Witamy w mieście śmierci, gdzie zdarzyć może się wszystko.
Dołącz do nas.
Jednak zanim to zrobisz zapoznaj się z Instrukcjami.
Zapraszamy!
Wysepka. 2wgf3x5
Wysepka. 27y1t7q
Miłej zabawy życzy Administracja.
Witamy w mieście śmierci, gdzie zdarzyć może się wszystko.
Dołącz do nas.
Jednak zanim to zrobisz zapoznaj się z Instrukcjami.
Zapraszamy!
Wysepka. 2wgf3x5
Wysepka. 27y1t7q
Miłej zabawy życzy Administracja.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksGalleryLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Wysepka.

Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Wysepka. Empty
PisanieTemat: Wysepka.   Wysepka. I_icon_minitimeSob Mar 14, 2009 4:32 pm

Niewielka wysepka w pobliżu lądu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wysepka. Empty
PisanieTemat: Re: Wysepka.   Wysepka. I_icon_minitimeSob Mar 14, 2009 4:33 pm

Przyszedł i rozejrzał się dookoła. Uśmiechnął się pod nosem i zajął miejsce na krańcu wysepki. Roprostował kości i rozłożył się wygodnie, podziwiając wszelkie cuda tego świata.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wysepka. Empty
PisanieTemat: Re: Wysepka.   Wysepka. I_icon_minitimeSob Mar 14, 2009 4:36 pm

*Kat przymaszerowała dość wolnym i leniwym krokiem paląc przy tym papierosa. Spokój... żadnych czerwonych, żadnych bójek, żadnego klubu. O. A to co? Przyjrzała się chłopakowi. Nie kojarzyła go zbytnio więc zatrzymała się w miejscu myśląc nad odwrotem.*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wysepka. Empty
PisanieTemat: Re: Wysepka.   Wysepka. I_icon_minitimeSob Mar 14, 2009 4:39 pm

Nie zauważył dziewczyny. Leżał swobodnie i dokładnie lustrował cuda przyrody. Po chwili podniósł się delikatnie na łokciach i obserwował jezioro. Wiatr czynił je jeszcze piękniejszym i tajemniczym niż zwykle. Ciepłe promienie słońca uroczo ogrzewały mi policzki, to był jego mały raj.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wysepka. Empty
PisanieTemat: Re: Wysepka.   Wysepka. I_icon_minitimeSob Mar 14, 2009 4:42 pm

*Dziewczyna rzuciła pod siebie fajka i przydeptała go butem. Zaraz przysypała go piaskiem. Uniosła ku górze brwi patrzęc przez chwile na jezioro.* Em... witam. *Powiedziała na tyle głośno by nieznajomy mógł ją usłyszeć.*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wysepka. Empty
PisanieTemat: Re: Wysepka.   Wysepka. I_icon_minitimeSob Mar 14, 2009 4:44 pm

Odwrócił się natychmiastowo. Nie miał pojęcia, że ktoś za nim stoi. Jego mina musiała wyglądać dosyć komicznie, gdyż zaskoczenie totalnie go sparaliżowało. Po chwili doszedł do siebie i uśmiechnął się niewinnie - Cześć Ty. Martin - wystawił rękę, widząc dziewczynę po raz pierwszy. Delikatnym gestem ręki, zachęcił by usiadła obok niego.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wysepka. Empty
PisanieTemat: Re: Wysepka.   Wysepka. I_icon_minitimeSob Mar 14, 2009 4:47 pm

*Kat delikatnie uścisnęła jego dłoń i uśmiechnęła się niepewnie* Katie... miło poznać. *Powiedziała i usiadła obok chłopaka. Wyciągnęła przed siebie nogi i zmrużyła oczy rozkoszując się atmosferą.* Wybacz, że tak z zaskoczenia. *Zaśmiała się cicho patrząc na niego kątem oka.*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wysepka. Empty
PisanieTemat: Re: Wysepka.   Wysepka. I_icon_minitimeSob Mar 14, 2009 4:49 pm

- Spoko, spoko - zachichotał - Przynajmniej nie można narzekać na nudę, nie? - uśmiechnął się szeroko i ponownie zlustrował jezioro - Przepiękny widok...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wysepka. Empty
PisanieTemat: Re: Wysepka.   Wysepka. I_icon_minitimeSob Mar 14, 2009 4:53 pm

Piękny. *Przyznała i westchnęła głęboko* Widzę, ze nie tylko ja chciałam odpocząć od tych wszystkich zbiorowisk ludzi. A zwłaszcza od klubu. *Oparła się z tyłu rękami i z lekkim uśmiechem spojrzała w bok na Martina.*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wysepka. Empty
PisanieTemat: Re: Wysepka.   Wysepka. I_icon_minitimeSob Mar 14, 2009 4:56 pm

Skinął głową w geście potwierdzenia jej słów. Chciał odpocząć, nie od ludzi, ale od zamkniętych pomieszczeń. Zawsze tak było, ilekroć wyszło słońce. Nie nawidził deszczu i zimowej chlapy: śnieg był w porządku. Jednak wiosenna pogoda o wiele bardziej mu odpowiadała.
- Dobre lenistwo nie jest złe - wyszczerzył ząbki w szerokim uśmiechu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wysepka. Empty
PisanieTemat: Re: Wysepka.   Wysepka. I_icon_minitimeSob Mar 14, 2009 5:00 pm

Co racja to racja. *Pokiwała głową i zdjęła z siebie kurtkę. Zaczęła rozkładać ją na piasku a zaraz ułożyła się na niej wygodnie.* A tak z ciekawości. Jesteś z któregoś gangu czy może z policji? *Zapytała patrząc teraz dla odmiany w niebo.*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wysepka. Empty
PisanieTemat: Re: Wysepka.   Wysepka. I_icon_minitimeSob Mar 14, 2009 5:03 pm

- Glina z krwi i kości - zaśmiał się. Miał swoje na sumieniu, ale po awansie zaczął kurczowo spełniać swoje obowiązki. Był w stanie rzec, że jest z siebie dumny - Po tobie widać, że black. Ten gang wychował sobie najładniejsze dziewczyny - powiedział wesołym głosem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wysepka. Empty
PisanieTemat: Re: Wysepka.   Wysepka. I_icon_minitimeSob Mar 14, 2009 5:08 pm

*Zaśmiała się perliście z jego słów podnosząc się na łokciach.* Oj. Schlebiasz mi. *Powiedziała i ponownie się zaśmiała.* Nie wyobrażam sobie siebie w szeregach bakterii lub policji. Od początku jestem w blacku i pewnie tak już zostanie. *Odparła wzruszając przy tym ramionami. Kiedyś mogła jeszcze myśleć o odejściu ale teraz? Gdy miała dobrą rangę niczego jej nie brakowało.*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wysepka. Empty
PisanieTemat: Re: Wysepka.   Wysepka. I_icon_minitimeSob Mar 14, 2009 5:11 pm

- Mówię, co widzę - wzruszył ramionami i odwzajemnił uśmiech - Nie jestem tu pierwszy dzień i black'ówny - zacmokał ustami - Jest na co popatrzeć - wystawił jej ozor - Ale nie bierz tego aż tak do siebie - zachichotał.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wysepka. Empty
PisanieTemat: Re: Wysepka.   Wysepka. I_icon_minitimeSob Mar 14, 2009 5:20 pm

Uważaj bo się zakochasz. *Zachichotała i ponownie opadła na kurtkę.* A wtedy twoja dziewczyna mnie pobije i trafie do szpitala. *Udała smutna i schowała twarz w dłoniach*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wysepka. Empty
PisanieTemat: Re: Wysepka.   Wysepka. I_icon_minitimeSob Mar 14, 2009 5:23 pm

- Moja dziewczyna? o_O - spojrzał na nią zdezorientowany - Aaa nie - roześmiał się - Moje kochanie jest bardzo wyrozumiałe. Czasami marudzi jak nie idę z nią na skate, tylko rozglądam się za jakimiś dupami. Ale ogółem moja deseczka jest tolerancyjna i bardzo otwarta na nowe znajomości - wyszczerzył kiełki.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wysepka. Empty
PisanieTemat: Re: Wysepka.   Wysepka. I_icon_minitimeSob Mar 14, 2009 5:34 pm

*Spojrzała na niego zdezorientowana i wybuchnęła śmiechem* Fajna laska z niej nie? *Podniosła się do pozycji siedzącej i otarła łzy.* Od razu mam lepszy humor. *Stwierdziła i ponownie spojrzała na jezioro.*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wysepka. Empty
PisanieTemat: Re: Wysepka.   Wysepka. I_icon_minitimeSob Mar 14, 2009 5:36 pm

- A to wcześniej miałaś gorszy? - spytał rozbawiony. Nigdy nie rozumiał postępowania lasek, które ukrywały swoje emocje. On swoje wszelkie uczucia podawał jak na dłoni: nie uśmiechał się, będąc wkurzonym i nie miał smutnej podkówki, będąc szczęśliwym. Nie zauważył jednak, żeby blondynka była smutna. Podrapał się po karku.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wysepka. Empty
PisanieTemat: Re: Wysepka.   Wysepka. I_icon_minitimeSob Mar 14, 2009 5:39 pm

Nie można tutaj mówić o jakimś wielkim dole czy tez załamaniu. Od co... zwykłe znudzenie. *Wzruszyła ramionami i podniosła powoli z kurtki.* Cóż... na mnie już czas.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wysepka. Empty
PisanieTemat: Re: Wysepka.   Wysepka. I_icon_minitimeSob Mar 14, 2009 5:41 pm

- Więc... dozobaczenia - puścił jej oczko - A nudę zawsze trzeba zwalczać, bo prowadzi tylko do negatywnych zachowań - uśmiechnął się szeroko i ponownie ułożył się wygodnie. Specjalnie przyjął taką pozycję, by mógł obserwować jezioro i dziewczynę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wysepka. Empty
PisanieTemat: Re: Wysepka.   Wysepka. I_icon_minitimeSob Mar 14, 2009 5:42 pm

Zapamiętam tą cenną radę. *Odwzajemniła się buziakiem w powietrzu i podniosła kurtkę z ziemi.* Dziękuję za miło spędzony czas. *Uśmiechnęła się i wyszła.*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wysepka. Empty
PisanieTemat: Re: Wysepka.   Wysepka. I_icon_minitimeSob Mar 14, 2009 5:46 pm

- Ależ nie ma za co... - wyszpetał bardziej do siebie niż do niej i odprowadził ją wzrokiem. Zaczekał cierpliwie aż zupełnienie zniknie mu z zasięgu wzroku, by powrócić do jakże ciekawego zajęcia: leniuchowania. Uśmiechnął się pod nosem. Oczyma pełnymi nadzieji i blasku podziwiał piękno i tajemniczy urok wody...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wysepka. Empty
PisanieTemat: Re: Wysepka.   Wysepka. I_icon_minitimeSob Mar 14, 2009 5:57 pm

Zasnął.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wysepka. Empty
PisanieTemat: Re: Wysepka.   Wysepka. I_icon_minitimeSob Mar 14, 2009 6:50 pm

Przebudził się, po czym dosyć niemrawo zamrugał oczami.
- Dosyć tego wylegiwanka. Trza cuś porobić - wymamrotał szeptem i ruszył przed siebie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wysepka. Empty
PisanieTemat: Re: Wysepka.   Wysepka. I_icon_minitimeSob Mar 14, 2009 9:47 pm

Przyszedł siadając na owej wysepce.
Miał nadzieje że dziś kogoś pozna ponieważ straszne nudy są.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wysepka. Empty
PisanieTemat: Re: Wysepka.   Wysepka. I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wysepka.
Powrót do góry 
Strona 1 z 9Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Tereny policjantów :: Spis członków-
Skocz do: