Witamy w mieście śmierci, gdzie zdarzyć może się wszystko.
Dołącz do nas.
Jednak zanim to zrobisz zapoznaj się z Instrukcjami.
Zapraszamy!
Trzeci gang. - Page 2 2wgf3x5
Trzeci gang. - Page 2 27y1t7q
Miłej zabawy życzy Administracja.
Witamy w mieście śmierci, gdzie zdarzyć może się wszystko.
Dołącz do nas.
Jednak zanim to zrobisz zapoznaj się z Instrukcjami.
Zapraszamy!
Trzeci gang. - Page 2 2wgf3x5
Trzeci gang. - Page 2 27y1t7q
Miłej zabawy życzy Administracja.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksGalleryLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Trzeci gang.

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Gość
Gość




Trzeci gang. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Trzeci gang.   Trzeci gang. - Page 2 I_icon_minitimeCzw Cze 24, 2010 11:11 pm

Rangi by szły w górę gdy już zostanie szef wybrany, a były by podwyższane np. gdy jakaś osoba często brałaby udział w bójkach. Chociaż sama nie wiem...

A jeżeli chodzi o 'zapisywanie się', to co by te osoby musiały Tobie pisać?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Trzeci gang. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Trzeci gang.   Trzeci gang. - Page 2 I_icon_minitimeCzw Cze 24, 2010 11:13 pm

No normalne zapisy do gangu. Tylko najpierw trzeba będzie wymyślić im jakąś wspólną historię.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Trzeci gang. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Trzeci gang.   Trzeci gang. - Page 2 I_icon_minitimeCzw Cze 24, 2010 11:18 pm

No właśnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Trzeci gang. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Trzeci gang.   Trzeci gang. - Page 2 I_icon_minitimePią Cze 25, 2010 8:27 pm

Dla mnie pomysł świetny. Nikła jest szansa by przywróćić czasy Sokolicy, Rain i Toma ale troche walk by się przydało gdyż to był pierwotny zamiar fabuły na samym początku a potem wszystko poszło w pizdu. Walki między członkami powinny mieć kolejkę a jakieś poważniejsze starcia np 5 osob na 3 z Noir to powinny być bezstronnie sędziowane przez MG. Takie jest moje zdanie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Trzeci gang. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Trzeci gang.   Trzeci gang. - Page 2 I_icon_minitimePią Cze 25, 2010 11:29 pm

Ja też uważam że pomysł jest całkiem niezły, jakieś kolejne rozmaicenie to zawsze coś, zawsze warto próbować, a nuż się coś poprawi.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Trzeci gang. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Trzeci gang.   Trzeci gang. - Page 2 I_icon_minitimeSob Cze 26, 2010 3:46 pm

Bądź też... Zamiast gangu stworzyć coś w rodzaju organizacji. Osoby, które będą do niej należeć, nie będą się ujawniały. Tj, w fabule nikt nie będzie wiedział, że ta właśnie persona należy do Noir. Oczywiście tylko i wyłącznie w fabule, bo ludzkiego wzroku nie da się oszukać kolorowymi nickami.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Trzeci gang. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Trzeci gang.   Trzeci gang. - Page 2 I_icon_minitimeSob Cze 26, 2010 3:51 pm

Ale w jaki sposób skoro mają rzekomo walczyć z shwarz i black, jak w takim razie mają zostać nierozpoznani po potyczce? chyba nie będą zabijać każdego kogo napotkają, bo to trochę nieekonomiczne dla graczy. będą walczyć w maskach? naciągnięcie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Trzeci gang. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Trzeci gang.   Trzeci gang. - Page 2 I_icon_minitimeSob Cze 26, 2010 3:56 pm

Nie nie nie. Chodzi mi o sam początek. Potem oczywiście będzie już wiadomo, że owi ludzie należą do Noir, po kilku przebytych potyczkach. Dla członków obecnych gangów będą oni niezrzeszeni, co oznacza, że są potencjalnymi wrogami. Szczególnie, że sami atakują.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Trzeci gang. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Trzeci gang.   Trzeci gang. - Page 2 I_icon_minitimeSob Cze 26, 2010 4:02 pm

Och, chyba że tak. To już ma jakiś sens Very Happy
Powrót do góry Go down
Evan
Szef gangu
Szef gangu
Evan


Male Liczba postów : 609
Age : 32
Wiek : 24
Gang : Black
Rodzina: Erine, Evie, Moris, Jacob, Paige, Lara, Seth, Markus, Spock, Kyle, Jonathan, Norine.
Ekwipunek : telefon, dwa glocki, scyzoryk, sztylet, paczka fajek, zapalniczka, portfel.
Registration date : 17/10/2009

Trzeci gang. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Trzeci gang.   Trzeci gang. - Page 2 I_icon_minitimeSob Cze 26, 2010 11:21 pm

Tak, tak. Z resztą poniekąd celem gangu Noir ma być to, żeby za bardzo się nie ujawniać, atakować z zaskoczenia i wszelkie tego typu rzeczy.

Mogą oszukiwać, kłamać, że są z jednego z tutejszych gangów, ale robić to na tyle umiejętnie, żeby móc wykorzystać. Jeden z przykładów: zdobyć zaufanie jakiejś osoby, aby potem ją porwać, czy coś w tym stylu. Oczywiście z doświadczenia wiem, że widząc kolorek użytkownika i wiedząc, że jest z Noir wiele osób nie będzie grało na tyle, aby na coś takiego pozwolić.. ale czemu by nie dać się porwać fabule i wprowadzić coś nowego na forum?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Trzeci gang. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Trzeci gang.   Trzeci gang. - Page 2 I_icon_minitimeSob Cze 26, 2010 11:27 pm

No właśnie, dobre pytanie. Dajmy porwać się fabule i nie przykuwajmy uwagi do koloru, bo w rzeczywistości nie bylibyśmy świadomi.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Trzeci gang. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Trzeci gang.   Trzeci gang. - Page 2 I_icon_minitimeSob Cze 26, 2010 11:48 pm

No to teraz trzeba się zastanowić nad sędziami. Na pewno musi być ich kilku by jak jednego czy drugiego nie było to zawsze był ten trzeci i czwarty.

Myślałam też nad tym by np. Dwie osoby z różnych gangów umówiłyby się na bójkę, MG by sędziował i ten który by wygrał zapisywałby sobie wygraną po np. 10 wygranych awansowałby na wyższa rangę czy coś w tym stylu. To by było zbieranie doświadczenia na podstawie stoczonych walk jeden na jednego z sędzią. Zrobilibyśmy miejsce do walk albo sędzia by ustalał miejsce i byłoby coś innego. x)
Powrót do góry Go down
Evan
Szef gangu
Szef gangu
Evan


Male Liczba postów : 609
Age : 32
Wiek : 24
Gang : Black
Rodzina: Erine, Evie, Moris, Jacob, Paige, Lara, Seth, Markus, Spock, Kyle, Jonathan, Norine.
Ekwipunek : telefon, dwa glocki, scyzoryk, sztylet, paczka fajek, zapalniczka, portfel.
Registration date : 17/10/2009

Trzeci gang. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Trzeci gang.   Trzeci gang. - Page 2 I_icon_minitimeNie Cze 27, 2010 12:02 am

Tak, niedługo otworzę nowy temat ze zgłoszeniami na sędziów. Mam nadzieję, że będziecie się zgłaszać i da radę wybrać pięć osób. Wszyscy będą korzystać z konta MG.

Co do pomysłu, mnie się podoba i uważam, że spokojnie można byłoby to wprowadzić. Tylko trenerzy i zastępcy nie mogliby awansować (o szefach nie wspominam, ale mogliby walczyć dla własnej satysfakcji. ;p). No i owe podwyższanie nie dotyczyłoby Noir.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Trzeci gang. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Trzeci gang.   Trzeci gang. - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Trzeci gang.
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Gang Black
» Gang Noir
» Gang Noir
» Gang Schwarz [ZAPISY]
» Gang BLACK [ZAPISY]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Tereny policjantów :: Spis członków-
Skocz do: