Witamy w mie¶cie ¶mierci, gdzie zdarzyć może się wszystko.
Doł±cz do nas.
Jednak zanim to zrobisz zapoznaj się z Instrukcjami.
Zapraszamy!
Hu¶tawka - Page 5 2wgf3x5
Hu¶tawka - Page 5 27y1t7q
Miłej zabawy życzy Administracja.
Witamy w mie¶cie ¶mierci, gdzie zdarzyć może się wszystko.
Doł±cz do nas.
Jednak zanim to zrobisz zapoznaj się z Instrukcjami.
Zapraszamy!
Hu¶tawka - Page 5 2wgf3x5
Hu¶tawka - Page 5 27y1t7q
Miłej zabawy życzy Administracja.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomo¶ć? Zarejestruj się na forum za pomoc± kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksGalleryLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Hu¶tawka

Go down 
IdĽ do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorWiadomo¶ć
Go¶ć
Go¶ć




Hu¶tawka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hu¶tawka   Hu¶tawka - Page 5 I_icon_minitimeSob Mar 06, 2010 6:17 pm

- Od urodzenia. - wyszczerzyła się w u¶miechu, spogl±daj±c na dziewczynę. - A ty chyba jeste¶ tu nowa? Nie widziałam cię wcze¶niej. - dodała po chwili.
Powrót do góry Go down
Go¶ć
Go¶ć




Hu¶tawka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hu¶tawka   Hu¶tawka - Page 5 I_icon_minitimeSob Mar 06, 2010 6:20 pm

-Taak.-przytaknęłam.-Po powrocie z aresztu zamieszkałam tutaj. Chyba prawie nikt mnie nie zna...-zamy¶liłam się na chwilę.-Ale mam nadzieję, że to się zmieni.
Naprawdę chciałam zaistnieć. Możliwo¶ci nie było jaki¶ znacznych, ale spróbować zawsze można. Wierzyłam w swoj± przydatno¶ć dla gangu.
Powrót do góry Go down
Evan
Szef gangu
Szef gangu
Evan


Male Liczba postów : 609
Age : 32
Wiek : 24
Gang : Black
Rodzina: Erine, Evie, Moris, Jacob, Paige, Lara, Seth, Markus, Spock, Kyle, Jonathan, Norine.
Ekwipunek : telefon, dwa glocki, scyzoryk, sztylet, paczka fajek, zapalniczka, portfel.
Registration date : 17/10/2009

Hu¶tawka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hu¶tawka   Hu¶tawka - Page 5 I_icon_minitimeSob Mar 06, 2010 8:24 pm

Około godziny osiemnastej, na wzgórzu pojawił się szef gangu. Wła¶ciwie nigdy tutaj nie przychodził i nie miał zielonego pojęcia co tym razem go tutaj przywiodło.
Szybko rozpoznał stoj±c± niedaleko blondynkę i korzystaj±c z tego, że można z kim¶ pogadać, zaraz po prostu ruszył w stronę dziewcz±t, nie przejmuj±c się tym, że może im przeszkadzać.
- Witam. - odezwał się niskim tonem głosu. W jego ustach utkwiony był papieros, z którego ulatywały w powietrze kłęby dymu, a tytoń rzadko poci±gany był przez bruneta.
Powrót do góry Go down
Go¶ć
Go¶ć




Hu¶tawka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hu¶tawka   Hu¶tawka - Page 5 I_icon_minitimeSob Mar 06, 2010 8:29 pm

-Cze¶ć. Miło mi Ciebie poznać. Mówi± mi Catty.-odpowiedziała natychmiast dziewczyna. Zawsze witała się grzecznie. Wła¶ciwie weszło jej tu już w nawyk. Nie znała faceta, który znik±d pojawił się na wzgórzu, ale wygl±dało na to, że on zna blondynkę z któr± dziewczyna miała przyjemno¶ć wła¶nie rozmawiać.
Powrót do góry Go down
Evan
Szef gangu
Szef gangu
Evan


Male Liczba postów : 609
Age : 32
Wiek : 24
Gang : Black
Rodzina: Erine, Evie, Moris, Jacob, Paige, Lara, Seth, Markus, Spock, Kyle, Jonathan, Norine.
Ekwipunek : telefon, dwa glocki, scyzoryk, sztylet, paczka fajek, zapalniczka, portfel.
Registration date : 17/10/2009

Hu¶tawka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hu¶tawka   Hu¶tawka - Page 5 I_icon_minitimeSob Mar 06, 2010 8:33 pm

Więc miała szczę¶cie, że się spotkali. W końcu warto znać swojego szefa, prawda?
- Evan. - odpowiedział, unosz±c w górę k±cik warg. Zaci±gn±ł się mocno papierosem, a następnie rzucił go na ziemię, przydeptuj±c swoim butem.
Brunet rzeczywi¶cie znał Melanie, ale podszedł do nich obu raczej ze względu na szatynkę. I nie pytajcie dlaczego.
Powrót do góry Go down
Go¶ć
Go¶ć




Hu¶tawka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hu¶tawka   Hu¶tawka - Page 5 I_icon_minitimeSob Mar 06, 2010 8:37 pm

-Sk±d¶ znam to imię...-stwierdziła na głos z niepewnym u¶miechem, ale za Chiny nie mogła sobie przypomnieć sk±d! Wyjęła z kieszeni zapomnian± piersiówkę i poci±gnęła łyk. Było cholernie zimno.
Powrót do góry Go down
Evan
Szef gangu
Szef gangu
Evan


Male Liczba postów : 609
Age : 32
Wiek : 24
Gang : Black
Rodzina: Erine, Evie, Moris, Jacob, Paige, Lara, Seth, Markus, Spock, Kyle, Jonathan, Norine.
Ekwipunek : telefon, dwa glocki, scyzoryk, sztylet, paczka fajek, zapalniczka, portfel.
Registration date : 17/10/2009

Hu¶tawka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hu¶tawka   Hu¶tawka - Page 5 I_icon_minitimeSob Mar 06, 2010 8:41 pm

Evan uniósł w górę k±cik warg i pokręcił głow±.
- Szef gangu. - podpowiedział jej, wciskaj±c dłonie w kieszenie swojej kurtki. K±cik warg drgn±ł ku górze, kiedy dziewczyna poci±gnęła łyka z piersiówki. Takie podej¶cie do życia zdecydowanie mu się podobało.
Powrót do góry Go down
Go¶ć
Go¶ć




Hu¶tawka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hu¶tawka   Hu¶tawka - Page 5 I_icon_minitimeSob Mar 06, 2010 8:45 pm

Catty roze¶miała się.
-Ta moja cholerna pamięć. Normalnie podwójnie mi miło.-powiedziała i skłoniła się teatralnie. Na nieszczę¶cie kiedy już chciała się wyprostować potknęła się o własne nogi i wyl±dowała na kolanach ¶miej±c się do rozpuku. Otarła z k±cika ust łezkę i wreszcie się podniosła otrzepuj±c dżinsy od ¶niegu.
-Nogi same mi się przed Tob± uginaj±.
Powrót do góry Go down
Evan
Szef gangu
Szef gangu
Evan


Male Liczba postów : 609
Age : 32
Wiek : 24
Gang : Black
Rodzina: Erine, Evie, Moris, Jacob, Paige, Lara, Seth, Markus, Spock, Kyle, Jonathan, Norine.
Ekwipunek : telefon, dwa glocki, scyzoryk, sztylet, paczka fajek, zapalniczka, portfel.
Registration date : 17/10/2009

Hu¶tawka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hu¶tawka   Hu¶tawka - Page 5 I_icon_minitimeSob Mar 06, 2010 8:48 pm

Brunet za¶miał się krótko, a kiedy dziewczyna próbowała wstać, wyci±gn±ł rękę w jej stronę.
- I to mi się podoba. - o¶wiadczył, bo wła¶ciwie klękanie przed jego nogami kojarzyło mu się tylko i wył±cznie z jednym. Nawet je¶li było zupełnie przypadkowe i niezamierzone.
Powrót do góry Go down
Go¶ć
Go¶ć




Hu¶tawka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hu¶tawka   Hu¶tawka - Page 5 I_icon_minitimeSob Mar 06, 2010 8:51 pm

Dziewczyna obdarzyła go wdzięcznym u¶miechem.
-Słyszałam, że trzeba przej¶ć jakie¶ szkolenie, aby zostać pełnoprawnym członkiem gangu. Na czym wła¶ciwie ono polega?-spytała. Szef gangu zapewne nie parał się z takimi pierdołami, ale musiał wiedzieć o co w nim chodzi...
Powrót do góry Go down
Evan
Szef gangu
Szef gangu
Evan


Male Liczba postów : 609
Age : 32
Wiek : 24
Gang : Black
Rodzina: Erine, Evie, Moris, Jacob, Paige, Lara, Seth, Markus, Spock, Kyle, Jonathan, Norine.
Ekwipunek : telefon, dwa glocki, scyzoryk, sztylet, paczka fajek, zapalniczka, portfel.
Registration date : 17/10/2009

Hu¶tawka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hu¶tawka   Hu¶tawka - Page 5 I_icon_minitimeSob Mar 06, 2010 8:55 pm

A wła¶nie, że to on ostatnio głównie przeprowadzał te szkolenia. W mie¶cie był deficyt trenerów lub kogokolwiek, kto miał aspirację na wyższ± rangę w gangu.
- Przechodzi się przez trzy etapy szkolenia. Strzelanie do celu, walka wręcz i tor przeszkód. Wskakuje się przez to na pozycję członka gangu, a potem już można tylko pi±ć się w górę. - wytłumaczył, wzruszaj±c przy tym ramionami. Je¶li sama chciała się przekonać, musiała po prostu się tam wybrać.
Powrót do góry Go down
Go¶ć
Go¶ć




Hu¶tawka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hu¶tawka   Hu¶tawka - Page 5 I_icon_minitimeSob Mar 06, 2010 9:00 pm

-Fiu, fiu... Widzę, że łatwo nie będzie...-stwierdziła próbuj±c jako¶ przygładzić włosy. Już przewidywała, że z walk± wręcz będzie najgorzej. Zawsze była istn± niezdar± o czym ¶wiadczyło chociażby potykanie się o własne nogi.
-Gdzie znajdę miejsce gdzie będę mogła poćwiczyć?-spytała.
Powrót do góry Go down
Evan
Szef gangu
Szef gangu
Evan


Male Liczba postów : 609
Age : 32
Wiek : 24
Gang : Black
Rodzina: Erine, Evie, Moris, Jacob, Paige, Lara, Seth, Markus, Spock, Kyle, Jonathan, Norine.
Ekwipunek : telefon, dwa glocki, scyzoryk, sztylet, paczka fajek, zapalniczka, portfel.
Registration date : 17/10/2009

Hu¶tawka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hu¶tawka   Hu¶tawka - Page 5 I_icon_minitimeSob Mar 06, 2010 9:04 pm

- W starej fabryce. Możemy i¶ć teraz jak chcesz. - o¶wiadczył, za moment czuj±c wibracje w swojej komórce. Wyci±gn±ł j± z kieszeni i odczytawszy smsa pokręcił głow±.
Jego palce szybko przesunęły się po dotykowej klawiaturze i za moment w ¶wiat ruszyła wiadomo¶ć zwrotna.
Powrót do góry Go down
Go¶ć
Go¶ć




Hu¶tawka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hu¶tawka   Hu¶tawka - Page 5 I_icon_minitimeSob Mar 06, 2010 9:08 pm

-Byłabym Ci wdzięczna je¶li zgodziłby¶ się mi towarzyszyć.-odparła chuchaj±c w zmarznięte ręce. Zaczęła przytupywać w miejscu, aby się rozgrzać.
Cholera... Obym nie okazała się zbyt delikatna do tej zabawy...-odezwał się głos w jej głowie.
Powrót do góry Go down
Evan
Szef gangu
Szef gangu
Evan


Male Liczba postów : 609
Age : 32
Wiek : 24
Gang : Black
Rodzina: Erine, Evie, Moris, Jacob, Paige, Lara, Seth, Markus, Spock, Kyle, Jonathan, Norine.
Ekwipunek : telefon, dwa glocki, scyzoryk, sztylet, paczka fajek, zapalniczka, portfel.
Registration date : 17/10/2009

Hu¶tawka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hu¶tawka   Hu¶tawka - Page 5 I_icon_minitimeSob Mar 06, 2010 9:10 pm

- Taki mój obowi±zek. - o¶wiadczył i kiwn±ł dziewczynie głow± w stronę, w któr± mieli się udać. Swoj± drog±, mógł to być całkiem przyjemny obowi±zek, ale o tym już nie wspomniał.
Za chwilę oboje byli już w drodze na salę.

ztx2
Powrót do góry Go down
Go¶ć
Go¶ć




Hu¶tawka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hu¶tawka   Hu¶tawka - Page 5 I_icon_minitimeSob Mar 06, 2010 9:14 pm

No tak...zatkało j± z wrażenia owo nagłe przybycie Evana i nie mówiła nic dobr± chwilę. Po owej chwili postanowiła się jednak odezwać.
- Ej szefie...nie zabieraj mi koleżanki. - powiedziała żartobliwym tonem i podała Catty dłoń. - Wybacz, nie przedstawiłam ci się. Melanie. - u¶miechnęła się ciepło. Po chwili powędrowała za nimi. Też pragnęła treningu, no i towarzystwa, które ci±gle znikało jej sprzed nosa.

[zt]
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Hu¶tawka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Hu¶tawka   Hu¶tawka - Page 5 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Hu¶tawka
Powrót do góry 
Strona 5 z 5IdĽ do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Tereny policjantów :: Spis członków-
Skocz do: