Witamy w mieście śmierci, gdzie zdarzyć może się wszystko.
Dołącz do nas.
Jednak zanim to zrobisz zapoznaj się z Instrukcjami.
Zapraszamy!
Ogródek z różami przy altance - Page 2 2wgf3x5
Ogródek z różami przy altance - Page 2 27y1t7q
Miłej zabawy życzy Administracja.
Witamy w mieście śmierci, gdzie zdarzyć może się wszystko.
Dołącz do nas.
Jednak zanim to zrobisz zapoznaj się z Instrukcjami.
Zapraszamy!
Ogródek z różami przy altance - Page 2 2wgf3x5
Ogródek z różami przy altance - Page 2 27y1t7q
Miłej zabawy życzy Administracja.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksGalleryLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Ogródek z różami przy altance

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Ogródek z różami przy altance - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ogródek z różami przy altance   Ogródek z różami przy altance - Page 2 I_icon_minitimeCzw Sie 07, 2008 1:12 pm

Jęknęła głośno i opadła umordowana na ziemię, oddychając szybko.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Ogródek z różami przy altance - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ogródek z różami przy altance   Ogródek z różami przy altance - Page 2 I_icon_minitimeCzw Sie 07, 2008 1:14 pm

Wymęczony opadł głową na jej biust.Oddychał szybko.Po chwili zszedł z niej i opadł obok.Próbował opanować oddech.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Ogródek z różami przy altance - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ogródek z różami przy altance   Ogródek z różami przy altance - Page 2 I_icon_minitimeCzw Sie 07, 2008 1:19 pm

- Było cudownie. - szepnęła, ubierając się.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Ogródek z różami przy altance - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ogródek z różami przy altance   Ogródek z różami przy altance - Page 2 I_icon_minitimeCzw Sie 07, 2008 1:22 pm

Uśmiechnął się .Ubrał się i look na Shiz-Co teraz robimy?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Ogródek z różami przy altance - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ogródek z różami przy altance   Ogródek z różami przy altance - Page 2 I_icon_minitimeCzw Sie 07, 2008 1:27 pm

- Nie wiem. Może pójdziemy do domku. - powiedziała.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Ogródek z różami przy altance - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ogródek z różami przy altance   Ogródek z różami przy altance - Page 2 I_icon_minitimeCzw Sie 07, 2008 1:33 pm

-No dobra...mi to pasuje.-Powiedział.-No to chodź.-Złapał ją za rękę i ruszył w stronę domku.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Ogródek z różami przy altance - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ogródek z różami przy altance   Ogródek z różami przy altance - Page 2 I_icon_minitimeCzw Sie 07, 2008 1:34 pm

Wyszli.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Ogródek z różami przy altance - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ogródek z różami przy altance   Ogródek z różami przy altance - Page 2 I_icon_minitimeCzw Sie 07, 2008 1:35 pm

Wyszedł...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Ogródek z różami przy altance - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ogródek z różami przy altance   Ogródek z różami przy altance - Page 2 I_icon_minitimePon Wrz 29, 2008 10:38 pm

Chłopak postanowił wybrać się do altanki, którą odkrył niebawem. Siadł na jednej z ławek spoglądając na niebo.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Ogródek z różami przy altance - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ogródek z różami przy altance   Ogródek z różami przy altance - Page 2 I_icon_minitimePon Wrz 29, 2008 10:40 pm

Widząc Cartera w oddali w drodze do domu podeszła tam i cmoknęła go w szyję - hej kochanie - szepnęła obejmując go od tyłu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Ogródek z różami przy altance - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ogródek z różami przy altance   Ogródek z różami przy altance - Page 2 I_icon_minitimePon Wrz 29, 2008 10:44 pm

Spojrzał w górę na dziewczynę. - no cześć. Rozmawiałaś z Adamem ?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Ogródek z różami przy altance - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ogródek z różami przy altance   Ogródek z różami przy altance - Page 2 I_icon_minitimePon Wrz 29, 2008 10:47 pm

- Mhm - pokiwała głową by podkreślić swoje mruknięcie. Chwilę później siedziała obok Cartera i patrzyła w niebo.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Ogródek z różami przy altance - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ogródek z różami przy altance   Ogródek z różami przy altance - Page 2 I_icon_minitimePon Wrz 29, 2008 10:52 pm

- No i ? - Spojrzał na dziewczynę zakładając ręce za głowę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Ogródek z różami przy altance - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ogródek z różami przy altance   Ogródek z różami przy altance - Page 2 I_icon_minitimePon Wrz 29, 2008 10:54 pm

- Skończyłam z tym - szepnęła, ręką odnalazła jego dłoń i zacisnęła na niej palce.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Ogródek z różami przy altance - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ogródek z różami przy altance   Ogródek z różami przy altance - Page 2 I_icon_minitimePon Wrz 29, 2008 10:56 pm

- Acha. - powiedział cicho spogladajac w tej samej chwili na niebo.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Ogródek z różami przy altance - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ogródek z różami przy altance   Ogródek z różami przy altance - Page 2 I_icon_minitimePon Wrz 29, 2008 10:57 pm

Zerknęła na niego i wzięła głęboki oddech - coś nie tak? - spytała cicho.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Ogródek z różami przy altance - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ogródek z różami przy altance   Ogródek z różami przy altance - Page 2 I_icon_minitimePon Wrz 29, 2008 11:02 pm

- Nie nic. Po prostu się zastanawiam ile razy jeszcze zmienisz zdanie. - Odparł szczerze bo nie miał powodu kłamać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Ogródek z różami przy altance - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ogródek z różami przy altance   Ogródek z różami przy altance - Page 2 I_icon_minitimePon Wrz 29, 2008 11:07 pm

Zupełnie rozumiała Cartera. Poczuła się jak ostatnie kretynka. Wstała i spojrzała w niebo chowając dłonie do kieszeni spodni. - Carter jeśli mi nie ufasz, to nie ma sensu. Wiem, że zawiodłam wiele razy - szepnęła sama nie wierząc w to co mówi i przygryzła policzek od środka.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Ogródek z różami przy altance - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ogródek z różami przy altance   Ogródek z różami przy altance - Page 2 I_icon_minitimePon Wrz 29, 2008 11:12 pm

- Nie, nie ma tak łatwo. Ty zdecyduj czy masz ochotę ze mną być czy jednak wolisz Adama, ale bądź szczera i podejmij wreszcie decyzję bo tak to żadnego nie będziesz miała w końcu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Ogródek z różami przy altance - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ogródek z różami przy altance   Ogródek z różami przy altance - Page 2 I_icon_minitimePon Wrz 29, 2008 11:13 pm

- Carter ja już podjęłam decyzję. Myślałam nad tym prawie cały tydzień gdy Ciebie nie było i wiem już czego chcę - szepnęła i zamknęła oczy. Skuliła się i kucnęła przy ziemi.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Ogródek z różami przy altance - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ogródek z różami przy altance   Ogródek z różami przy altance - Page 2 I_icon_minitimePon Wrz 29, 2008 11:18 pm

Pokiwał lekko głową odwracając sie w jej kierunku.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Ogródek z różami przy altance - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ogródek z różami przy altance   Ogródek z różami przy altance - Page 2 I_icon_minitimePon Wrz 29, 2008 11:19 pm

Wstała - dobra idę - szepnęła spoglądając na Cartera. W sumie nigdzie jej się nie śpieszyło, ale miała wrażenie, że Carter jakoś nie chce teraz z nią siedzieć.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Ogródek z różami przy altance - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ogródek z różami przy altance   Ogródek z różami przy altance - Page 2 I_icon_minitimePon Wrz 29, 2008 11:24 pm

- Gdzie chcesz iść ? - Spytał unosząc lekko brew w górę zdziwiony.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Ogródek z różami przy altance - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ogródek z różami przy altance   Ogródek z różami przy altance - Page 2 I_icon_minitimePon Wrz 29, 2008 11:25 pm

- No do domu - powiedziała cicho a z jej ust wydobyła się para. Zrobiło się jej nieco zimno. Stanęła między nogami Cartera.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Ogródek z różami przy altance - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ogródek z różami przy altance   Ogródek z różami przy altance - Page 2 I_icon_minitimePon Wrz 29, 2008 11:31 pm

- Yhm, a ja muszę spadać. - Powiedział zły słysząc dźwięk dzwonka.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ogródek z różami przy altance - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ogródek z różami przy altance   Ogródek z różami przy altance - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Ogródek z różami przy altance
Powrót do góry 
Strona 2 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Strumyk przy lesie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Tereny policjantów :: Spis członków-
Skocz do: