Witamy w mieście śmierci, gdzie zdarzyć może się wszystko.
Dołącz do nas.
Jednak zanim to zrobisz zapoznaj się z Instrukcjami.
Zapraszamy!
Fabryka - Page 19 2wgf3x5
Fabryka - Page 19 27y1t7q
Miłej zabawy życzy Administracja.
Witamy w mieście śmierci, gdzie zdarzyć może się wszystko.
Dołącz do nas.
Jednak zanim to zrobisz zapoznaj się z Instrukcjami.
Zapraszamy!
Fabryka - Page 19 2wgf3x5
Fabryka - Page 19 27y1t7q
Miłej zabawy życzy Administracja.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksGalleryLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Fabryka

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 17, 18, 19
AutorWiadomość
Gość
Gość




Fabryka - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Fabryka   Fabryka - Page 19 I_icon_minitimeWto Cze 16, 2009 4:23 pm

Spojrzała na chłopaka do góry..normalnie wystraszyła się, ale ten głos znała. - No cześć. - Uśmiechnęła się i nie przestała czyścić broni, przyjrzała mu się z uśmiechem. - A co tutaj robisz?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Fabryka - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Fabryka   Fabryka - Page 19 I_icon_minitimeWto Cze 16, 2009 4:33 pm

Przyszedłem, dawno tu nie byłem a tu roszę...niespodzianka
odpowiedział z uśmiechem na twarzy i usiadł na kanapie obok niej myśląc nad czymś
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Fabryka - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Fabryka   Fabryka - Page 19 I_icon_minitimeWto Cze 16, 2009 4:36 pm

Uśmiechnęła się oblizując usta. Wstała ze stołu i zostawiła bronie. Dopiła piwo i poszła do śmieci wyrzuć butelkę. - Nad czym tak myślisz? - Zapytała chłopaka wracając dość seksownym krokiem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Fabryka - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Fabryka   Fabryka - Page 19 I_icon_minitimeWto Cze 16, 2009 4:39 pm

- o wszystkim i o niczym, o sobie i o tobie
powiedział obserwujac ję i p ochwili uśmiechnąłsię delikatnie do dziewczyny przywułując ją do siebie paluszkiem
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Fabryka - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Fabryka   Fabryka - Page 19 I_icon_minitimeWto Cze 16, 2009 4:40 pm

Uśmiechnęła się zabawnie i podeszła do niego, usiadła na nim okrakiem i oparła łapki na jego torsie. - A co takiego o mnie i o Tobie?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Fabryka - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Fabryka   Fabryka - Page 19 I_icon_minitimeWto Cze 16, 2009 4:53 pm

- nic ważnego
powiedział i wytknąl jej język a dłonie ułożył na jej udach uśmiechając się kontem ust
- dawno Cię nie widziałem, gdzie byłaś ?
zapytał patrząc na jej twarz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Fabryka - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Fabryka   Fabryka - Page 19 I_icon_minitimeWto Cze 16, 2009 4:55 pm

-No, ale chcę wiedzieć. - Powiedziała i oblizała wargi. - Ja? Chodziłam wszędzie..dosłownie. W mieście, tutaj. W domu, w klubie na plaży i tak dalej. - Powiedziała łapiąc jego bluzę w paluszki.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Fabryka - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Fabryka   Fabryka - Page 19 I_icon_minitimeWto Cze 16, 2009 4:58 pm

- no widzisz a ja już zapomniałem
powiedział i wyszczerzył się lekko w uśmiechu nie spuszczając z niej wzroku
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Fabryka - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Fabryka   Fabryka - Page 19 I_icon_minitimeWto Cze 16, 2009 5:02 pm

-O gash. Faceci. - Powiedziała przeczesując palcami swoją grzywkę, pochyliła się zaraz do jego buzi i przejechała noskiem po jego nosie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Fabryka - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Fabryka   Fabryka - Page 19 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Fabryka
Powrót do góry 
Strona 19 z 19Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 17, 18, 19

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Tereny gangu Schwarz :: Opuszczona fabryka-
Skocz do: