Witamy w mieście śmierci, gdzie zdarzyć może się wszystko.
Dołącz do nas.
Jednak zanim to zrobisz zapoznaj się z Instrukcjami.
Zapraszamy!
Kaufland - Page 4 2wgf3x5
Kaufland - Page 4 27y1t7q
Miłej zabawy życzy Administracja.
Witamy w mieście śmierci, gdzie zdarzyć może się wszystko.
Dołącz do nas.
Jednak zanim to zrobisz zapoznaj się z Instrukcjami.
Zapraszamy!
Kaufland - Page 4 2wgf3x5
Kaufland - Page 4 27y1t7q
Miłej zabawy życzy Administracja.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksGalleryLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Kaufland

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Kaufland - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland - Page 4 I_icon_minitimeNie Wrz 27, 2009 12:35 pm

Objęła go w pasie i już siedziała cicho. Może Jo starał się schować swoje odczucia w stosunku do zachowania Dee, ale ona dobrze znała się na emocjach i zrozumiała, że przesadziła. Westchnęła bezgłośnie próbując uspokoić siebie i przestać szlochać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland - Page 4 I_icon_minitimeNie Wrz 27, 2009 12:42 pm

Doprawdy, Oskar już takie rzeczy przechodził , nie chcial by historia się powtarzała,bo by go wykończyła. Pocałował Dee w usta czule -nie płacz bekso - uśmiechnął się ocierając jej łzy z policzka kciukiem, który delikatnie gładzil policzek blondynki.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland - Page 4 I_icon_minitimeNie Wrz 27, 2009 12:49 pm

Przeniosła ręce na kark chłopaka i wbiła nos w jego ramię - przepraszam - powiedziała niemal bezgłośnie gdyż jak każdy egocentryk miała problemy z przepraszaniem innych. Przeniosła nos na jego szyję i cmoknęła go tam krótko.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland - Page 4 I_icon_minitimeNie Wrz 27, 2009 12:52 pm

-Co chcesz teraz robić? - spytal się jej ledwo słyszalnie do ucha.
Złapał ją w ramiona tak jakby nie chcial jej juz puszczac, chciał jej zapewnić bezpieczeństwo, chcial by mu zaufała do granic możliwości wszelkich.
sunął dłońmi wzdłuż pleców Dee.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland - Page 4 I_icon_minitimeNie Wrz 27, 2009 2:14 pm

- Nie wiem, weź mnie gdzieś na dwór - poprosiła cicho jakoś wstając do góry razem z Jo.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland - Page 4 I_icon_minitimeNie Wrz 27, 2009 2:17 pm

Złapał ją za ręce i podnosząc się znią wybył zaraz stąd czym prędzej.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland - Page 4 I_icon_minitimeWto Paź 27, 2009 5:48 pm

Przyszła tutaj razem z chłopakiem, machając ich rękami w przód i w tył, jak małe dziecko. Za chwilę puściła go z cichym westchnieniem i wzięła jeden z wózków na kółkach. Weszli do sklepu, a Evie od razu ruszyła do półek ze słodyczami.
- Jak sobie pomyślę, że będziemy musieli to targać do domu, to odechciewa mi się kupować wszystko poza słodyczami.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland - Page 4 I_icon_minitimeWto Paź 27, 2009 5:52 pm

-No to kupy dla Ciebie słodycze, a dla mnie jakieś mięso i wracamy-powiedział i zaśmiał się.Czekoladowe cukierki z kiełbasą cudowne połączenie.-Nie no, chociaż jeszcze chleb kupmy-powiedziała i wziął od niej wóżek pchając go, a wolną ręką jeździł po plecach Evie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland - Page 4 I_icon_minitimeWto Paź 27, 2009 5:55 pm

- Jak będziesz niósł to możemy kupić dużo. - oznajmiła wspaniałomyślnie i zaczęła wrzucać do koszyka swoje ulubione chrupki, czekoladki, orzeszki i batoniki. W sumie nie wyszło tego tak dużo, ale blondynka była strasznym leniem. Zaraz dorzuciła jeszcze nestle fitness, bo trzeba zachowywać pozory, prawda?
- Musimy kupić chleb, masło, coś do kanapek, frytki i.. paluszki rybne. I jeszcze jakieś owoce.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland - Page 4 I_icon_minitimeWto Paź 27, 2009 5:58 pm

Chłopak za to nie przepadał za płatkami,a tymi całymi fitnessami jeszcze bardziej.-No i jeszcze piwko jakieś,nie?-powiedział patrząc na nią z głupim uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland - Page 4 I_icon_minitimeWto Paź 27, 2009 6:06 pm

Ona uwielbiała. Szczególnie te oblane jogurtem. Mogła je jeść cały dzień.
- Dobra. A ja chcę breezera, ciekawe czy mają tu. - ułożyła usta w dzióbek, a w końcu znaleźli się przy lodówkach. Evie nabrała różnego rodzaju serków, zapakowaną hermetycznie szynkę, parówki i różne inne rzeczy. Wszystko za moment wylądowało w koszyku, razem z frytkami i paluszkami rybnymi.
- Lubisz? - spytała, układając usta w dzióbek. Wolała się upewnić, jeśli zamierzała zrobić jutro taki obiad.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland - Page 4 I_icon_minitimeWto Paź 27, 2009 6:13 pm

-Lubie-powiedział i przytaknął sobie głową pakując jeszcze do koszyka kawałek salami.Co do obiadu fajnie by było gdyby Evie coś zrobiła.Jak on dawno nie jadł domowego obiadku...-To teraz jakieś owoce i piwo-powiedział rozglądając się.Po chwili zauważył bitą śmietanę którą wrzucił do koszyka-może się przydac-dodał do Evie i zaśmiał się poprawiając pasek od spodni.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland - Page 4 I_icon_minitimeWto Paź 27, 2009 6:16 pm

Poruszyła śmiesznie brwiami i sama dołożyła do koszyka czekoladę w tubce. Wsadziła trochę owoców do koszyka i kilka marchewek dla siebie, a potem ruszyła z chłopakiem na alkohole. Jak się okazało, breezerów nie mieli, ale za to Ryan miał duży wybór piwa.
- Jeszcze pójdziemy na regał dla zwierząt!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland - Page 4 I_icon_minitimeWto Paź 27, 2009 6:20 pm

Chłopak wybrał sobie sześciopak żywca i zerknął na Evie.-A no tak, jeszcze Julek-powiedziała z głupim uśmiechem-Chociaż tyle mu się od życia należy-dodał kierując się w stronę działu dla zwierząt.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland - Page 4 I_icon_minitimeWto Paź 27, 2009 6:23 pm

Zaśmiała się cicho pod nosem, a kiedy weszli na dział dla zwierząt.. po prostu nie wiedziała co ma wybierać najpierw. Wzięła mu multum różnych torebeczek i puszek z jedzeniem, zabawkową myszkę i ściankę do drapania. Do tego wybrała jakąś zwykłą obróżkę, aby na razie miał. Potem kupi mu ładniejszą. Wyładowana takimi zapasami wróciła do Ryana, dumna z siebie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland - Page 4 I_icon_minitimeWto Paź 27, 2009 6:29 pm

Chłopak spojrzał na jej zdobycze i uniosł brew.-A ja myślałem,że takiemu pchlarzowi wystraczy sucha karma-powiedział kręcac głową i poprawił puszki w wózku by się nie walały po nim.Uśmiechnął się kierując się w stronę kasy z Evi.-Coś jeszcze mamy kupić?-zapytał dla pewności ustawiając się w kolejce.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland - Page 4 I_icon_minitimeWto Paź 27, 2009 6:32 pm

Ułożyła usta w dzióbek i pokręciła głową. Nic więcej nie potrzebowała.. oprócz swoich ubrań.
- Nie. - kiwnęła sobie główką. - To Ty może zaniesiesz to do domu, a ja pójdę do Erine spakować się i przyjdziesz po mnie?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland - Page 4 I_icon_minitimeWto Paź 27, 2009 6:35 pm

Dobra,to idz do Erine a ja zajme się tymi zakupami.-powiedział i gdy zapłacił i spakowali zakupy do siatek Ryan spojrzał na dziewczyne.-To napisz sms`a i się spiesz.Mamy jeszcze do pogadania-powiedziała i uśmiechnął się do niej.Chodziło mu o tą sytuacje w KFC.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland - Page 4 I_icon_minitimeWto Paź 27, 2009 6:39 pm

Kiwnęła głową i stanęła na palcach, skradając chłopakowi buziaka w policzek. Wyciągnęła sobie z torby jednego batonika i ruszyła do osiedla niebieskich, po drodze go sobie zjadając.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland - Page 4 I_icon_minitimeWto Paź 27, 2009 6:41 pm

Ryan po chwili równiez wyszedł z supermarketu i wyszedł w stronę osiedla blacka.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland - Page 4 I_icon_minitimeWto Sty 26, 2010 9:02 pm

Podjechał pod sklep. Przekręcił kluczyki i oparł sie gwałtownie o oparcie. Zerknął na Xtinę
-to co idziemy maleńka? xd
otworzył drzwi i wysiadł. Załozył kaptur gdyż jak zawsze był w samej bluzie, rece powędrowaly do kieszeni spodni.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland - Page 4 I_icon_minitimeWto Sty 26, 2010 9:06 pm

Wysiadła z samochodu gdy zaparkował. - Istny pirat drogowy. - Zaśmiała się z Maksa idąc w stronę drzwi sklepu. Usłyszała jakieś gwizdy małolatów spod sklepu na których spojrzała jakby miała ich zaraz zabić. Bezczelna napalona gówniarzeria.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland - Page 4 I_icon_minitimeWto Sty 26, 2010 9:09 pm

Zacisnął pięści słysząc gwizdy.
-przypierdole zaraz jednemu i drugiemu -warknął do Xtiny. Polozył jedna reke na krzyżu dziewczyny gdy wchodzili do sklepu, tym samym puszczajac ją pierwszą. Kurdę prawdziwy gentelmen xd
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland - Page 4 I_icon_minitimeWto Sty 26, 2010 9:15 pm

-Coś Ty taki agresor? - Zapytała nie ukrywając swoje zdziwienia. Wzięła koszyk wchodząc już między regały. - Co chcemy Maksiu..piwo i chipsy. I co jeszcze? - Zapytała wrzucając do koszyka kilka paczek różnych chipsów.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland - Page 4 I_icon_minitimeWto Sty 26, 2010 9:17 pm

-a no ja nie wiem... -rozejrzał się -ja chyba wezme coś na chate bo pusta lodówa.
Przeszedł sie wzdłuz pulek trafiajac na mrożonki ^^
-ooo... pizza ! -wyszczerzył sie glupawo i wrzucił cztery pudełka do koszyka, bochenek chleba, jakieś warzywa etc.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kaufland - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland - Page 4 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Kaufland
Powrót do góry 
Strona 4 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Tereny policjantów :: Spis członków-
Skocz do: