Witamy w mieście śmierci, gdzie zdarzyć może się wszystko.
Dołącz do nas.
Jednak zanim to zrobisz zapoznaj się z Instrukcjami.
Zapraszamy!
Kaufland 2wgf3x5
Kaufland 27y1t7q
Miłej zabawy życzy Administracja.
Witamy w mieście śmierci, gdzie zdarzyć może się wszystko.
Dołącz do nas.
Jednak zanim to zrobisz zapoznaj się z Instrukcjami.
Zapraszamy!
Kaufland 2wgf3x5
Kaufland 27y1t7q
Miłej zabawy życzy Administracja.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksGalleryLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Kaufland

Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Kaufland Empty
PisanieTemat: Kaufland   Kaufland I_icon_minitimeSob Sty 10, 2009 1:33 am

wiadomo Razz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland I_icon_minitimeWto Kwi 14, 2009 3:22 pm

Przyszedłem sobie wolnym kroczkiem na zakupy. Wcisnąłem w wózek dwa złote i odpiąłem go. Skierowałem sie do rozsuwanych drzwi.
-Zenek otwórz-drzwi posłusznie się rozsunęły, a ja zadowolony wjechałem na wózku, odpychając sie od ziemi nogą.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland I_icon_minitimeWto Kwi 14, 2009 3:25 pm

Rachella zjawiła się w pobliżu sklepu. Wzięła sobie wózek. Stanęła przed drzwiami i spojrzała na nie gniewnie. Te po chwili rozsunęły się, a dziewczyna weszła do sklepu. Ruszyła w stronę półek ze słodyczami.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland I_icon_minitimeWto Kwi 14, 2009 3:29 pm

Jechałem ze sporą szybkością, zgarniając po drodze różne produkty z półek. W pewnym momencie zderzyłem się z jakimś innym wózkiem i wpadłem do swojego, robiąc mały wirek. Zdezorientowany, wygramoliłem się i spojrzałem na przeszkodę.
-Ślepa...?-spojrzałem na właścicielkę owego wózka i wyszczerzyłem się.
-Rach!-złapałem ją za rączki i zacząłem skakać i piszczeć jak głupia blondynka Lol
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland I_icon_minitimeWto Kwi 14, 2009 3:32 pm

-Jeszcze nie oślepłam - Wywaliła język. Po chwili wyszczerzyła się, ukazując linię białych ząbków. - Jezu jak ja Cię dawno nie widziałam - Zaczęła skakać razem z nim, a ludzie patrzeli na nich dziwnie. Rach zaśmiała się i poczochrała chłopakowi włosy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland I_icon_minitimeWto Kwi 14, 2009 3:38 pm

Do dziwnych spojrzeń to się akurat zdążyłem przyzwyczaić.
-Chwilka-mruknąłem i zgarnąłem trochę słodyczy, upychając je do wózka. -No.-wróciłem wzrokiem do Rachelli i wyszczerzyłem się.
-Gdzieś Ty się w ogóle podziewałaś, hmm?-spytałem i wdrapałem się na wózek, siadając sobie na nim.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland I_icon_minitimeWto Kwi 14, 2009 3:42 pm

-Musiałam wyjechać do rodziców...Mama jest chora...ciężko.-Westchnęła, wkładając do wózka kilka opakowań czekoladowych ciasteczek i żelków. Spojrzała uważnie na półkę, zastanawiając się co jeszcze wziąć. - Moja mama ma raka...wiesz...musiałam jechać...boję się o nią - W jej oczach pojawiły się szklanki. Zamknęła oczy...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland I_icon_minitimeWto Kwi 14, 2009 3:50 pm

-Uj-inteligentny komentarz jaki wymsknął się z moich ust po prostu zwalał z nóg. Zeskoczyłem z wózka i podszedłem do dziewczyny, zraz ja przytulając.
-Czemu nie napisałaś, lub nie zadzwoniłaś wcześniej?-spytałem ją.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland I_icon_minitimeWto Kwi 14, 2009 3:58 pm

-Martwił byś się - Powiedziała, przytulając się do niego. Z jej oczu wypłynęły pojedyncze łzy.
- Nie chciałam Cię denerwować...- Znów przymknęła oczy. Dziewczyna nie lubiła się wyżalać. Zamknęła się w sobie...Była inna...zmieniała się. - A co u Ciebie ?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland I_icon_minitimeWto Kwi 14, 2009 4:04 pm

-Oj przecież przyjaciele są od tego by wspierali, prawda? A jak ja mogłem to robić, jak nic i nie powiedziałaś?-objąłem ją mocniej i pogłaskałem po głowie, zaraz wycierając jej łezki z policzków.
-U mnie w porządku-powiedziałem tylko.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland I_icon_minitimeWto Kwi 14, 2009 4:22 pm

- Czyli dobrze Ci się w życiu układa? Cieszę się...-Uśmiechnęła się. - Chipsy paprykowe - Wydarła się i podbiegła do pułki z chipsami. -Uhh zbyt duży wybór - Zaśmiała się. Rozwarła lekko usta, patrząc po chipsach.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland I_icon_minitimeWto Kwi 14, 2009 4:29 pm

Spojrzałem za dziewczyną i zaśmiałem sie pod nosem.
-Z ogórkiem lepsze-krzyknałem do niej i przyciagnałem do siebie swój wózek.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland I_icon_minitimeWto Kwi 14, 2009 4:33 pm

- To wezmę z ogórkiem i paprykowe - Uśmiechnęła się i chwyciła dwie paczki chipsów ogórkowych i dwie paprykowych. Wsadziła je do swojego wózka. - Hmm jeszcze muszę kupić coś do picia - Powiedziała do siebie, łapiąc za swój wózek. -A ty co kupujesz ?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland I_icon_minitimeWto Kwi 14, 2009 4:41 pm

-Jaaa?-zrównałem się z dziewczyna i spojrzałem na swój pełny wózek.
-Yhm...dużo-zaśmiałem się i wpakowałem kilka paczek ogórkowych lay's. -Jeszcze picie. masz rację. Wodę cytrynową-w oczach pojawiły mi się gwiazdki, gdy władowałem do wózka kilka butelek napoju.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland I_icon_minitimeWto Kwi 14, 2009 4:45 pm

-Widzę, że sporą kasą dysponujesz - Zaśmiała się. Wsadziła do wózka kilka butelek coca-coli . - Hmm czy coś jeszcze miałam kupić ? - Popukała się po łebku. - A już wiem. - Wsadziła do wózka parę słoików z nutellą *v*. - To wszystko. - Powiedziała i wyszczerzyła się.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland I_icon_minitimeWto Kwi 14, 2009 4:50 pm

-Częściowo-uśmiechnałem się lekko i oparłem brzuchem o rączkę wózka, tak sobie na nim zawieszając.
-Idziemy do kasy?-wyszzcerzyłem się psotnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland I_icon_minitimeWto Kwi 14, 2009 4:54 pm

- Nom - Odpowiedziała krótko. Ruszyła w stronę kasy. - Może wpadniesz do mnie ? - Zapytała, uśmiechając się szeroko. Wyjęła zakupy na taśmę i ustawiła się w kolejce.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland I_icon_minitimeWto Kwi 14, 2009 4:59 pm

Rozpędziłem się i walnąłem w kasę , wpadając ... po raz drugi do wózka.
-Ee? Do Ciebie? Jasne....tylko z tymi zakupami trzeba coś zrobić.-mruknałem, wlazłem na taśmę, rozkładając wokół siebie swoje zakupy xD
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland I_icon_minitimeWto Kwi 14, 2009 5:03 pm

Zapłaciła za zakupy i spakowała je do siatek. - To zanieś je i przyjdź. - Uśmiechnęła się. Wzięła do rąk swoje zakupy. Nogą lekko odpychała od siebie wózek.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland I_icon_minitimeWto Kwi 14, 2009 5:10 pm

-Dobra-powiedziałem jadąc sobie przez chwilę razem z zakupami po taśmie. W końcu zeskoczyłem, a gdy kasjerka sobie z tym wszystkim poradziła, zapłaciłem i spakowałem wszystko do mocnych siatek.
-No to lecimy-uśmiechnąłem się do dziewczyny i obładowany siatami ruszyłem do wyjścia.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland I_icon_minitimeWto Kwi 14, 2009 5:13 pm

-To spotykamy się u mnie - Odstawiła wózek na jego miejsce.- To czekam - Wyszczerzyła się i ruszyła w stronę swojego domu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland I_icon_minitimeWto Kwi 14, 2009 5:16 pm

Kiwnąłem głową i ruszyłem szybko do domku, starając się, by żadna z siatek się nie rozerwała. Nie miałem ochoty zbierać zakupów z ziemi.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland I_icon_minitimeSro Kwi 15, 2009 6:40 pm

Wszedłem wolnym kroczkiem i chwyciłem jeden z koszyków. Ruszyłem po sklepie, między półki. Zatrzymałem się przy pieczywie, zastanawiając się nad tym, które bułki wziąć. Może tez jakieś słodkie. Zerknąłem na rurki z kremem i uśmiechnąłem się do siebie głupkowato.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland I_icon_minitimeSro Kwi 15, 2009 6:44 pm

W tym czasie także Evan robił zakupy. Kiedy dostrzegł swojego dawnego znajomego, postanowił podejść do chłopaka i chwilę pogadać. W dwójkę i tak zawsze raźniej.
- Ave. - powiedział i uśmiechnął się głupio, opierając dłoń na swoim biodrze. - Kogo my tu mamy. Kopę lat.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland I_icon_minitimeSro Kwi 15, 2009 6:48 pm

Oderwałem się od bułek i spojrzałem na Evan'a.
-No hey-przywitałem chłopaka, przypominając go sobie. -Co tam?-uśmiechnąłem się lekko. Ten był jednym z pierwszych osób jakie tu poznałem...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kaufland Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Kaufland
Powrót do góry 
Strona 1 z 5Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Tereny policjantów :: Spis członków-
Skocz do: