Witamy w mieście śmierci, gdzie zdarzyć może się wszystko.
Dołącz do nas.
Jednak zanim to zrobisz zapoznaj się z Instrukcjami.
Zapraszamy!
Wzgórze Avonley'a 2wgf3x5
Wzgórze Avonley'a 27y1t7q
Miłej zabawy życzy Administracja.
Witamy w mieście śmierci, gdzie zdarzyć może się wszystko.
Dołącz do nas.
Jednak zanim to zrobisz zapoznaj się z Instrukcjami.
Zapraszamy!
Wzgórze Avonley'a 2wgf3x5
Wzgórze Avonley'a 27y1t7q
Miłej zabawy życzy Administracja.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksGalleryLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Wzgórze Avonley'a

Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Wzgórze Avonley'a Empty
PisanieTemat: Wzgórze Avonley'a   Wzgórze Avonley'a I_icon_minitimeSro Wrz 03, 2008 12:41 am

To nie jest zwykle wzgorze, w okolicach są parki i pełno tu zieleni. Zaś noca mnóstwo tu gwiazd, nigdzie ich tylu nie ma.
Atmosfera przyjemna,cieple powietrze, a planowane wieczory bywaja tu naprawde udane.
Kwiaty,dzikie ziwerzeta,to tez bywa w okolicy ,bo wszystko przy lesie..
mozna nawet spedzic tu rewelacyjna nco pod namiotami.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wzgórze Avonley'a Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórze Avonley'a   Wzgórze Avonley'a I_icon_minitimeSro Wrz 03, 2008 12:43 am

Przywlokl tu Dee stawiajac ja przed soba
-uff jzu nei musze dzwigac grubejj swini,uszczypnal dziewczyne w posladek i wsjkazla jej glowa zagwiezdzone niebo.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wzgórze Avonley'a Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórze Avonley'a   Wzgórze Avonley'a I_icon_minitimeSro Wrz 03, 2008 12:46 am

- Grubej? Ty jak zwykle starasz się mnie pogrążyć - zaśmiała się i spojrzała w niebo, szybko zamilkła i otworzyła lekko usta ze zdziwienia.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wzgórze Avonley'a Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórze Avonley'a   Wzgórze Avonley'a I_icon_minitimeSro Wrz 03, 2008 12:47 am

-oj wiesz,ze figure masz naprawde bardzo dobrą Dee..-zamarudzil
-oo widzisz maly i duzy woz? spytal zerkajac ukradkiem na dziewczyne


Ostatnio zmieniony przez Oskar dnia Sro Wrz 03, 2008 1:21 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wzgórze Avonley'a Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórze Avonley'a   Wzgórze Avonley'a I_icon_minitimeSro Wrz 03, 2008 12:49 am

Przygryzła wargę, wszystko widziała bardzo dobrze - nie miałam pojęcia o tym miejscu - szepnęła nadal gapiąc się w osłupieniu na gwiazdy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wzgórze Avonley'a Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórze Avonley'a   Wzgórze Avonley'a I_icon_minitimeSro Wrz 03, 2008 12:53 am

-to juz je znasz,odparl usmiechajac sie lekko ,czubkiem nosa pogladzil chrzastke ucha dziewczyny -ładnie pachniesz wiesz? - skierowal wzrok ku niej z komicznym bardzo usmiechem xD


Ostatnio zmieniony przez Oskar dnia Sro Wrz 03, 2008 1:22 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wzgórze Avonley'a Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórze Avonley'a   Wzgórze Avonley'a I_icon_minitimeSro Wrz 03, 2008 12:58 am

Odwróciła się do niego przodem i spojrzała na niego niepewnie, po chwili uśmiechnęła się lekko - teraz już wiem - szepnęła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wzgórze Avonley'a Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórze Avonley'a   Wzgórze Avonley'a I_icon_minitimeSro Wrz 03, 2008 1:01 am

-ale ogolnie to malo wiesz - szepnal odgarniajac kosmyk jej wlosow za ucho
-i co??miejsce sie spodobalo nie? cicho tu i spokojnie chociaz..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wzgórze Avonley'a Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórze Avonley'a   Wzgórze Avonley'a I_icon_minitimeSro Wrz 03, 2008 1:02 am

- Gadaj czego jeszcze nie wiem, chcę się dowiedzieć - zaśmiała się cicho - a miejsce niesamowite, możesz mnie tu zawsze porywać, masz pozwolenie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wzgórze Avonley'a Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórze Avonley'a   Wzgórze Avonley'a I_icon_minitimeSro Wrz 03, 2008 1:06 am

-ojj wile glupku,zasmial sie z dziewczyny
-ej mała,zaprowadzam cie dzis do odmu juz niestety,juz sie pogapilasw te cudne niebo xp nie ma tak dobrze,zasmial sie dzgajac ja w bok
-slodka jestes,mowil ci to juz ktos zapewne nie?poruszyl cwanie brwiami*aaa spadam zara ! mama!*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wzgórze Avonley'a Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórze Avonley'a   Wzgórze Avonley'a I_icon_minitimeSro Wrz 03, 2008 1:09 am

Zamyśliła się - nie przypominam sobie, żeby ktoś mi mówił - uśmiechnęła się słodko jak na słodką przystało

[spoko]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wzgórze Avonley'a Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórze Avonley'a   Wzgórze Avonley'a I_icon_minitimeSro Wrz 03, 2008 1:13 am

-oo slodyczo ty moja-slodszzaa jestes niz najslodsza landrynka xp
zasmial sie xp


Ostatnio zmieniony przez Oskar dnia Sro Wrz 03, 2008 1:20 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wzgórze Avonley'a Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórze Avonley'a   Wzgórze Avonley'a I_icon_minitimeSro Wrz 03, 2008 1:15 am

Spojrzała na niego w górę i uśmiechnęła się leciutko. - Musisz już iść? - jęknęła narzekającym tonem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wzgórze Avonley'a Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórze Avonley'a   Wzgórze Avonley'a I_icon_minitimeSro Wrz 03, 2008 1:18 am

przytaknal od niechcenia glowa
-obiecaj mi,ze jutro widzimy sie tu tylko wczesniej,potargal ja lekko za polika usmiechajac sie przy tym niwinnie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wzgórze Avonley'a Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórze Avonley'a   Wzgórze Avonley'a I_icon_minitimeSro Wrz 03, 2008 1:19 am

- obiecuję - powiedziała pośpiesznie i uniosła dwa palce w górę - słowo skauta - zaśmiała się i cmoknęła go w policzek - w takim razie możesz odprowadzić mnie do domu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wzgórze Avonley'a Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórze Avonley'a   Wzgórze Avonley'a I_icon_minitimeSro Wrz 03, 2008 1:21 am

usmiechnal sie, spogladajac na nia
-panie przodem Wink
skierowal sie razem z Dee ku jej domu
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wzgórze Avonley'a Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórze Avonley'a   Wzgórze Avonley'a I_icon_minitimeSro Wrz 03, 2008 1:22 am

Podążyła wąską alejką ku osiedlu blacka.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wzgórze Avonley'a Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórze Avonley'a   Wzgórze Avonley'a I_icon_minitimeSro Wrz 03, 2008 6:51 pm

Chciała sprawdzić czy za dnia jest tu tak ślicznie jak w nocy. Usiadła na trawie i wlepiła wzrok w potężne białe obłoki chmur na błękitnym niebie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wzgórze Avonley'a Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórze Avonley'a   Wzgórze Avonley'a I_icon_minitimeSro Wrz 03, 2008 6:59 pm

Przypominajka z jej telefonu zabrzmiała głośno. Pisnęła przerażona spóźnieniem i uciekła
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wzgórze Avonley'a Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórze Avonley'a   Wzgórze Avonley'a I_icon_minitimeSro Wrz 03, 2008 8:48 pm

Wróciła, położyła się na brzuchu i wbiła nos w trawę ;p
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wzgórze Avonley'a Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórze Avonley'a   Wzgórze Avonley'a I_icon_minitimeSro Wrz 03, 2008 8:57 pm

Wszedł cichym krokiem kladac dlon na jej prawym ramieniu, shcylil sie od tylu ku dziewczynie dajac jej cmoka w kark odgarniajac przy tym powoli jej gladkie wlosy -witam landrynke Wink
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wzgórze Avonley'a Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórze Avonley'a   Wzgórze Avonley'a I_icon_minitimeSro Wrz 03, 2008 9:00 pm

Wzdrygnęła się lekko jednak nie podniosła się z trawy - hej - mruknęła w ziemię
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wzgórze Avonley'a Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórze Avonley'a   Wzgórze Avonley'a I_icon_minitimeSro Wrz 03, 2008 9:05 pm

Usiadł obok niej - jak humor? zerknal na nią ukradkiem i westchnął ogladajac się do tyłu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wzgórze Avonley'a Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórze Avonley'a   Wzgórze Avonley'a I_icon_minitimeSro Wrz 03, 2008 9:07 pm

Przewróciła się na plecy z idiotycznym uśmiechem na twarzy i nosem utytłanym z ziemi.
- rewelacyjnie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wzgórze Avonley'a Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórze Avonley'a   Wzgórze Avonley'a I_icon_minitimeSro Wrz 03, 2008 9:09 pm

-taak? ale serio? tak wszystko idzie swietnie? spytal pochylajac sie nad nia, wytarl jej nosek lekko dlonia -brudas xP
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wzgórze Avonley'a Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórze Avonley'a   Wzgórze Avonley'a I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wzgórze Avonley'a
Powrót do góry 
Strona 1 z 14Idź do strony : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Tereny policjantów :: Spis członków-
Skocz do: