Witamy w mieście śmierci, gdzie zdarzyć może się wszystko.
Dołącz do nas.
Jednak zanim to zrobisz zapoznaj się z Instrukcjami.
Zapraszamy!
 - Page 2 2wgf3x5
 - Page 2 27y1t7q
Miłej zabawy życzy Administracja.
Witamy w mieście śmierci, gdzie zdarzyć może się wszystko.
Dołącz do nas.
Jednak zanim to zrobisz zapoznaj się z Instrukcjami.
Zapraszamy!
 - Page 2 2wgf3x5
 - Page 2 27y1t7q
Miłej zabawy życzy Administracja.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksGalleryLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re:     - Page 2 I_icon_minitimeSro Lut 03, 2010 11:26 pm

Dziewczyna przyszła do klubu, wolnym i ociągałaym krokiem. Już na samym wejściu rozejrzała się uważnie w poszukiwaniu znajomych twarzy, spojrzała na Jenny i Christinę - Witam Panie - uśmiechnęła się w ich stronę, kiwając lekko głową, takie małe przywitanie z jej strony.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re:     - Page 2 I_icon_minitimeSro Lut 03, 2010 11:29 pm

-No i dobrze. - Powiedziała wzdychając. - Mam ochotę się schlać. - Dodała zaraz patrząc na Jenn i nagle doznała olśnienia, przez co jeszcze bardziej zbladła. - Kurwa..- i to słowo powtórzyła ze sto razy. Spojrzała na Ang z otwartą buźkę i nie dlatego, że weszła..tak po prostu bo myślała o tej sprawie. - Hej. - Wydusiła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re:     - Page 2 I_icon_minitimeSro Lut 03, 2010 11:36 pm

Skinęła Angeli z uśmiechem , ale jej uwagę zaraz przykuło zachowanie Christiny. -Co się stało?-spytała od razu nieco wystraszona, czy przejęta. Patrzyła na nią uważnie, zastanawiając się co się mogło takiego stać. A mina i ton dziewczyny nie wskazywały niczego dobrego. Przynajmniej tak się jej wydawało.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re:     - Page 2 I_icon_minitimeSro Lut 03, 2010 11:37 pm

Dziewczyna podreptała zaraz do baru, siadając na jednym z wysokich barowych krzeseł. Zamówiła szklankę coli, rozglądając się po klubie. Spojrzała jeszcze raz na dziewczyny, nic się już nie odzywając.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re:     - Page 2 I_icon_minitimeSro Lut 03, 2010 11:40 pm

-A jak ja..do cholery zaszłam w ciążę z tym..- wydusiła patrząc na Jenn. - Z tym..szczurem?! - Bez prezerwatyw jak to Evan, a doszedł w niej..przepraszam za te szczegóły, hah.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re:     - Page 2 I_icon_minitimeSro Lut 03, 2010 11:43 pm

Wszedł do klubu zaspany trochę, ziewnął na same powitanie idąc w stronę baru gdzie ujrzał i piękne dwie Jenn oraz Kryśkę no i najpiękniejszą swoją blondyneczkę. - Angela..- zaszedł od tyłu dziewczynę całując ją w szyję. Zachowywał się jakby był pijany, ale on jakieś 15 minut temu wstał. - Cześć myszko.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re:     - Page 2 I_icon_minitimeSro Lut 03, 2010 11:47 pm

Odwróciła głowę by spojrzeć kto to przyszedł, widząc Fabiego uśmiechnęła się lekko - Fabiś.. - mruknęła cicho, spoglądając na niego - Cześć, słońce, jak tam? - odwróciła się w jego stronę i cmoknęła go w nosek.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re:     - Page 2 I_icon_minitimeSro Lut 03, 2010 11:52 pm

-Dopiero co wstałem. Nie zadawaj skomplikowanych pytań. - Powiedział śmiejąc się cicho. Stanął w jej nogach i położył głowę na jej piersiach zamykając oczy i obejmując ją w pasie. Nie ma to jak wygoda, co? Haha. - A co u Ciebie blondyneczko ?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re:     - Page 2 I_icon_minitimeSro Lut 03, 2010 11:54 pm

-Co? W ciąże? O to... To kurwa pięknie-mruknęła. No to był problem. Oj tak. Poważny. -Co za Kurew jeden! Ja go wykastruje. Wszystko mu wykastruje. Będzie jedną wielką kastracją.-mruknęła pod nosem, uderzając piąstką w bar. Nawet nie zauważyła Fabiego, któremu kiwnęła, ale z opóźnieniem. -Chce wódkę-powiedziała do barmanki. -I dwa kieliszki. -dodała, po czym wypiła swojego drinka.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re:     - Page 2 I_icon_minitimeSro Lut 03, 2010 11:55 pm

- Jej, cały dzień spać? - zaśmiała się cicho - Fabiśku, mój Ty Fabiśku - przyutuliła chłopaka mocno do siebie, gładząc swoją dłonią jego włosy - u mnie dobrze, teraz nawet bardzo - cmoknęła go w czóbek głowy. Wygodniś z tego Fabiego.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re:     - Page 2 I_icon_minitimeSro Lut 03, 2010 11:59 pm

Ciągle zdrabnia jego imię..jak do dziecka, haha. - No bo poszedłem spać o 7 rano, bo kumpel miał urodziny, potem wstałem o 15 może, i znowu poszedłem spać. - Oznajmił z głupim uśmiechem wsłuchując się w słowa Jenn przez chwilę. Czyżby coś się stało? Nie chciał wnikać, może sprawy osobiste?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re:     - Page 2 I_icon_minitimeCzw Lut 04, 2010 12:01 am

-Znaczy..nie wiem czy jestem, ale jak tak, to co ja mam zrobić? - Zapytała patrząc na barmankę, która chyba bała się podawać wódkę i kieliszki. Machnęła do Fabiego i spojrzała na Jenn przerażonym wzorkiem. - Nie no, na pewno nie jestem. Nie mogę..- pokręciła głową i spojrzała na kielony. - Lej maleńka.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re:     - Page 2 I_icon_minitimeCzw Lut 04, 2010 12:05 am

Ojj, jak tego nie lubił, to wystarczyło powiedzieć. Dla niej nie było by żadnego problemu żeby tak nie mówić. Jakoś tak lubiła do niego mówić, noo - A wyspałeś się chociaż? - zsunęła dłonie na jego ramiona, delikatnie je gładząc.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re:     - Page 2 I_icon_minitimeCzw Lut 04, 2010 12:08 am

-Otóż to..- wyprostował się zaraz i pocałował ją w jej usteczka. - Ale mam ochotę się napić wody. - Uniósł rękę, barmanka podeszła, zamówił butelkę wody gazowanej, a gdy ją otrzymał od razu wypił. Kac morderca.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re:     - Page 2 I_icon_minitimeCzw Lut 04, 2010 12:13 am

Odwzajemniła jego pocałunek - A jak na urodzinkach było? - widać jego zachowanie, zaśmiała się cicho, tak widać że impreza sie udała. Ciekawa była tylko ile chłopak wypił - bo wydaje mi się że impreza się udała - poczochrała delikatnie jego włosy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re:     - Page 2 I_icon_minitimeCzw Lut 04, 2010 12:17 am

Jenny westchnęła. -To najpierw musisz sprawdzić. Sprawdzisz i jak wyjdzie test pozytywnie, to się będziemy martwić. -blondynka zerknęła na barmankę i pacnęła się w czoło. -Dajże tą butelkę i zejdź mi z oczu-wzięła, a właściwie wyrwała jej wódkę i polała sobie kieliszek i oczywiście Kryśce.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re:     - Page 2 I_icon_minitimeCzw Lut 04, 2010 12:18 am

-Udała, udała, a jakże. - Powiedział z głupim uśmiechem patrząc na buźkę Ang. - Idziemy gdzieś się przejść, mała? - Zapytał kładąc dłonie na jej udach.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re:     - Page 2 I_icon_minitimeCzw Lut 04, 2010 12:21 am

- Nie wątpię, myszko - cmoknęła go w czóbek nosa i zaśmiała się cicho - no jasne, możemy się przejść. Gdzie? - wyciągnęła się lekko, zaraz wstając z krzesła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re:     - Page 2 I_icon_minitimeCzw Lut 04, 2010 12:22 am

-Ta..to jutro. - Wzięła kieliszek i chlusnęła do gardła od razu. Skrzywiła się patrząc na Jenn. - Dawaj przeniesiemy się do mnie. - Powiedziała. Od razu będą miały gdzie spać, rzygać i jeść.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re:     - Page 2 I_icon_minitimeCzw Lut 04, 2010 12:25 am

-Do parku. - Powiedział biorąc jej kurtkę by założyła na siebie. Zapłacił za jego i jej zamówienie. Stanął zaraz przy drzwiach czekając, aż pójdzie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re:     - Page 2 I_icon_minitimeCzw Lut 04, 2010 12:27 am

Dziewczyna założyła kurtkę, którą zapieła pod samą szyję. Podeszła zaraz do chłopaka - Prowadź, mycho - uśmiechnęła sie zaraz.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re:     - Page 2 I_icon_minitimeCzw Lut 04, 2010 12:29 am

Złapał jej drobną dłoń i wyszedł z nią z klubu żegnając dziewczyny.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re:     - Page 2 I_icon_minitimeCzw Lut 04, 2010 12:30 am

-Dobra-stwierdziła Jenny tuż po tym jak wlała w siebie wódkę. Oblizała usta i spojrzał na barmankę. Chwyciła flaszkę i od razu wskazała na kolejną. Barmanka podała i druga butelkę, a blondynka wtedy spokojnie się ubrała. Po chwili stała gotowa z dwoma butelkami w rękach,czekając na Christinę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re:     - Page 2 I_icon_minitimeCzw Lut 04, 2010 12:35 am

Ubrała się i spojrzała na Jenn rozbawiona. - Słodko wygląda, taki niewinny blondasek z dwiema flaszkami. - Zaśmiała się głupio. Jeden kieliszek rozgrzał dziewczynom gardło, więc imprezę przenosimy do Kryśki. Wyszła z nią do siebie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re:     - Page 2 I_icon_minitimeCzw Lut 04, 2010 12:37 am

Przez dłuższą chwilę zwyczajnie zamulił. Przymknął oczy i z butelką piwa w dłoni siedział, oparty o ladę. Ciężki dzień, ciężkie życie. Steven nie miał humoru. Ocknął się i obrócił na krześle o sto osiemdziesiąt stopni, siadając przodem do parkietu. Kątem oka zauważył wychodzące sylwetki i tylko uniósł dłoń, by pomachać. Opuścił ją jednak, bo zniknęły wystarczająco szybko, by nawet tego gestu nie zauważyć.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re:     - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Powrót do góry 
Strona 2 z 40Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Tereny policjantów :: Spis członków-
Skocz do: