chanon The Master, Melanie, Charmer, Hotaru, Nani, Katrina, Mgiełka, Arnikka, Dusia, Luksja, Hate, Satina, Shiz, Batgirl, Sarafina, Dei-gej, Dziadek Władek... xD To wszystko były moje konta i jeszcze więcej.

ŁOŁ, ale masz armię xdxd
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Gdy coś Ci leży na sercu..   Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 13 I_icon_minitimePią Maj 07, 2010 3:44 pm

Niom, fajna też była Mokre_Cycuszki przemianowana później na Sysunię. Ale wracając do tematu, to jaka wersja wam odpowiada?

a) wszystka broń tylko od zarządcy
b) bazowa broń + to, co od zarządcy
c) wynalazki
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Gdy coś Ci leży na sercu..   Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 13 I_icon_minitimePią Maj 07, 2010 3:45 pm

c. ale np może być tak że ktoś ma broń ale zawsze może zwrócić się do zarządcy po więcej albo po lepszą lub po amunicję.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Gdy coś Ci leży na sercu..   Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 13 I_icon_minitimePią Maj 07, 2010 3:49 pm

Zarządca mógłby też naprawiać/ulepszać broń czy ewentualnie sprowadzać nową. Z tymi nabojami to też niezła myśl.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Gdy coś Ci leży na sercu..   Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 13 I_icon_minitimePią Maj 07, 2010 3:51 pm

mi najbardziej odpowiada po prostu wydawanie broni. Wydają ją Zarządcy lub Szefowie, nie wieżę że żadne z nich nie będzie na forum funkcjonowało. Z resztą, od kiedy forum wzięło sie w garść, nie ma czegoś takiego jak np. nie wchodzący szef. x3

jak dla mnie z amunicja i naprawianiem broni to już za duże zamieszanie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Gdy coś Ci leży na sercu..   Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 13 I_icon_minitimeSob Maj 08, 2010 2:54 pm

Hmm...a co na to Evan i reszta?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Gdy coś Ci leży na sercu..   Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 13 I_icon_minitimeSob Maj 08, 2010 3:08 pm

Wydawanie broni przez zarządce czy szefa mogłoby się udać, ale co będzie jak jest bójka, a szefa i zarządcy żadnego nie ma, a potrzebna broń? Trochę gorzej by było.

A amunicja i naprawianie broni dla mnie jest bezsensu, ale to moje zdanie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Gdy coś Ci leży na sercu..   Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 13 I_icon_minitimeSob Maj 08, 2010 3:18 pm

Evan uważa, że:

Candy, ranga zarządcy rzeczywiście wymyślona była po to, żeby wydawali oni broń, ale gdyby tak każdy teraz miał się do takiego zgłaszać, to nigdy w życiu wszyscy nie mieli by broni, bo zarządców po prostu nie prosperuje na tyle dużo, aby byli w stanie wyposażyć wszystkich. Teraz pytasz po co ranga zarządcy, skoro nie wykonuje on swoich poleceń.
Dokładnie to samo można powiedzieć o randze szpiega. Czy szpiedzy naprawdę szpiegują na terenach wrogów i podglądają co tamci robią? Nie sadzę.
Wnioskując z tego, powinno się wycofać wszystkie rangi, które nie wykonują poleceń? Po co w takim razie trener skoro częściej kogokolwiek trenują zastępcy i szefowie?
I nagle ze wszystkich rang zrobiły się członek, zastępca i szef. Tego chcemy?
Ja myślę, że po prostu rangi uznaje się za zasłużenia, a ilość czaszek zwiększa się wraz z zaangażowaniem, aby postacie, które częściej się udzielają, miały więcej siły.

Cóż, kiedyś to wszystko działało jak należy, ale teraz nie ma po co obarczać ludzi żmudnymi obowiązkami, które naprawdę zniechęcają do gry zamiast do niej zachęcać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Gdy coś Ci leży na sercu..   Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 13 I_icon_minitimeSob Maj 08, 2010 3:47 pm

Czyli co? A może ktoś korzystałby z przywileju, funkcji rangi jeśli tego by chciał? albo ktoś sam zgłaszał się do zarządcy po broń, ot. jeśli chce.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Gdy coś Ci leży na sercu..   Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 13 I_icon_minitimeSob Maj 08, 2010 4:26 pm

A może stwózmy najzwyczajniejszy na świecie skład broni? Będzie jeden dla każdego gangu; w fabryce i willi, a dla policji... Na posterunku bodajże. Nie orientuję się we wszystkich tematach.
Osoba zainteresowana wchodzi, zabiera pistolet, wychodzi.
Mógłby też być sps broni, która aktualnie znajduje się w składzie.
Powrót do góry Go down
Evan
Szef gangu
Szef gangu
Evan


Male Liczba postów : 609
Age : 32
Wiek : 24
Gang : Black
Rodzina: Erine, Evie, Moris, Jacob, Paige, Lara, Seth, Markus, Spock, Kyle, Jonathan, Norine.
Ekwipunek : telefon, dwa glocki, scyzoryk, sztylet, paczka fajek, zapalniczka, portfel.
Registration date : 17/10/2009

Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Gdy coś Ci leży na sercu..   Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 13 I_icon_minitimeSob Maj 08, 2010 4:31 pm

Takie tematy są.
W blacku Stary Magazyn, w Schwarzu Komórka, w polsicji Magazyn. Ale nikt nie korzysta.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Gdy coś Ci leży na sercu..   Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 13 I_icon_minitimeSob Maj 08, 2010 5:15 pm

Więc moim zdaniem problem rozwiązany... Wystarczy, że zainteresuje się tym jedna osoba i nie będzie już zamieszania z bronią.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Gdy coś Ci leży na sercu..   Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 13 I_icon_minitimeNie Maj 09, 2010 12:06 am

czyli taka mała apelacja do osób, które chcą to ruszyć: niech ruszą.
o, ja byłabym skłonna niedługo też się wybrać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Gdy coś Ci leży na sercu..   Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 13 I_icon_minitimeWto Maj 11, 2010 7:51 pm

Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Gdy coś Ci leży na sercu..   Gdy coś Ci leży na sercu.. - Page 13 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Gdy coś Ci leży na sercu..
Powrót do góry 
Strona 13 z 13Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Tereny policjantów :: Spis członków-
Skocz do: