Witamy w mieście śmierci, gdzie zdarzyć może się wszystko.
Dołącz do nas.
Jednak zanim to zrobisz zapoznaj się z Instrukcjami.
Zapraszamy!
Gabinet - Page 2 2wgf3x5
Gabinet - Page 2 27y1t7q
Miłej zabawy życzy Administracja.
Witamy w mieście śmierci, gdzie zdarzyć może się wszystko.
Dołącz do nas.
Jednak zanim to zrobisz zapoznaj się z Instrukcjami.
Zapraszamy!
Gabinet - Page 2 2wgf3x5
Gabinet - Page 2 27y1t7q
Miłej zabawy życzy Administracja.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksGalleryLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Gabinet

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Gabinet - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet   Gabinet - Page 2 I_icon_minitimePią Lip 18, 2008 1:57 pm

*wyszli*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gabinet - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet   Gabinet - Page 2 I_icon_minitimePią Lip 18, 2008 6:36 pm

Została przyniesiona i lekarze wyleczyli jej nogę, wróciła do domu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gabinet - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet   Gabinet - Page 2 I_icon_minitimeSro Lip 30, 2008 1:34 am

Zasadniczo to cud, że tu trafił. I cud, że jeszcze ktoś tu przyjmował. Posadził dziewczynę na krześle, a sam usiadł obok i czekał razem z nią na lekarza.
- Grzeczna bądź - rzucił wesoło.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gabinet - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet   Gabinet - Page 2 I_icon_minitimeSro Lip 30, 2008 1:35 am

- Nie lubię lekarzy. - Rzuciła niezadowolona pod nosem spoglądając gdzieś w bok na oślepiająca biel ,która pokrywała każdy skrawek tego pomieszczenia.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gabinet - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet   Gabinet - Page 2 I_icon_minitimeSro Lip 30, 2008 1:39 am

- Ale twoja noga pokocha - uciął.
Po chwili zjawił się lekarz.
- Panie doktorze, ta młoda dama prawdopodobnie zwichnęła sobie kostkę - powiedział oficjalnie - prawdopodobnie przez to, że spadła z ławki.
Lekarz spojrzał zdumiony na pacjentkę. Odetchnął głośno, po czym podszedł do niej i zaczął oglądać jej nogę. Oll zauważył, że ów lekarz musiał być niezadowolony faktem, że zamiast smacznie spać musi użerać się z małolatami po nocach, co spowodowało jeszcze większy, triumfalny uśmiech na jego twarzy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gabinet - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet   Gabinet - Page 2 I_icon_minitimeSro Lip 30, 2008 1:42 am

Skrzywiła się nieznacznie gdy lekarz obmacywał jej nogę. Kazał jej zdjąć buta oraz skarpetkę. Opatrzył jej nogę i kazał oczywiście wypoczywać. Gdy odszedł spojrzała nienawistnie na Ollie'go. - Świetnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gabinet - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet   Gabinet - Page 2 I_icon_minitimeSro Lip 30, 2008 1:49 am

- Jeszcze będziesz mnie za to po rękach całować - triumfował. Chodziłdumny, niemal napuszony jak paw. Podszedł do niej i ponownie wziął ją na ręce. Była lekka jak piórko. Chciał rzucić coś o chudzielcach i niedowagach, ale powstrzymał się.
- To pokażesz mi po drodze, gdzie mieszkasz.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gabinet - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet   Gabinet - Page 2 I_icon_minitimeSro Lip 30, 2008 1:51 am

- Chciałbyś. - fuknęła zła jak kotka odwracając głowę w druga stronę. Pomachała zdrową nogą w powietrzu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gabinet - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet   Gabinet - Page 2 I_icon_minitimeCzw Lip 31, 2008 3:42 pm

Została przyciągnięta tu przez Marko i usiadła na krześle ze wzrokiem wbitym w podłogę, popłakiwała sobie, bo było jej smutno. Nienawidziła szpitali, bo za każdym razem siedziała na sali sama i rzadko kiedy ją ktoś odwiedzał.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gabinet - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet   Gabinet - Page 2 I_icon_minitimeCzw Lip 31, 2008 3:45 pm

No to stał obok niej
-no wchodź...
mruknął
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gabinet - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet   Gabinet - Page 2 I_icon_minitimeCzw Lip 31, 2008 3:49 pm

Weszła posłusznie i zalożyli jej szwy i co tam potrzeba, poczym wyszła i odetchnęła z ulgą.
- Lekarz mówi, że nie muszę pozostać w szpitalu. - powiedziała cicho. Cały czas była jakaś taka przybita, załamana wręcz.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gabinet - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet   Gabinet - Page 2 I_icon_minitimeCzw Lip 31, 2008 3:50 pm

-no ok.
Puścił jej oczko
-idziemy w jakieś konkretne miejsce?
zapytał
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gabinet - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet   Gabinet - Page 2 I_icon_minitimeCzw Lip 31, 2008 3:56 pm

- Weź się ze mnie nie nabijaj. - westchnęła ciężko i spojrzała w ziemię. - Zresztą...wszystko mi już jedno. Możemy iść do parku jak chcesz. - powiedziała po chwili.


Ostatnio zmieniony przez Shiz dnia Czw Lip 31, 2008 3:57 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gabinet - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet   Gabinet - Page 2 I_icon_minitimeCzw Lip 31, 2008 3:57 pm

-no to chodź
Wyszli *park*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gabinet - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet   Gabinet - Page 2 I_icon_minitimePią Sie 01, 2008 12:16 pm

Wniesiona tutaj ;p
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gabinet - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet   Gabinet - Page 2 I_icon_minitimePią Sie 01, 2008 8:28 pm

*Przyszeł z Anyway na rękach sadzając ją na krześle. Lekarz zaczął spisywać dane*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gabinet - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet   Gabinet - Page 2 I_icon_minitimePią Sie 01, 2008 8:30 pm

dziewczyna miala silne skurcze. lekarz pow -Panska zona rodzi...musimy jechac na porodowke. posadzili any na wozku i zawiezli na porodowke.

//porodowka//
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gabinet - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet   Gabinet - Page 2 I_icon_minitimePią Sie 01, 2008 8:31 pm

- Zona... -
*uśmiechnął się i wybiegł za nimi*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gabinet - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet   Gabinet - Page 2 I_icon_minitimePią Sie 15, 2008 3:38 pm

Wbiegłem z Sak na rękach
-ONA UMIERA!!!-narobiłem niepotrzebnego szumu, ale za to wlazłem do gabinetu bez kolejki xP
-Ona chora bardzo-poff do lekarza, a ten ją bada xD
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gabinet - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet   Gabinet - Page 2 I_icon_minitimePią Sie 15, 2008 3:40 pm

Gdyby mogła, to by Chase'owi przypieprzyła xP Ostatnie, czego chciała, to pobyt w szpitalu - a teraz była na 100% pewna, że ją na sali zostawią.
Lekarz coś do niej gadał, a ta go nie słucha. Jedyne, co do niej dotarło to stwierdzenie: 'zapalenie płuc' i pytanie, co robiła że się tak rozłożyła o.o'
Dziewczyna była jednak myślami przy tym, że jak tylko ją w szpitalu będą chcieli położyć, to zażąda wyjścia na własne życzenie x3
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gabinet - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet   Gabinet - Page 2 I_icon_minitimePią Sie 15, 2008 3:44 pm

-Nie gadać. Leczyć!-wrzask na lekarza i zawzięta mina. Lekarz pow, że leczenie w szpitalu, a ja go z plaskacza, no to dał worek leków i kazał w domu długo być jej o_O
Kopnąłem go w zada na szczęście i wyniosłem Sak i leki do jej domu kierując się moją niezawodną intuicją. o! xP
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gabinet - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet   Gabinet - Page 2 I_icon_minitimePią Sie 15, 2008 3:45 pm

Znów wyniesiona o.o'
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gabinet - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet   Gabinet - Page 2 I_icon_minitimeNie Sie 17, 2008 8:41 pm

Wbiła. Korzystając z zamieszania na korytarzu i braku lekarza w gabinecie, podpieprzyła spirytus, jakieś plastry i bandaże, po czym wyszła Laughing
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gabinet - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet   Gabinet - Page 2 I_icon_minitimeSro Lis 05, 2008 9:27 pm

Wbił z Dee do gabinetu
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gabinet - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet   Gabinet - Page 2 I_icon_minitimeSro Lis 05, 2008 9:31 pm

Weszła a lekarz od razu kazał im usiąść. Usiedli więc na krzesłach przy jego biurku a ten zapytał o co chodzi. Dee opowiedziała ten zamyślił się po czym ją zbadał.


[ o ile przyspieszamy? ]
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gabinet - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet   Gabinet - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Gabinet
Powrót do góry 
Strona 2 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Tereny policjantów :: Spis członków-
Skocz do: