Witamy w mieście śmierci, gdzie zdarzyć może się wszystko.
Dołącz do nas.
Jednak zanim to zrobisz zapoznaj się z Instrukcjami.
Zapraszamy!
Magazyn - Page 2 2wgf3x5
Magazyn - Page 2 27y1t7q
Miłej zabawy życzy Administracja.
Witamy w mieście śmierci, gdzie zdarzyć może się wszystko.
Dołącz do nas.
Jednak zanim to zrobisz zapoznaj się z Instrukcjami.
Zapraszamy!
Magazyn - Page 2 2wgf3x5
Magazyn - Page 2 27y1t7q
Miłej zabawy życzy Administracja.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksGalleryLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Magazyn

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Gość
Gość




Magazyn - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Magazyn   Magazyn - Page 2 I_icon_minitimePon Cze 29, 2009 9:14 pm

Vik zaczęła od drobnych zabawek. Jakieś granaty, noże itede. Przyda się uzupełnić zapasy, zeby mieć z czym wyruszać a bój.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Magazyn - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Magazyn   Magazyn - Page 2 I_icon_minitimePon Cze 29, 2009 9:17 pm

Kiedy tylko odnalazłam moje rzeczy i znalazły sie one na właściwym miejscu zaczęłam się rozglądać. Drobne rzeczy? O nie nie. Mogłam sobie rzucać igłami i tak by było dobrze. Ja wypatrzyłam...wypchaną tzw rybę miecz. Pewnie kradzioną. Dlatego się tu znalazła. Cóż. Miałam dla niej inne zastosowanie, akurat ten okaz nie był aż tak wielki więc zaraz wzięłam go pod pachę.
- mam nową broń!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Magazyn - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Magazyn   Magazyn - Page 2 I_icon_minitimePon Cze 29, 2009 9:37 pm

Viki spojrzała na Soko z wyrazem zdziwienia na twarzy.
- Będziesz mordować...rybą? - wciąż się w nią wpatrywała. Chyba faktycznie robili jej pranie mózgu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Magazyn - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Magazyn   Magazyn - Page 2 I_icon_minitimePon Cze 29, 2009 9:38 pm

- Nie byle jaką rybą!- oznajmiłam przyglądając się z dumą swojej zdobyczy- Miecznikiem! Wiesz, że to rozwala łodzie nosem? Kurwa, ciężkie.
Rzuciłąm rybę na ziemię i obcięłam jej łeb maczetą. nastepnie zebrałam łeb razem z mieczem do łapki, a resztę ciała zostawiłam.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Magazyn - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Magazyn   Magazyn - Page 2 I_icon_minitimePon Cze 29, 2009 9:45 pm

- To będziemy ją zabirac na wyprawy morskie - oświadczyła rozbawiona. Cała wyładowała się najróżniejszą bronią i spojrzała po sobie.
- Pasuje to gdzieś wypakować - stwierdziła - wiec lece - wyszczerzyła sie i wyszła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Magazyn - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Magazyn   Magazyn - Page 2 I_icon_minitimePon Cze 29, 2009 9:46 pm

Nie doceniałą siły miecznika! Ot co! Nic więcej nei potrzebowałam... No prawie. Wyszperałam jeszcze trochę proszków, a nastepnie wyszłam zamykając magazyn.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Magazyn - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Magazyn   Magazyn - Page 2 I_icon_minitimeWto Sty 26, 2010 2:23 pm

Sven z pękiem kluczy stanął przed magazynem. Niedawno wrócił z delegacji służbowej i mimo zmęczenia pokazał się w pracy. Postanowił , że sprzątnie w miarę ten policyjny burdel. Lepiej się czymś zając niż siedzieć bezczynnie w domu. Blondyn otworzył drzwi i wszedł do środka. Pracy tu było na pewno więcej niż kiedykolwiek się spodziewał. Przynajmniej będzie miał zajęcie Ot co.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Magazyn - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Magazyn   Magazyn - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Magazyn
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Stary magazyn.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Tereny policjantów :: Spis członków-
Skocz do: