Witamy w mieście śmierci, gdzie zdarzyć może się wszystko.
Dołącz do nas.
Jednak zanim to zrobisz zapoznaj się z Instrukcjami.
Zapraszamy!
Fabryka - Page 18 2wgf3x5
Fabryka - Page 18 27y1t7q
Miłej zabawy życzy Administracja.
Witamy w mieście śmierci, gdzie zdarzyć może się wszystko.
Dołącz do nas.
Jednak zanim to zrobisz zapoznaj się z Instrukcjami.
Zapraszamy!
Fabryka - Page 18 2wgf3x5
Fabryka - Page 18 27y1t7q
Miłej zabawy życzy Administracja.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksGalleryLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Fabryka

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Fabryka - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Fabryka   Fabryka - Page 18 I_icon_minitimePią Mar 27, 2009 7:08 pm

Zmęczona po nieprzespanej nocy rzeczywiście nie zauważyła chłopaka. Kaszel i katar ją męczyły wiec raczej się nie wyspała, ale dzięki temu teraz czuła się o wiele lepiej.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Fabryka - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Fabryka   Fabryka - Page 18 I_icon_minitimePią Mar 27, 2009 7:13 pm

Fabi zaraz poszedł po nóż i spojrzał na Viv. - O chorowita przyszła. - Powiedział i podszedł do niej pochylając się i pocałował ją w policzek. Chłopak nie miał na sobie podkoszulka więc blondynka mogła zauważyć jego dwa tatuaże - kruki narysowane po dwóch stronach pępka lekko chowające się za wystającymi bokserkami.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Fabryka - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Fabryka   Fabryka - Page 18 I_icon_minitimePią Mar 27, 2009 7:19 pm

- Sam będziesz chory jak będziesz mnie tak całował. - Stwierdziła uśmiechając się w jego kierunku lekko. - Nie wiedziałam, że mam tatuaż.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Fabryka - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Fabryka   Fabryka - Page 18 I_icon_minitimePią Mar 27, 2009 7:21 pm

-Trudno..to będziesz moją pielęgniarką. Na Storm nie ma co liczyć..- powiedział z cwaniackim uśmiechem i przejechał po swoich krukach dłonią. - No widzisz..mam jeszcze na lędźwiach napis Schwarz. - Pochwalił się siadając na fotelu na przeciw niej.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Fabryka - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Fabryka   Fabryka - Page 18 I_icon_minitimePią Mar 27, 2009 7:24 pm

- O, na pewno. Jakbym nie miała co robić. - Wystawiła język w jego kierunku rozbawiona. - Najpierw sama muszę się wyleczyć. Storm ? A czemu akurat ona ?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Fabryka - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Fabryka   Fabryka - Page 18 I_icon_minitimeNie Mar 29, 2009 9:33 pm

-No dzięki. Niech Fabi zdycha, tak? - Zaśmiał się i otworzył sobie piwo zębami i dziewczynie też. - No Storm to moja 'laska' . - Powiedział przekręcają oczami.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Fabryka - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Fabryka   Fabryka - Page 18 I_icon_minitimeNie Mar 29, 2009 9:37 pm

- Skąd miałam wiedzieć ? Nic mi nie mówiłeś. - Mruknęła obrażonym tonem i spojrzała na Fabi'ego spod grzywki niezadowolona. - no najwyraźniej.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Fabryka - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Fabryka   Fabryka - Page 18 I_icon_minitimeNie Mar 29, 2009 9:39 pm

Dał jej piwo i oparł się z tyłu wygodnie biorąc smoczego łyka przejeżdżając zaraz nadgarstkiem po ustach. - O matko co Wy macie z tymi fochami. - Mruknął rozbawiony.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Fabryka - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Fabryka   Fabryka - Page 18 I_icon_minitimeNie Mar 29, 2009 9:42 pm

- nie wiem. Mój jest uzasadniony. - Wzruszyła lekko ramionami. Upiła trochę piwa i spojrzała na Fabiego. - Jest jeszcze coś o czym nie wiem ?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Fabryka - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Fabryka   Fabryka - Page 18 I_icon_minitimeNie Mar 29, 2009 9:44 pm

-Niby dlaczego? - Zapytał oburzony i zaraz zaśmiał się wesoło. - Nie no wszystko raczej wiesz. - Kiwnął głową biorąc kolejnego łyka.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Fabryka - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Fabryka   Fabryka - Page 18 I_icon_minitimeNie Mar 29, 2009 9:49 pm

- Jasne. Zaraz się okaże, że jesteś w ciąży i co ? - Uśmiechnęła się rozbawiona i zaraz zaczęła się śmiać. Piwo postawiła na ziemi, a sama ziewnęła lekko.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Fabryka - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Fabryka   Fabryka - Page 18 I_icon_minitimeNie Mar 29, 2009 9:52 pm

-Przestań brać leki bo to Ci na mózg siada. - Powiedział z głupią miną i cicho parsknął pod nosem od niechcenia. - Co powiesz.?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Fabryka - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Fabryka   Fabryka - Page 18 I_icon_minitimeNie Mar 29, 2009 9:55 pm

- Jak przestanę brać to umrę śmiercią tragiczną. - Pociągnęła nosem, a zaraz cicho kichnęła. - Nienawidzę chorować. A oprócz tego to ostatnio zrobiłam sobie tatuaż.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Fabryka - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Fabryka   Fabryka - Page 18 I_icon_minitimeNie Mar 29, 2009 9:56 pm

-Trudno. Przyszedłbym może na pogrzeb. - Kiwną sobie głową śmiejąc się wrednie. - Tak, to fajnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Fabryka - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Fabryka   Fabryka - Page 18 I_icon_minitimeNie Mar 29, 2009 9:58 pm

- Pff. Jaki wredny. Skąd wiesz, ze byłbyś zaproszony w ogóle na mój pogrzeb. - Uśmiechnęła się rozbawiona po raz kolejny i wzięła kilka łyków piwa.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Fabryka - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Fabryka   Fabryka - Page 18 I_icon_minitimeNie Mar 29, 2009 10:00 pm

-Trudno, to bym nie przyszedł i tyle. - Powiedział dopijając piwo zakładając prawą stopę na lewe kolano.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Fabryka - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Fabryka   Fabryka - Page 18 I_icon_minitimeNie Mar 29, 2009 10:30 pm

- Wredny. - pokazała mu język tuż przed tym zanim upiła łyk piwa i ponownie odstawiła butelkę na ziemie. - Znowu jest nudno.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Fabryka - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Fabryka   Fabryka - Page 18 I_icon_minitimeNie Mar 29, 2009 10:34 pm

-Raczej kochany, mała. - Powiedział przyglądając się jej uważnie. - To zróbmy coś..- poruszył cwanie brwiami.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Fabryka - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Fabryka   Fabryka - Page 18 I_icon_minitimeNie Mar 29, 2009 10:39 pm

- Chciałbyś. O właśnie. Mógłbyś mi zrobić masaż bo mnie plecy bolą. - Uśmiechnęła się równie cwanie do chłopaka.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Fabryka - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Fabryka   Fabryka - Page 18 I_icon_minitimeSro Kwi 01, 2009 4:29 pm

-Nie chce mi się. - Zamarudził zagryzając wargę. - Jestem zmęczony, siedzę tu od rana. - Powiedział z naciskiem na ostatnie słowo. - Ale nie obrażę się jeżeli Ty mi go zrobisz. - Powiedział uśmiechając się głupio.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Fabryka - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Fabryka   Fabryka - Page 18 I_icon_minitimeCzw Kwi 02, 2009 4:39 pm

- Pff, nie ma tak dobrze. Ja spadam. - Dała mu buziaka w policzek i wyszła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Fabryka - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Fabryka   Fabryka - Page 18 I_icon_minitimeWto Cze 16, 2009 3:59 pm

Przyszła w ręce trzymając otwarte piwo, które piła od drogi z domu. Otworzyła drzwi i weszła do środka idąc do jednej z kanap. Położyła na stole piwo i wyciągnęła kilka spluw z szafy, wzięła szmatę i usiadła na stolę. Jedną nogę oparła na krześle druga swobodnie zwisała. Tak miała szpilki, do tego czarne rurki i zwykła bluzeczka biała na ramiączkach. I zaczęła czyścić broń.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Fabryka - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Fabryka   Fabryka - Page 18 I_icon_minitimeWto Cze 16, 2009 4:15 pm

Chłopak przyszedł do Fabryki i przeciągnął sięw wejściu zaś wzrokiem wodził po pomieszczeniu, wsunął dłonie do kieszeni i w pewnym momencie zauważył Christinę. uśmiechnął się lekko na widok dziewczyny jednak nic nie powiedział ciekawy czy go zauważy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Fabryka - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Fabryka   Fabryka - Page 18 I_icon_minitimeWto Cze 16, 2009 4:18 pm

Dziewczyna nie zauważyła..i nie usłyszała. Ale to dziwne niby taka czujna, a teraz spokojnie mógłby ją ktoś napaść. xD Czyściła drugą broń biorąc wcześniej łyka piwa. Nuciła cicho piosenkę pod nosem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Fabryka - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Fabryka   Fabryka - Page 18 I_icon_minitimeWto Cze 16, 2009 4:21 pm

Chłopak uśmiechnął się pod nosem i po chwili stał tuż obok niej
- cześć kochanie
powiedział patrząc na nią lekko w dół, odrzucił grzywkę na bok i przyjrzał się temu co robi
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Fabryka - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Fabryka   Fabryka - Page 18 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Fabryka
Powrót do góry 
Strona 18 z 19Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Tereny gangu Schwarz :: Opuszczona fabryka-
Skocz do: