Witamy w mieście śmierci, gdzie zdarzyć może się wszystko.
Dołącz do nas.
Jednak zanim to zrobisz zapoznaj się z Instrukcjami.
Zapraszamy!
Więzienie - Page 3 2wgf3x5
Więzienie - Page 3 27y1t7q
Miłej zabawy życzy Administracja.
Witamy w mieście śmierci, gdzie zdarzyć może się wszystko.
Dołącz do nas.
Jednak zanim to zrobisz zapoznaj się z Instrukcjami.
Zapraszamy!
Więzienie - Page 3 2wgf3x5
Więzienie - Page 3 27y1t7q
Miłej zabawy życzy Administracja.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksGalleryLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Więzienie

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Gość
Gość




Więzienie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Więzienie   Więzienie - Page 3 I_icon_minitimePią Mar 12, 2010 12:10 am

-Że co? Zapytał zdziwiony. -Ty na żadne gwałty tutaj nie licz, spójrz na siebie. Dodał złośliwie ale nadal z uśmiechem. Wziął fajkę od kolegi i odpalił. -Wiesz w ogóle jak ją zwą? Zapytał Mikaya. -Czy może sama raczysz mi powiedzieć? Dodał kierując wzrok na młodą.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Więzienie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Więzienie   Więzienie - Page 3 I_icon_minitimePią Mar 12, 2010 12:16 am

Otworzył puszkę coli Odpalił papierosa wziął łyka puszki.
-Ariel..
-Tyle wiem...
-Ale co z nią zrobić?
-Zapytał compana.
Po czym zaciągnął się ni jak Papierosem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Więzienie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Więzienie   Więzienie - Page 3 I_icon_minitimePią Mar 12, 2010 12:24 am

Ziewnęła i położyła się w klatce.
- A jakże. Rzeczywiście miałam nadzieję, że mnie przelecisz. Ach i och... - ziewnęła i zamknęła oczy. - Nudni jesteście. - wymruczała jeszcze i po prostu zasnęła w klatce.

//Spadam już. Cya!//
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Więzienie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Więzienie   Więzienie - Page 3 I_icon_minitimePią Mar 12, 2010 12:38 am

-Umm... Gangi gangami, ale ja jestem gentlemanem.. nie uderzę jej.. Powiedział dość zrezygnowany. -Może po prostu wypuścimy małą i pójdziemy pobić jakiegoś cwaniaczka hę? Dodał z uśmiechem. -Nie dość, że dziewczyna to jeszcze nieletnia... Schwarz się kompletnie stoczył... Westchnął zaciągając się.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Więzienie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Więzienie   Więzienie - Page 3 I_icon_minitimePią Mar 12, 2010 1:20 am

-Eh-Również westchnął.
-Dobra gentlemen, niema co, idziemy Poszaleć.
-Tortury to nie nasza działka-
Chłopak Dopił puszkę Zagasił papierosa po czym wstał...
-Zgłoszę to tylko pani trener ona już coś wymyśli...
Po czym wyszedł czekając na Sena...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Więzienie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Więzienie   Więzienie - Page 3 I_icon_minitimePią Mar 12, 2010 1:45 am

-I co o nas pomyśli gdy pokażemy jej tę małą? Wypuścimy ją... jak na moje to nie stanowi dla nas większego zagrożenia. Powiedział patrząc na śpiącą dziewczynę. Następnie wszedł do klatki i stanął nad nią po czym szturchnął jedną ręką. -Dziś twój szczęśliwy dzień, zmywaj się... Oznajmił młodej czekając aż się zbierze.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Więzienie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Więzienie   Więzienie - Page 3 I_icon_minitimePią Mar 12, 2010 1:51 am

Dziewczyna po chwili zjawiła się w sali. Spoglądała to na chłopaków to na dziewczynę.
- A wy co tutaj robicie? - uśmiechnęła się zaraz podstępnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Więzienie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Więzienie   Więzienie - Page 3 I_icon_minitimePią Mar 12, 2010 1:58 am

-Złapałem to coś-Po czym pokazał palcem na dziewczynę.
-I nie bardzo wiemy co z nią zrobić-
Następnie podszedł tuż do BlacBeery
-Może ty coś Wymyślisz_ puszczając jej sympatyczne spojrzenie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Więzienie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Więzienie   Więzienie - Page 3 I_icon_minitimePią Mar 12, 2010 2:01 am

Pokiwał tylko głową również patrząc na dziewczynę. Młoda widocznie miała mocny sen.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Więzienie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Więzienie   Więzienie - Page 3 I_icon_minitimePią Mar 12, 2010 2:04 am

- Czyli jest ona ze schwarza - to w sumie było logiczne, logiczne było też że była uczniem, skoro ją tu przyciągnął. Przyjrzała się uważnie dziewczynie, w sumie buźkę można by jej było oszpecić. No ale jako że była tylko uczniem, to się nad nią zlituje.
- Nie ma co, to tylko uczeń. Samo to że ją tu przytargałeś ją wystraszyło - uśmiechnęła się - niech idzie, złapie się kogoś z wyższą rangą.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Więzienie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Więzienie   Więzienie - Page 3 I_icon_minitimePią Mar 12, 2010 2:11 am

Westchnął Głęboko po czym kiwnął głową do Sena iż by się tym zajął.
Następnie Obrócił Blackberry Do siebie plecami założył jej ręce na ramionach i zaczął kierować w stronę wyjścia.
-Dobra, Ale najpierw idziemy na Piciu-Uśmiech Nie znikał..
Po czym wypchnął ja razem z sobą z tego miejsca kiwając Sen'owi..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Więzienie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Więzienie   Więzienie - Page 3 I_icon_minitimePią Mar 12, 2010 2:12 am

- Mmm, na piciu - ucieszyła się, a gdy zaczął ją prowadzić grzecznie kierowała się w stronę wyjścia, pomachała jeszcze drugiemu chłopakowi na pożegnanie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Więzienie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Więzienie   Więzienie - Page 3 I_icon_minitimePią Mar 12, 2010 2:14 am

-Co ja jestem....? Powiedział niechętnie i po cichu, siadając sobie na ławce obok małej. -No już wstawaj. Dodał ponownie ją szturchając. Klucze od celi miał w kieszeni aby ta mu nie wykręciła jakiegoś numeru.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Więzienie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Więzienie   Więzienie - Page 3 I_icon_minitimePią Mar 12, 2010 10:13 am

Zbudziła się po chwili niechętnie otwierając ślepia i ziewnęła. Dość szybko przypomniała sobie gdzie jest i podniosła się, wstając. Korzystając z tego, że drugi chłopak jest wystarczająco blisko splunęła mu w twarz tak samo jak pierwszemu.
- Zaparszywiony szczurzy idiota! - warknęła krótko, poczym wylazła z otwartej celi i odeszła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Więzienie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Więzienie   Więzienie - Page 3 I_icon_minitimeSob Mar 13, 2010 1:01 am

Sean się wytarł i zrobił skwaszoną minę a następnie wyszedł.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Więzienie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Więzienie   Więzienie - Page 3 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Więzienie
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Tereny policjantów :: Spis członków-
Skocz do: