Witamy w mieście śmierci, gdzie zdarzyć może się wszystko.
Dołącz do nas.
Jednak zanim to zrobisz zapoznaj się z Instrukcjami.
Zapraszamy!
Dom Storm - Page 7 2wgf3x5
Dom Storm - Page 7 27y1t7q
Miłej zabawy życzy Administracja.
Witamy w mieście śmierci, gdzie zdarzyć może się wszystko.
Dołącz do nas.
Jednak zanim to zrobisz zapoznaj się z Instrukcjami.
Zapraszamy!
Dom Storm - Page 7 2wgf3x5
Dom Storm - Page 7 27y1t7q
Miłej zabawy życzy Administracja.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksGalleryLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Dom Storm

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorWiadomość
Gość
Gość




Dom Storm - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Storm   Dom Storm - Page 7 I_icon_minitimeWto Sty 19, 2010 10:15 am

Oparła głowę o jego ramie wzruszając lekko ramionami - Nie, tak pytam z ciekawości, to jak....odpowiesz mi? - błądziła swoimi oczami po twarzy mężczyzny próbując odczytać jak gdyby odpowiedź wcześniej niż ją usłyszy. Chciała po prostu i\wiedzieć i już. Lubiła towarzystwo Maksa jak zawsze.
Westchnęła cicho marszcząc lekko brwi skupiając przy tym większa uwagę na chłopaku, a na jego odpowiedź o filmie uniosła kąciki ust w górę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Storm - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Storm   Dom Storm - Page 7 I_icon_minitimeWto Sty 19, 2010 4:37 pm

-w sumie to nie chciałbym ci przeszkadzać i siedziec długo na głowie. Myśle,że na dniach wyprowadze się do siebie.
Usmiechnął sie lekko jezykiem zaraz przejezdzajac po kolczyku. Odwrócił głowe od dziewczyny teraz zajmujac sie patrzeniem przed siebie,podniósł pilot i właczył film patrzac w telewizor uważnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Storm - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Storm   Dom Storm - Page 7 I_icon_minitimeCzw Sty 21, 2010 12:24 am

Storm wtuliła twarz w szyję Maksa , sunęła po jeo skórze noskiem. Wzięła głębszy wdech i lekko odchylając głowę w tył by móc na nieo patrzeć zaczęła coś mówić nie za głośno, dość łagodnie i ciepło. - Nie zawracasz mi głowy, wręcz przeciwnie jest mi lepiej, bo czuje się źle sama, wolałabym chociaż słyszec twoje kroki u siebie, przynajmniej jeszcze teraz , przecież nie przeszkadzasz mi. -Zacisnęła palce swojej delikatnej dłoni na jego ręce.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Storm - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Storm   Dom Storm - Page 7 I_icon_minitimeCzw Sty 21, 2010 12:31 am

Wplótł palce w jej palce, trzymajac ja w swojej dosc duzej łapce z widocznymi na niej żyłami. Podniósł ową rękę zmierzajac nią do twarzy, musnął ustami dłoń dziewczyny i opuścił ją na miejsce. Okręcił głowę przypatrujac sie z uwaga Storm
-wiesz.. każdy ma swoje życie. -w jego głowie buchnąl natłok myśli, przeciez swoimi nawykami rujnowałby jej życie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Storm - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Storm   Dom Storm - Page 7 I_icon_minitimeCzw Sty 21, 2010 12:46 am

-Wiem,w porządku, wracaj w takim razie do siebie czym prędzej, heh a kiedy zamierzasz stąd zniknąć? Jutro? dziś? - zmarszczyła lekko czółko opierając głowę na jego ramieniu, jedną z dłoni zaczęła subtelnie paluszkami zakreślacz kółeczka na jego klatce.
Ułożyła usta w dzióbek widocznie nad czymś się zastanawiając.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Storm - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Storm   Dom Storm - Page 7 I_icon_minitimeCzw Sty 21, 2010 12:49 am

-co tak rozkminiasz maleńka, hm? Cwaniak
Przygryzl dolna warge od środka, połozyl pilot a jego druga dłoń schowała sie pod kołdrą i chyba zabładzila gdyz znalazła sie na udzie Storm. Po odczekanej chwili pojechala do góry zmierzając w wiadome miejsce, tam zatrzymał ruch
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Storm - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Storm   Dom Storm - Page 7 I_icon_minitimeCzw Sty 21, 2010 12:51 am

-O czym? a o wszystkim i o niczym, a tak naprawdę to o wszystkim po trochu, a o niektórych rzeczach już szczególnie, zacisneła nóżki na jego dłoni unosząc wzrok na jego twarz, zwilżyła swoje usta lekko przegryzając dolną wargę.
-Nie odpowiedziałeś mi na pytanie, Maaaksss.-szepnęła cicho przedłużając w wymowie jego imie celowo.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Storm - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Storm   Dom Storm - Page 7 I_icon_minitimeCzw Sty 21, 2010 12:55 am

-znikne jak załatwie klucze, narazie uwage poświecam Tobie Cwaniak
ścisnął ja lekko za udo by odpuściła
-no daj... -szepnął znizajac usta do jej ucha-wiem,że chcesz :Twisted:
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Storm - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Storm   Dom Storm - Page 7 I_icon_minitimeCzw Sty 21, 2010 1:00 am

-Widzę właśnie i jestem pełna zaskoczenia, bo nidy tego nie robiłeś, nie poświęcałeś mi tyle czasu. - szepnęła cicho zaczepnie przejeżdżając wargami po jego rzuchwie.
Puściła nóżkami uścisk, poluzowała go.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Storm - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Storm   Dom Storm - Page 7 I_icon_minitimeCzw Sty 21, 2010 1:02 am

-wydaje ci się...
mruknął usmiechajac sie szarmancko Cwaniak Dłoń miedzy nogami dziewczyny momentalnie wystrzelila w górę, osiągnęła cel. Paluszkiem odgiął majteczki Storm na bok, *reszta na PW xd*

EDIT.

Puścił dziewczyne i wstał, pochylił się jeszcze nad nią i cmoknąl w usteczka. Wciagnął bokserki, spodnie zstajac na razie bez koszulki. Wszedł do łazienki by opłukać twarz, ubral sie do konca i wyszedł
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dom Storm - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Storm   Dom Storm - Page 7 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Dom Storm
Powrót do góry 
Strona 7 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Tereny policjantów :: Spis członków-
Skocz do: