Witamy w mieście śmierci, gdzie zdarzyć może się wszystko.
Dołącz do nas.
Jednak zanim to zrobisz zapoznaj się z Instrukcjami.
Zapraszamy!
Wysepka. - Page 2 2wgf3x5
Wysepka. - Page 2 27y1t7q
Miłej zabawy życzy Administracja.
Witamy w mieście śmierci, gdzie zdarzyć może się wszystko.
Dołącz do nas.
Jednak zanim to zrobisz zapoznaj się z Instrukcjami.
Zapraszamy!
Wysepka. - Page 2 2wgf3x5
Wysepka. - Page 2 27y1t7q
Miłej zabawy życzy Administracja.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksGalleryLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Wysepka.

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Wysepka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wysepka.   Wysepka. - Page 2 I_icon_minitimeSob Mar 14, 2009 10:01 pm

po dłuższym namyśle.
Wstał i poszedł.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wysepka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wysepka.   Wysepka. - Page 2 I_icon_minitimeSob Mar 14, 2009 11:00 pm

Przyszła na wysepkę kierując się w stronę brzegu.Usiadła przy brzegu i spojrzała przed siebie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wysepka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wysepka.   Wysepka. - Page 2 I_icon_minitimePią Maj 01, 2009 12:22 am

Marsh przyszedł na wysepkę...
Usiadł sobie i przumknął oczy pod jakimś drzewem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wysepka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wysepka.   Wysepka. - Page 2 I_icon_minitimePią Maj 01, 2009 12:34 am

Poszedł.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wysepka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wysepka.   Wysepka. - Page 2 I_icon_minitimeSro Cze 24, 2009 6:01 pm

Weszła wolnym krokiem, po czym przystanęła, rozglądając się wkoło. Po chwili oparła się o drzewo i zerknęła w górę, uśmiechając się przy trym cwanie. Gałęzie układały się idealnie. Podciągnęła rękawy swojej bluzki, po czym chwyciła najniższą gałąź i wdrapała sie na nią.

{ zw }


Ostatnio zmieniony przez Rience dnia Sro Cze 24, 2009 6:12 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wysepka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wysepka.   Wysepka. - Page 2 I_icon_minitimeSro Cze 24, 2009 6:11 pm

Dalej poszło jak po maśle. Kolejne gałęzie leżały od siebie w niewielskiej odległości, więc Rienc szybko znalazła się na upatrzonej wcześniej odnodze. Usiadła na niej, machając nogami.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wysepka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wysepka.   Wysepka. - Page 2 I_icon_minitimeSro Cze 24, 2009 6:22 pm

Rozglądała się po okolicy, szukając jakiejś ciekawej miejscówki. Las, woda, las, woda, las, woda i tak w koło. Dziewczyna stłumiła ziewnięcie. Poprawiła się, bo robiło jej się coraz bardziej niewygodnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wysepka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wysepka.   Wysepka. - Page 2 I_icon_minitimeSro Cze 24, 2009 6:40 pm

Po chwili zeszła z drzewa i rozprostowała się. Ruszyła w drogę powrotną. Wyszła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wysepka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wysepka.   Wysepka. - Page 2 I_icon_minitimeCzw Cze 25, 2009 6:01 pm

Weszła ponownie, uśmiechając się pod nosem. Polubiła to miejsce.. Było tu tak cicho i mimo, że Rience nie należała do osób, które lubią samotność i spokój ten zakątek jakoś tak ją.. Urzekł . Podeszła do niskiej skarpy, skąd od trawiastego brzegu jakieś pół metra w dół trwała spokojna tafla jeziora.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wysepka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wysepka.   Wysepka. - Page 2 I_icon_minitimeCzw Cze 25, 2009 6:09 pm

Usiadła na trawie , opierając się plecami o pień jednego z drzew. Po chwili ziewnęła w otwartą dłoń i westchnęła cicho. Sama nie wiedziała gdzie powinna się podziać, aby spotkać kogoś z kim można by w spokoju porozmawiać. Strzeliła kostkami w palcach.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wysepka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wysepka.   Wysepka. - Page 2 I_icon_minitimeCzw Cze 25, 2009 6:11 pm

Po krótkiej chwili wstała i wyszła z oczywistego powodu - nudy .
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wysepka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wysepka.   Wysepka. - Page 2 I_icon_minitimeWto Sie 11, 2009 7:24 pm

Szła wolnym krokiem paląc przy tym papierosa. Usiadła na brzegu i uśmiechnęła się i zgasiła papierosa.
- W takich miejscach jak to można rozmyślać o wszystkim. - powiedziała sama do siebie.
Wpatrywała się w jezioro. Uwielbiała to robić, kiedy była mniejsza zawsze chodziła z tatą w takie miejsca.. I karmiła kaczki. Wink Patrzyła jeszcze dłuższą chwilę i podniosła się. Odpaliła papierosa czarno-srebrną zapalniczką i ruszyła w stronę miasta. Wink
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wysepka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wysepka.   Wysepka. - Page 2 I_icon_minitimeCzw Sie 13, 2009 6:20 pm

Usiadła w tym miejscu co ostatnio. Patrzyła się na jezioro. Znowu nie było co robić, przyszła tutaj z klubu, żeby sie nie nudzić, a tu to samo.. Nudy! Ehh. O! Przecież nie odpisała na sms-a. Przynajmniej przez te 2 minutki będzie co robić. Wyciągnęła z paczki L&M linka i odpaliła go.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wysepka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wysepka.   Wysepka. - Page 2 I_icon_minitimeCzw Sie 13, 2009 6:23 pm

Gdy już spaliła papierosa zgasiła go. Zdjęła kurtkę i położyła ją pod głowę. Zasnęła słuchając muzyki.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wysepka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wysepka.   Wysepka. - Page 2 I_icon_minitimeCzw Sie 13, 2009 6:38 pm

Po niedługim czasie przebudziła się, sprawdziła w telefonie, która godzina. 'A zresztą co za różnica i tak nie ma co robić.' Westchnęła i podniosła się. Szła wolnym krokiem, nie wiedziała co ze sobą zrobić.. 'No nic.. Idę do miasta, przecież nie będę się szwędać po plaży jak jakaś kretynka.' - stwierdziła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wysepka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wysepka.   Wysepka. - Page 2 I_icon_minitimeSob Paź 10, 2009 8:33 pm

Libby pojawiła się z Jackiem na wysepce.Nie było tu żywego ducha.Może dziewczyna nie powinna chodzić w takie odlude miejsca z chłopakiem którego ledwie znała?-No to jesteśmy.Przyznam Ci się że ja tez tu jeszcze nie byłam.-powiedziała obracjac się w jego stronę i uśmiechneła się.Wysepka miała małą plaże która była pięknie oświetlona przez ogromny księżyc.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wysepka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wysepka.   Wysepka. - Page 2 I_icon_minitimeSob Paź 10, 2009 8:41 pm

Krok po kroku podążał za dziewczyną, rozglądając się w okół z ogromnym zainteresowaniem. To miejsce miało coś w sobie. Mógł je spokojnie dopisać do swojej krótkiej listy ciekawych i godnych uwagi miejscówek w tym mieście. Nie znał ich niestety zbyt wiele.
- Nigdy ? - spytał nie dowierzając. Ktoś to spędził w tym mieście już trochę czasu, według jego mniemania raczej takie miejsca na pewno już poznał. Z drugiej strony tym większa jego radość, że mógł być pierwszą osobą, z którą Libby odwiedziła to miejsce. Stanął naprzeciwko towarzyszki i z uśmiechem na swojej, wpatrywał się w jej twarz.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wysepka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wysepka.   Wysepka. - Page 2 I_icon_minitimeSob Paź 10, 2009 8:44 pm

Libby była tu od miesiąc więc nie zwiedziła jeszcze całego miasta.Idąc nad jeziorko zauwazyła tą wysepkę i postanowiła przyjść z chłopakim tutaj.-Nie wiem czy wiesz,ale ten chłopak co wczoraj z nim gadałam mowił ze powinnam na Ciebie uważać.-powiedziała uśmiechając się delikatnie do Jack`a i również patrząc na niego w górę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wysepka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wysepka.   Wysepka. - Page 2 I_icon_minitimeSob Paź 10, 2009 8:53 pm

- Na mnie? - spytał. Uniósł do góry jedną brew i nie odwracał od dziewczyny ani na sekundę wzroku. - Dlaczego masz na mnie uważać? - spytał, przygryzając dolną wargę i posyłając jej ciekawskie spojrzenie. Jeśli w każdym razie podzielała opinię tamtego chłopaka, który bagatela nawet Jacka nie znał to była w błędzie. Przecież nie miał zamiaru zrobić jej krzywdy, czy Bóg jeden wie jak sprawić jej celowo przykrość. Położył dłoń na swoim policzku i nie odrywał od niej wzroku oczekując odpowiedzi.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wysepka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wysepka.   Wysepka. - Page 2 I_icon_minitimeSob Paź 10, 2009 9:00 pm

-Nie no aż głupio mi o tym mówić,nie wiem po co wogole zaczełam-powiedziała zerkając w ziemie-Powiedział że wam chodzi tylko jedno i że Ty mu wyglądasz bardzo podejrzanie-powiedziała i sama uśmiechneła się głupio na swoje słowa.-Ale ja tak nie uważam i nie chciałam sprawić Ci tą jego gatką przykrości-powiedziała podnosząc niepewnie wzrok na chłopaka.-No ale na mnie też walała więc nie ma się czym przejmowac-dodała uśmiechając się.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wysepka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wysepka.   Wysepka. - Page 2 I_icon_minitimeSob Paź 10, 2009 9:06 pm

Z każdym jej słowem coraz szerzej się uśmiechał. Nie, mu nie chodziło tylko "o to". Właściwie chyba jako jednemu z nielicznych. Oj, chłopak bardzo się mylił. Nie każdy musiał żyć według jego hierarchii i życiowych zasad. Jack miał swoje, inne.
- Nie sprawiłaś mi tym żadnej przykrości. - odpowiedział i posłał dziewczynie ciepły uśmiech. - Wręcz przeciwnie. Miło mi słyszeć, że Ty tak nie uważasz. To znaczy na pewno więcej niż Jego zdanie. Swoją drogą... wyglądam podejrzanie? - spytał i uśmiechnął się głupkowato. - Chyba powinienem zmienić sposób zachowania, co?

(spadam. Będę za dwie godzinki w takim razie Smile papa Smile )
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wysepka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wysepka.   Wysepka. - Page 2 I_icon_minitimeSob Paź 10, 2009 9:13 pm

-On się czepiał wyszystkiego i wszystkich.Ciebie,mnie barmana,ale do siebie nie miał pretesji.-powiedziała zagarniając kosmyki z twarzy.Po chwili podniosła wzrok na wysokiego Jack`a, a na jej twarzy zagościł uśmiech.
/nom Wink
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wysepka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wysepka.   Wysepka. - Page 2 I_icon_minitimeSob Paź 10, 2009 11:26 pm

- W takim razie... - wzruszył ramionami. - Trudno. Nie przejmuj się co mówił o Tobie. Mógł powiedzieć przecież wszystko. - dodał. Mrugnął do dziewczyny okiem i jeszcze przez chwilę wpatrywał się w jej twarz, z nieznikającym se swojej uśmiechem. W końcu jednak oddalił się od niej na kilka centymetrów i rozejrzał po okolicy. Było już całkowicie ciemno i pusto. Jack spojrzał w ziemię, a następnie znalazł sobie miejsce i bardzo powoli zniżył się na dół, by usiąść na mokrej trawie. Spojrzał w górę na dziewczynę zachęcająco i poklepał miejsce obok siebie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wysepka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wysepka.   Wysepka. - Page 2 I_icon_minitimeSob Paź 10, 2009 11:32 pm

Dziewczyna spojrzała za nim i wolnym krokiem podeszła do niego zajmując miejsce obok Jack`a.-Co mi się tak przyglądasz?-zapytała niepewnie zauwazając jak przypatrywał się jej gdy jeszcze stali.Zrobiło się zimno więc dziewczyna naciągneła mocniej rękawki na swoje dłonie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wysepka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wysepka.   Wysepka. - Page 2 I_icon_minitimeSob Paź 10, 2009 11:36 pm

Chłopak skrzyżował nogi, siadając "po turecku" i obrócił się, by twarzą być skierowanym w stronę Libby. Na jej słowa poczuł jak jego policzki robią się lekko czerwone, co jednak na szczęście nie było widoczne pośród panującego już mroku.
- Nie mogę ? - spytał, uśmiechając się zadziornie. Chłopak położył dłonie na ziemi, tuż przed swoimi nogami i opierając się na nich przechylił się w jej stronę.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wysepka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wysepka.   Wysepka. - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wysepka.
Powrót do góry 
Strona 2 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Tereny policjantów :: Spis członków-
Skocz do: