Witamy w mieście śmierci, gdzie zdarzyć może się wszystko.
Dołącz do nas.
Jednak zanim to zrobisz zapoznaj się z Instrukcjami.
Zapraszamy!
Kaufland - Page 2 2wgf3x5
Kaufland - Page 2 27y1t7q
Miłej zabawy życzy Administracja.
Witamy w mieście śmierci, gdzie zdarzyć może się wszystko.
Dołącz do nas.
Jednak zanim to zrobisz zapoznaj się z Instrukcjami.
Zapraszamy!
Kaufland - Page 2 2wgf3x5
Kaufland - Page 2 27y1t7q
Miłej zabawy życzy Administracja.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksGalleryLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Kaufland

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Kaufland - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland - Page 2 I_icon_minitimeSro Kwi 15, 2009 6:51 pm

Evan także pamiętał chłopaka, z ich spotkania na pizzy. Zaśmiał się do siebie, na wspomnienie tamtej sytuacji i przejechał językiem po swojej wardze.
- Nic ciekawego właściwie. - odpowiedział i przyjrzał się Kornelowi przez moment. - A jak u Ciebie? Gdzie się podziewałeś tyle czasu?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland - Page 2 I_icon_minitimeSro Kwi 15, 2009 6:55 pm

Oparłem jeszcze pusty koszyk przed sobą o kolana. Pewnie równie dobrze pamiętałem tamtą sytuację.
-U mnie w porządku. Większość czasu spędzałem tutaj, ale z narzeczonym-uśmiechnąłem się lekko. Musiałem się pochwalić, jak by inaczej. Nie byłem pewny czy go zbyt interesuje, ale długo bez Seana, albo samej rozmowy o nim bym nie wytrzymał.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland - Page 2 I_icon_minitimeSro Kwi 15, 2009 6:59 pm

Evan potarł ręką o rękę na wspomnienie o tym, że Kornel ma chłopaka i zaśmiał się cicho. Zaraz jednak się opamiętał.
- To może.. po zakupach wpadniesz do mnie? Napijemy się, pogadamy. A potem oddam Cię Twojemu narzeczonemu, co?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland - Page 2 I_icon_minitimeSro Kwi 15, 2009 7:07 pm

Obserwowałem Evan'a można powiedzieć nieco zdezorientowany. Na jego pytanie, krótko się zamyśliłem.
-Sam nie wiem. Miałem szybko z tym wracać-kiwnąłem głową na pieczywo. W sumie zawsze mogłem wysłać Seanowi sms'a, że będę później. Evan'a dawno nie widziałem i pogadać bym mógł. Co mi szkodziło.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland - Page 2 I_icon_minitimeSro Kwi 15, 2009 7:10 pm

- Aj, przestań. Zadzwoń do niego, albo coś. Przecież chyba zrozumie, że widzisz się ze znajomym. - puścił chłopakowi oczko i podszedł do regału z bułkami, biorąc sobie jedną pizzerkę do ręki. Ugryzł jej kawałek i wrócił do Kornela.
- To jak? - spytał i wsunął rękę do kieszeni spodni.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland - Page 2 I_icon_minitimeSro Kwi 15, 2009 7:13 pm

Westchnąłem i wyjąłem komórkę.
-Niech będzie, tylko mnie zbyt długo nie zatrzymuj-zaśmiałem się pod nosem i napisałem swojemu chłopakowi sms'a iż będę nieco później, bo wstąpię do znajomego. Schowałem telefon i zerknąłem na koszyk.
-Zakupy zrobię w takim razie później-mruknałem bardziej do siebie niż do Evan'a.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland - Page 2 I_icon_minitimeSro Kwi 15, 2009 7:15 pm

- No to chodźmy. - puścił mu oczko i wziął jeszcze jeden kawałek pizzerki. W końcu odrzucił ją gdzieś na półkę i obrócił się do chłopaka.
- Ale napijesz się ze mną chociaż trochę wina? - spytał, kiedy przeszli przed drzwi sklepu na parking.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland - Page 2 I_icon_minitimeSro Kwi 15, 2009 7:19 pm

Poruszałem noskiem w zastanowieniu.
-Zobaczymy. Nie bardzo lubię pić cokolwiek wcześnie-przyznałem i potarłem dłonią policzek, kątem oka zerkając na Evan'a.
-Bez wina, też można pogadać-uśmiechnąłem się kącikiem ust i wsunąłem dłonie do kieszenie obcisłych spodni.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland - Page 2 I_icon_minitimeSro Kwi 15, 2009 7:21 pm

- No, dobra. - zaśmiał się i otworzył swoje czarne bmw pilotem. - Wsiadaj. - puścił chłopakowi i otworzył mu drzwi pasażera, po czym przeszedł na swoją stronę. Kiedy oboje byli w środku ruszył szybko pod swój dom.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland - Page 2 I_icon_minitimeNie Sie 02, 2009 9:43 pm

Weszłam z Adamem, trzymając go za rękę i rozejrzałam się. O Kaufland. Mrr xD
-Powozisz mnie w wózkuuu?-spytałam robiąc maślane oczka.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland - Page 2 I_icon_minitimeNie Sie 02, 2009 9:46 pm

- Myślałem, że będziesz chciała iść na ciuszki. - zaśmiał się i wziął jeden z wózków. - Jasne, wskakuj. - powiedział z uśmiechem, łapiąc mocniej za rączki i przysunął wózek bliżej Jenny.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland - Page 2 I_icon_minitimeNie Sie 02, 2009 9:59 pm

-Najpierw trzeba zapełnić Ci lodówkę-powiedziała dziewczyna. nie żeby nie miała w tym interesu. zapewne i tak ona większość mu wyjje. Klasnęła w rączki i wdrapała się na wózek po czym na nim rozsiadła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland - Page 2 I_icon_minitimeNie Sie 02, 2009 10:04 pm

- To będziemy jeździć między regałami, a co będziesz chciała to wrzucaj. - powiedział, a choć głupio patrzyli na nich ludzie, szczególnie pracownicy sklepu, Adaś po prostu zaczął iść przed siebie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland - Page 2 I_icon_minitimeNie Sie 02, 2009 10:22 pm

A Jenny nie zwracała uwagi na nikogo oprócz Adaśka no i produktów. Ba...była bardzo zadowolona. Łapała w dłonie to co jej się spodobało i wkładała do wózka.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland - Page 2 I_icon_minitimeNie Sie 02, 2009 10:29 pm

- Weź dużo czipsów. - polecił Adam, kiedy przejeżdżali tym właśnie działem i sam także dokładał paczki do wózka. Huhu, zaraz Jenny nie będzie miała gdzie siedzieć!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland - Page 2 I_icon_minitimeNie Sie 02, 2009 10:34 pm

Jenny machnęła reką i zgarnęła z półek sporo paczek chipsów. Może za dużo z rozmachu, ale co tam.
-Ej wydostań mnie, bo zginę-zaśmiała się
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland - Page 2 I_icon_minitimeNie Sie 02, 2009 10:37 pm

Adaś zje. Adaś lubi czipsy. Na słowa dziewczyny on także się zaśmiał. Zatrzymał wózek i wyciągnął z niego małą, prawie się z nią nie wywalając.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland - Page 2 I_icon_minitimeNie Sie 02, 2009 10:42 pm

Objęłam Adama za szyję i poczekałam aż mnie postawi. Połaskotałam go i uciekłam po orzeszki w cebulowych skorupkach. Ot co.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland - Page 2 I_icon_minitimeNie Sie 02, 2009 10:45 pm

A Adam pchając wózek także poszedł po orzeszki. Ale w paprykowych były lepsze! Złapał więc kilka opakowań i wrzucił je do środka. Oczywiście musiało jeszcze zostać miejsce na zgrzewkę fanty, ot co.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland - Page 2 I_icon_minitimeNie Sie 02, 2009 10:53 pm

Cebulowe właśnie że. Wszystko co cebulowe lepsze. Chipsy i ...cebula. Tak więc cebulkowe orzeszki wylądowały w koszyku.
-Adaaaaś. Kupmy jeszcze jakieś ciasto. Bananowe z kremem-powiedziała Jenny. O tak. Właśnie na takie miała ochotę. Ciekawe czy takie jest w kaufie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland - Page 2 I_icon_minitimeNie Sie 02, 2009 10:57 pm

- O ble. - skomentował jedynie i zaśmiał się, pchając dalej ciężki wózek. - No to szukaj. - dodał po chwili. Ciasto bananowe z kremem?! Ktoś tutaj oszalał i to nie na żarty.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland - Page 2 I_icon_minitimeNie Sie 02, 2009 11:03 pm

Ej no. Dobre jest! -Sam jesteś ble-zaśmiała się pod nosem i westchnęła.
-Chyba przy wyjściu będzie w tej cukierni małej-powiedziała zamyślona. Tak. Na pewno tam.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland - Page 2 I_icon_minitimeNie Sie 02, 2009 11:07 pm

- Ok, to potem. Jeszcze coś stąd? - spytał, wiedząc że za moment umrze od pchania tego wózka, a w kasie drugi raz kiedy będzie musiał zapłacić. No trudno już Adaś! Dasz radę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland - Page 2 I_icon_minitimeNie Sie 02, 2009 11:18 pm

Jenny zatrzymała się i zaczęła kalkulować czy wszystko mają. Wyliczała sobie coś i zastanawiała się, marszcząc brwi. Kiwnęła sobie głową.
-Czekoladowe i miętowe lody-oznajmiła zadowolona i uśmiechnęła się słodko.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kaufland - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland - Page 2 I_icon_minitimeNie Sie 02, 2009 11:21 pm

- No to się cofamy. - powiedział i ułożył usta w dzióbek, też się zastanawiając czy mają to co on chciał. Czipsy są, orzeszki są, fanta jest.. nic mu chyba więcej do szczęścia nie potrzebne.
- Umiesz robić pierogi? - spytał zaraz, nie wiedząc czy wziąć mrożone. On też miał zachcianki! Jako przyszły tata.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kaufland - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kaufland   Kaufland - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Kaufland
Powrót do góry 
Strona 2 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Tereny policjantów :: Spis członków-
Skocz do: